ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
18. bře 2011

@baronek no to si taky říkám to má segra pravdu njn ale přejíždej tam a sem 😠 no ještě počkám co odepíšou další aquaparky a pak to nějak promyslíme co a jak kam nebo tak 😲 😎
A jééé no tak to si musíte vydupat prostě že chcete být sami a jen vy dva a mít svůj plán a jako mi neříkej, že vás na chvíli nepropustí 😉 hele bude milejší když ví, že budou babi a dědou 😵 zmrzli jo? 😀

baronek
18. bře 2011

@pepek007 ještě to neví, ale než odjedeme, tak jim to řekneme, pže to už bude naprosto jasný dle mého břicha 😉

pepek007
18. bře 2011

@baronek jj ono to poroste docela rychle kord když ty jseš hubená jak tyčka tak to je vidět všechno hnedka 😉

baronek
19. bře 2011

Ahoj holky, tak koukám, že dneska máte na práci něco jiného než sedět u PC, to vám chválím 😀 Já byla v práci a teď jsem si četla ty formuláře ke sčítání lidu a je to docela síla 😀 Večer jdeme na baštu, tak se těším. Pa pa

lenkacar
19. bře 2011

@baronek my jdeme na pivsona a odpolko jsme byli u mamky ana kávě a buchtičce

pepek007
19. bře 2011

jj my jsme vystěhovávali obě dvě garáže a stěhovali do nové 😵 a probírali krámy nepotřebné a že jich bylo 😲 😝 😀 takže jsme fakt makali a jako dneska si pustíme filmíka, došla jsem od džbánku pro točené pivénko a tradá užívat klídek a pohůdku víkendovou 😵

pepek007
19. bře 2011

@baronek v sobotu v práci jo? Ty jo máš odpočívat a šetřit se 😠 😉

pepek007
19. bře 2011

no já jsem ráda, že ty sčítací nesmysle už mám i odevzdaný už to nechci ani vidět 😝 tak pa pa a krásný večer všem přeji 😉

pepek007
19. bře 2011

@lenkacar ááá zase kávička a buchtička 😉 my měli zas ti výtečnou bábovku z Penny 😉 😵 😀

baronek
20. bře 2011

@pepek007 v práci jsem byla jen dopoledne a to jsem převážně seděla 🙂
@lenkacar doufám, že sis dala pivko i za mě 😀
Včera mě v tý hospodě všichni dost naštvali, Fanda opitý jak to prase, tak si z toho dělal srandu, pořád mě bral tančit, prej ať si všichni moje břicho prohlídnou a jak mi rostou prsa - na parketě jsme byli samozřejmě první hodinu sami ... Pak mě naštvala nej ... kamarádka, že prej mám u ní velkej vroubek, že nemusí být poslední, kdo se to dozvěděl, ale já řekla, že nejsem a ona na to, tak proč jsi tak tlustá??? Hlavně, že ona za poslední měsíc přibrala šest kilo, když přestala kouřit. Úplně mi to zkazilo radost z oznamování těhotenství. Teď se můžu jen těšit až to řekneme našim, protože ty určitě nic netuší, když bydlí jinde 🙂

pepek007
20. bře 2011

@baronek no tak to by naštvalo hodně i mě tohle a mrzelo by mě to kord od Fandy, kterej by tě měl na rukou nosit a moc si užívat, že vůbec čekáte mimčo a že bude taťkou 😠 ☹ njn ale asi alkohol udělal svý, tak doufám, že si to dneska u tebe vyžehlí alespoň 😉 no Baronku proto my jsme to řekli hnedka po potvrzení srdíčka našim a pak kdo se zeptal a měli jsme od tohohle klid všeho ..vyzvídání drby fámy spekulace atd. každýmu je to toho kulový co a jak vy takže na ostatní se vyprdni a pokud Ti to ta kámoška tak vpálila a nechápe, že k tumu máš své důvody, tak to asi nebude tak dobrá kámoška ne?Kdyby byla, tak by to pochopila a podpořila tě 😉 to všem oznamte ať už máte klid nebo vás ukamenujou kvůli takovej "malichernosti" 😉 noo prachsprostá závist, že jses hubená a máš pěknou postavu nic víc tipuju jako 6 kg je mazec za měsíc přibrat 😕 😀 takže to ber z tý druhý stránky a buď úplně v klidu 😉 udělej si dneska fajn den, dej kopyta nahoru uvař si nějakou ňamku a bude zas dobře hlavně klídek přenášíš to na mimčo 😉

baronek
20. bře 2011

@pepek007 to já jsem klidná, jen mě prostě štve, jak se o tebe každej zajímá, jako by neměli nic jinýho na práci 😀
Ráno jsem to říkala Fandovi a on se pořád jen tlemí 😀 😀 😀

pepek007
20. bře 2011

@baronek hele bude líp až to všem oznámíte uvidíš 😉 už to nikdo nebdue řešit a budou jen gratulace a tohle vše odpadne tak to ještě chvíli vydržet 😉

pepek007
20. bře 2011

teda dneska je tam tak krásně 😵 😵 ideální počasí na ty okna konečně asi jako 😀 😀

lenkacar
20. bře 2011

@baronek at si všichni škubnou ..ted mi volala šéfka ,že jedna naše známá nečejkaně porodila ,prej 9měs. krámy a jen maličko ztloustla a prej vůbec netušila ,že je těhu a pak jí odvezli že je jí špatně a ona rodila ..no to mě poser ,že je tohle fakt možný ..samo to dítě nemá otce ..jsou dávno rozešlý ..takže smolík a doma ani 1 plenka ..no já to popravdě nechápu,pohyby ,nic neměla?

pepek007
20. bře 2011

tak hlásím okna všechny umytý, záclony vypraný a zpět pověšený ale bolí mě ruce jako blázen z toho navěšování a řasění 😠 😠 😀 no ale už jsem plně spokojená a nemám tu zádnýho strašáka 😉

pepek007
20. bře 2011

@lenkacar Leni hele to je nějaký celý divný ne? 😖 😕 🤐

baronek
20. bře 2011

@pepek007 Takže jsi hezký počasí využila pro tebe klasickým způsobem, super 😀
@lenkacar V týhle době to taky nechápu,že ženská nepozná, že je těhu 😲

pepek007
20. bře 2011

@baronek jj klasika no 😀 má být pěkně celý týden jsem koukala na předpoveď takže snad je tu už jaro konečně 😵

pepek007
20. bře 2011

Leni nějak upustila od koníka ne? 😕 se tu sotva mihne sotva něco napíše neprdíš na nás Leni? ☹ 😲 🙂

baronek
20. bře 2011

@pepek007 už by bylo na čase, aby bylo teplo, vždyť zítra je už jaro 😀 Teď jsme byli na návštěvě, kde maj čtyřměsíční holčičku a je naprosto suprová, jen jsem ji nemohla chovat, protože když na mě koukla, tak začala bulet, ale Fanda se jí moc líbil 😀 Jen aby to nebylo nějaké znamení ....

pepek007
20. bře 2011

@baronek znamení? Ledatak že prostě bude na chlapi než na ženský a bude je mít radši 😉 😀 což holky mívaj radši tatínky 😵 z toho si nic nedělej Baronku hele já než jsem měla prcka, tak jsem chovala nejmladší snad 3 letý díte jinak mimino nikdy v životě protože jsem se bála že to nebudu umět a že mi upadne nebo že začne brečet no prostě jsem vždy nakoukla do kočárku pochválila a konec nooo a čoveče jak už máme prcka velkýho tak mi to malý zas chybí 🙂 ty 4 měsíční jsou už v pohodě než ny novorozenata jak tomu musíš podpírat hlavičku 😝 takový křehký ale pak když už pasou koníky, tak je to bájo 😵 se na to teš 😉

pepek007
20. bře 2011

@baronek no taky má bejt kolem 14 stupňů s sluníčko celý týden 😵 😵

pepek007
20. bře 2011

@baronek no a kdy vyrazíte na nákupy pro mimíska něco pomalu? 😵

baronek
20. bře 2011

@pepek007 já už mimčo chovala, segra má dva kluky šest a čtyři roky 😀 dokonce jsem i přebalovala 😀
Nevím, kdy začneme nakupovat, jestli není ještě moc brzy ... ale dneska jsem vyhrála na aukru těhotenský kalhoty, tak snad mi budou, za chvíli totiž nic nezapnu, tak abych měla základ 😀
Oblečení určitě kupovat nebudu, to si nechám schovávat v tom sekáči u Fandy sestřenky, ale asi začnu pomalu nakupovat plínky, protože chci látkový 🙂 a zbytek musím počkat, až to oznámíme a zjistím, co komu v rodině zbylo, vím jen o autosedačce, kterou máme na půdě 😀

baronek
20. bře 2011

jo a dneska jsem si dala u švagrový kapučíno a musím říct, že mi vůbec nesedlo, pořád ho cítím v žaludku. Taky se těším do práce, protože doma vůbec nedodržuju zdavý styl, dneska jsem měla jen jeden banán a v práci sním vitamínů mnohem více 😀 Naštěstí jsme lezli po návštěvách, tak jsem dodržovala alespoň pitný režim 🙂

pepek007
20. bře 2011

@baronek jo tak to joooo tak to praxi máš a velkou to je jiná 😉 na velký nákupy asi brzo je lale na takový ty serepetičky co by se ti líbilo a mimískovi atd, tak je ideální časík 😉 no to je taky pravda když máš možnost takhle od příbuznejch tak jako to je pak super ušetříš a to dost nooo a zbytek až oznámíte, tak si naporoučíte co by se vám zrovna hodilo a nemáte 😉

pepek007
20. bře 2011

@baronek a kde je nějakkej teplej oběd??? 😕 tě musí Fanda víc hlídat aby jsi tu pestrou stravu nezanedbávala 😉 ty jo z kapučína by bylo šoufl i mě to teda vůbec nemusim no jo se ti mení chutě co dřív nevadilo tak teď začne 😉 😀

pepek007
20. bře 2011

no a kde máme tu Leni dneska? 😎

baronek
20. bře 2011

@pepek007 jj teplej oběd byl taky, já myslela jen vitamíny - ovoce a zeleninu že jsem nejedla 😀
Měla jsem smažák, takový vyloženě lehký jídlo 🙂
A Leničce Vláďa dneska asi něco půjčil a leží na tom celý den 😀