ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar no to mě taky čeká - zlatý polykání 😖 😖 to vytejkání mě teda přímo s*alo 🙄 🙄

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 no prej to má větší účinek no já nevim teda

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar hele to jsem taky někde četla Leni že je to lepší po všech stránkách hlavně na těhu na upravení ms je to jedno ale někomu se po tom točí škeble a má závratě 😒

pepek007
31. bře 2011

Kuá mizim už musám jsem jen zkoukla co je nového kde a mažu holky přeji všem krásný večer a ahojky zítra 😉

barabasek
1. dub 2011

@lenkacar Leni krasný bobany do bříška 😉

lenkacar
1. dub 2011

@barabasek a kdy budeš testit?

tinpet
autor
1. dub 2011

Leni, tak čekám na dobré zprávy 🙂 už mám odkrvený palce 😀

lenkacar
1. dub 2011

@tinpet ještě hodinu a půl musim vydržet než se dozvim jestli sedáme do auta .. 😉 snažim se nějak zabavit ,půjdu pověsit prádlo a pak se vykoupu ,no docela mám nerva

pepek007
1. dub 2011

Leni uff stihla jsem tě 😉

pepek007
1. dub 2011

Lení tak jako držim palce a to všude, pes tlapky s kocourem a prcek miniprstíčky aby to klaplo 😵

lenkacar
1. dub 2011

tak ted mi volali sami ,že pojedeme!!!!!!!!!že embrya jsou kvalitní a rozmrazili se obě .. 😵

pepek007
1. dub 2011

Jinak bré ránko všem 🙂 já jsem dneska po tom rautu jak praštěná palicí 😔 😀 přijeli jsme ve 2 ráno a pořád se němůžu nějak probudit jak jsem přežraná toho všeho jídlo a nevyspalá 😝 se mnou nic nebude minimálně do oběda 😀

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar no pecka!!!!! Paráda huráááá 😵

lenkacar
1. dub 2011

@pepek007 jakto že jsou najednou kvalitní ,když je mrazit ani nechtěli ,to jsem si já vydupala 😕

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar no to mysleli jakože jsou v pořádku a cajk asi ne? 😉 se jich zeptej až ti to tam budou šoupat jak to mysleli s tou kvalitou 😀 nebo se z nich staly v zamraženém stavu bastocysty 😀

lenkacar
1. dub 2011

@pepek007 prej rozmrazila jednu dávku a zbydou ještě 2 ,že jsou kvalitní a vhodný k přenosu

baronek
1. dub 2011

@lenkacar první krok je úspěšnej, tak je to super 😀 budu na tebe moc myslet

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar jj přesně tak první krok je na velmi dobré cestě 😉 jen jako nechápu teda jak by vypadlo nerozmražený a nevhodný k přenosu 😀 😎

tinpet
autor
1. dub 2011

Leníííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, jupíííííííííííííííííííííííí 😀 tak první dobrá zpráva dnešního dne!!!!! a jak dobrá!!!! jé, ty jsi mi udělala neuvěřitelnou radost!!! Hele, buď v klidu, mně i kamarádce při IUI řekli, že spermie partnera jsou nekvalitní, na IUI nevhodný a měsíc na to jsme byla těhu přirozeně 😀 Je to tam trochu začarovaný 😀 hele, takže, až se vrátíš, tak podáš hlášení!!! Leni řekla... doktor řekl.... 😀 teda, obr gratulace!!! já ti říkala, že letos to vyjde 😀

baixy
1. dub 2011

@lenkacar Supeeer, skvělá zpráva dnešního dne 🙂 Tak nožky nahoru a hlavně klídek 🙂

baronek
1. dub 2011

á není tady Leni a není tu nikdo ....Asi všechny držíte Leni a MACI pěsti, tak nemůžete psát, tak já se k vám jdu přidat 😀

pepek007
1. dub 2011

@baronek jj Baronku držíme a čekáme 😉 no já se hlavně pořádně probrala po té včerejší pařbe a jsem shopná fungovat 😀 Leni už teď leží určitě s nožkama nahoře a už je tam má šmudlíky 😉

pepek007
1. dub 2011

No joooo a Maci samozřejmě takyyyy o tom žádná 😵

baronek
1. dub 2011

@pepek007 dovolím si za Leni odpovědět, tak snad jí to nebude vadit 🙂 má zavedený dva embroušky, ale ještě neleží, ale určitě bude a Vláďa se o ně bude všechny hezky starat a nosit jim modré z nebe 🙂

pepek007
1. dub 2011

@baronek tak to je krásný 😵 jj bude určitě se vším jak se patří 😉 jéé ta se má já už chci taky Ketík 😝

pepek007
1. dub 2011

Hele a v ten den ET se platí to všechno Baronku teda? A manžel to musí podepsat kdy jim tam?Ráno nebo tam musí s tebou na ten ET 😉

baronek
1. dub 2011

@pepek007 manžel to podepisoval ten den co byl zákrok, na KET jsem měla být v půl jedný, tak šel se mnou podepsal a odešel .... platila jsem po zákroku, KET stál 3500 myslím .... Leni napíše přesně 🙂

pepek007
1. dub 2011

@baronek áha jasnačka ok díkes 😉

petreva
1. dub 2011

LENI, taky na tebe myslím...moc...Obě ti s Elenkou držíme všechny palce i na nohách... 😉

lenkacar
1. dub 2011

tak mi to tam šoupli ve 13:30 a byla jsem tam zase nejdýl,zažila jsem i hezčí chvíle ,ale je to tam a vše hnusné je pryč 😉 byl tam Špička a byl fajn,fakt se chudák snažil ,já byla spocená až na frndě 😔 😝 ,tak jsem vyfásla léky a jelo se dom,do fachy teda pro dotazníky z roku cvaj 😕 a už tam na mě pokřikovali at už přijdu ,že si chtěj vzít dovku.. 😲 ,ted musim na týden vypnout a děj se vůle boží 😉 stálo to 3300,-+léky