ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar Leni ale to je krásný jak už nakupuješ 😉 chudák Baronek ta je těhu a ještě nemá ani hadřík a ty už más zásobu na rok 😉 😀

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 baronek má někoho známýho v sekáči ,ta si to nakoupí krásně a bez nervů ,tohle byla náhoda ..zase bych potom mohla ty penízky strčit jinam ,když ušetřim na dupkách

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar jako já to jedine schvaluju nakupovat každej dle svých možností obzvláště když je možnost někde v sekáči nebo zadobře jako ty vždyť to to mimčo má na chvíli a v těch krámech to stojí takový peníze 😎

pepek007
31. bře 2011

hlavně ať kupuje fakt věci co využije a ne jako já mrak věcí a nějaký ležely ladem 😀 a pak jsem to nepoužitý prodávala dál 😉

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 to jo ono se toho moc neužije,tak jako s hadrama bych končila ,to fakt nemá smysl..

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar právě ..taky něco dostaněš až se to narodí atd a pak v konečněj fazi máš hodně věcí co ani mimís na sebe nikdy nevzal 😉 do toho roka rostou hrozně rychle pak už to jde 😀 to vidím velice optimisticky že ketík vyjde neboj 😉

lenkacar
31. bře 2011

já to tak optimisticky nevidim,že se to povede ,přeci jen ten ket je menší šance ,podívej na baronka měla 3 a chytlo se jedno ,ale aspon by byl teda záložní plán hned a pak už konec s mimísama,pak už jen domov a práce do smrti

lenkacar
31. bře 2011

dneska se mi zdál sen a hrozně mi v něm bolely prsa ,jsem si říkala ,že to mám z těch léků ,už mi dobře hrabe,hysterka hadr,jako v reálu mě nebolí,byl to sen

baronek
31. bře 2011

Dobré ránko, tak jsem si ráno oběhla naše Vietnamce a koupila dvoje kalhoty v pase na gumu,tak mám radost, ale řeknu vám, že moc výběr nemají, ale protože už nemám co nosit, tak jsem si něco koupit musela 😀 Džíny totiž zapnu jenom jedny a k legínám nemám žádnou bundu, takže na ty musím počkat, až se oteplí a bude se chodit jen v tričku ....

@pepek007 nějaké oblečení už mám, segra mi to postupně vozí na půdu po synovcích, páč to nemá kam dávat, ale nedávno tam rabovala pro kamarádku, tak nevím, co tam zbylo, ale autosedačku vajíčko máme, to neodnesla 😎

macinaz
31. bře 2011

Ahojky při dopoledním kafíčku,jsem tu jenom vás pozdravit a zasejc musím mazat,přípravy na zítřek 😒 nechci vidět to raní vstávání jé jak já bych ještě teď spala 🙄

@baronek ještě máš jinak něco u mě,pak musíš napsat až budete vědět co čekáte a my zajedem na pokec 😉 🙂

baronek
31. bře 2011

@macinaz jé ty jsi zlatíčko 😀
Zítra to bude určitě v pohodě. A Davídek s váma taky jede???

macinaz
31. bře 2011

@baronek jj jede už jsem našla i plán kam by jsme se mohli podívat,půjdeme se asi podívat na Smíchov na modelové vláčky,nebo mají na Váslaváku hospůdku kam ti odvezou pití mašinky,tak něco z toho.No prostě aby jsme mu udělali radost s mašinkama 😀 náš mašinkový král 😀 😀

baronek
31. bře 2011

@macinaz tak pak nám musíš napsat, jak se mu to líbilo 😀

macinaz
31. bře 2011

@baronek myslím,že pak celá cesta nebude o ničem než hůhůhůhůhůůůů 😀 😀

baronek
31. bře 2011

@macinaz to bude hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!

macinaz
31. bře 2011

@baronek za chvilku mu bežím koupit do města vajíčko s mašinkou Tomášem aby měl po cestě radost,musím ho nějak na cestu zabavit,to chci vědět jak přežiju 11hodinovou cestu na dovču,už 2x přežil 8hodinovou,ale tohle bude pořádný záhul a spýš hodně pro mě už se mu tak v sedačce sedět nechce jako dřív 😖

macinaz
31. bře 2011

@baronek jen počkej až uslyšíš třeba celou hodinu to a samé 😀 😀 jak to potom budeš snášet a třeba ještě se vztekáním 😲

macinaz
31. bře 2011

@baronek budem se v autě cítit jako ve vláčku 😀 😀 a nebo si auto předěláme do mašinky,no to by se mu nevím jak líbylo,má docela naše auto rád

macinaz
31. bře 2011

no nic pomažu mějte se fajn papapapa

Leni na zítra i sobotu držím pěstičky ať ti to moooooc dobře dopadne 😉 🙂

baronek
31. bře 2011

@macinaz já se na to už mooooc těším 😀
Hodně štěstí Marcel 🙂

macinaz
31. bře 2011

@baronek jj děkuji 😉

lenkacar
31. bře 2011

@macinaz no budem si na zítra držet paluchy

baronek
31. bře 2011

@lenkacar zítra tam máš volat v kolik??? Já volala okolo půl jedenáctý ...myslím

lenkacar
31. bře 2011

tak jsem si vytáhla prkno na žehlení a připravila kýbl a koralan na ten pitomej koberec,když v neděli dojede návštěva z moravy ..a já budu ležet a nic nebudu dělat,do toho přišla máma s tetou nečekaně na kafe a tak mi to tady pěkně stojí ..tak nevim jaks e odhodlam a ráno už jsem skoro měla ruce v kýbli

lenkacar
31. bře 2011

jo taky tak v půl 11,nevim jestli to bude dělat marková a nebo trubačová ..hele kdy se to začne rozmražovat nevíš?ty jo to je scifi stejnak co? dítě v mrazáku

baronek
31. bře 2011

@lenkacar jaká návštěva????
a kdy se to začíná rozmrazovat to vůbec netuším a taky nevím, která to dělala a ani jsem po tom nepátrala 😀

lenkacar
31. bře 2011

@baronek vládovo rodina ,sestra s mužem

lenkacar
31. bře 2011

chtěli dojet se psem tak to jsme řekli že to ne ..bohužel po mém posledním záchvatu astmatickém a budu zrovna po transferu, to nebudu riskovat ☹ tak mám vyžehlíno a ještě teda ten kýbl a umejt ten koberec

baronek
31. bře 2011

@lenkacar to je blbé, že přijedou zrovna tenhle víkend, to si moc neodpočineš nebo budeš hrát maroda???

lenkacar
31. bře 2011

@baronek no vláda jim to řekl rovnou kam jedem ,tak jsem právě dodělala ten koberec ..fuj to ze mě leje ..já nebudu nic dělat at si je obskakuje sám