ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
4. dub 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že dnešní těhotenská poradna dopadla na výbornou, měříme 5,3 cm od hlavy po kostrč + nohy, protože Teri se pořád hýbala, tak to nešlo změřit pořádně 🙂
Jinak o víkendu jsme to oznámili, teda spíš všechny ujistili, že měli pravdu, když si to mysleli, ale naštval mě šéf, protože to řekl jedné holčině tady, co dělá pode mnou a ta to všem samozřejmě řekla, takže mám tiskového mluvčího 🙂 ta to roztroubila naprosto všude, tak za chvíli to jdu oznámit oficiálně a jí poděkuju ....
@lenkacar Leni, doufám, že odpočíváš a cpeš se vitamínama 🙂
@barabasek určitě není všem dnům konec a IUI je zadarmo, takže proč to nezkoušet???
@pepek007 závidím ti, že jsi doma a můžete si užívat sluníčko, ale já si ho včera taky užila, tak to do dalšího víkendu snad nějak vydržím 🙂

barabasek
4. dub 2011

@baronek Gratuluji ke kontrole jen tak dál. IUI nic nestojí 🙂

baixy
4. dub 2011

@baronek Gratuluji, to už je Téra pořádný miminko 😀 Já naposled viděla to svoje když mělo 3 cm a od té doby nic, uvidím ho asi až v tom 20 tt. Tento týden budou výsledky krevních testů....
Informace se šíří rychle, tohle si nikdo nenechá pro sebe. Holt drbny chtějí být zajímavé 😠

baixy
4. dub 2011

Taky doufám, že Léňa odpočívá a mimča se vrtají 🙂

baronek
4. dub 2011

@baixy tu druhou krev mi budou brát za tři týdny, tak jsem zvědavá ....
Držíme všechny pěsti na dobré výsledky 😀

inza
4. dub 2011

Ahoj, po stimulaci me zbyl nejaky Puregon pokud by nekdo mel zajem piste do IP 😉

pepek007
4. dub 2011

@baronek gratuluji moc ke krásné kontrole a přeji ať je vše i nadále ok 😉 😵 no jen se neboj za chvíli si budeš domova užívat i ty Baronku 😉 😅

lenkacar
4. dub 2011

@baronek krásná zpráva dne!gratulka ,to už je celkem velká holka 😵 😵 😵 tohle se vždycky roznese rychle .. 😵 ale co ,hlavně že jste v pořádku,jako myslíte jestli ležim? to neležim..tak šukam po světnici 😀 😝 to je z babičky a ta to určitě nemyslela sexovně ,páč ani já teda ne ..ledas tak jako ,že píchnu sem tam do nějaké práce,pak mě píchne v koze a potom mě píchne v břiše ..

baronek
4. dub 2011

@lenkacar koukej ještě ležet, pracovat budeš až v pátek a za peníze 😀

lenkacar
4. dub 2011

@baronek spíš mi to přijde že zadara baronku ,smlouva nebude ..nebudu mít vyřízenou prohlídku u lékaře,páč jsem ofiko pryč

lenkacar
4. dub 2011

a chčije a chčije ..

macinaz
4. dub 2011

Ahojky,před chvilkou jsem dorazila z města,trošičku jsem se zakecala s babama 😀
@lenkacar doufám,že je fajn 😉 a bude vše v poho 🙂 u vás prší?Doufám,že to nedojde k nám 😠
@baronek njn některé drbny jsou drbny a to jim zůstane,Leni to napsala dobře,hlavně že vy jste vpořádku a na ně se víš co ..... jinak gratuluji že malá nádherně roste 🙂
@barabasek to je mi líto,že se to nepovedlo už aby tady byli dlší dobré zprávičky,já také nevím jak nám dopadne IUI chceme ho také zkusit

lenkacar
4. dub 2011

@macinaz ahoj macíku tady leje fest,já do čtvrtka nejsem jako doma ,tak to mám jako domácí vězení víš ..

macinaz
4. dub 2011

@lenkacar jo domácí vězení,pak ho budem udělovat také,spíš bych chtěla aby na to nedošlo 🙂

pepek007
4. dub 2011

jj ty drbny jsopu prostě všude s tim člověk nic nenadělá ale prdět na ně je to jen tvá věc 😉

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar a za co máš domací vězení nebo proč?Kvůli Ketíku? 😕

pepek007
4. dub 2011

@macinaz Maci taky zdravím 😉

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar tady se jen zatáhlo noo a my dopoledne koupily ty bábovičky a jako asi máme po písku 🙄 😝

macinaz
4. dub 2011

@pepek007 zdravim zdravim,tady se zatáhlo,ale ještě chvílema prosvítá sluníčko tak půjdete na písek jindy

@lenkacar takže až do čtvrtka si budeš říkat chčije a chčije a vpátek už bude svítit sluníčko 😀

macinaz
4. dub 2011

před chvilkou jsem přiběhla a za chvilku zase pomažu pro prcka do školky,to je lítáního 😲 ,zítra chceme na nákup s babíí,dostala pár dní dovolené tak si jí musíme užít,snad bude hezky 😒

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 no jinak bych musela do práce přeci ,když jsem měla nastupovat 1.4 do práce ,tak jsem jako na dovolený,ty kráso to je kosa venku

pepek007
4. dub 2011

@macinaz joo jasný půjdeme jindy ale těšila jsem se když už máme vlastní vercajk na písek no 😀

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 tak udělej domácí hraní ,hrách ,fazole

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar a jo ty jo no jo vlastně ty jseš na tej dovče to mi vůbec nedošlo ..no a kdy jako přijedeš?Až v den testíkování? 😉

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 ne ,jsem blbá přijedu už ve čtvrtek večer a ráno v pátek fakat

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar no jistě Leni 🙄 a ty mi sem pak přijedeš uklidit ten bordel z toho? 😀 dneska dáme asi www.bezbot.cz tak je to super 😉 ideálka když je hnusně ..máme ještě asi 8 free vstupenek gratis tak je musíme 2 let věku vybrat 😉

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar mno kuá a testíkovat teda budeš sama pro sebe jakej den ať jako držim ještě víc co můžu 😉 😵 a kam že jsi to vlstně jela? 😎

macinaz
4. dub 2011

já snad pofrčím venčit,kdyby náhodou začalo pršet ať nemusím jít s prckem,holky raději běžím a zase se ukážu,ale nevím kdy,jak budeme mít doma babi tak budeme klábosit a užívat.
Mějte se fajnky a přeji lepší počasí na písek 😀 😀 papa

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 neni nad to kvedlačkou rozmydlit fazole po celý kuchyni 😀 😝 myslim ,že jsem asi na severu moravy

pepek007
4. dub 2011

tak to tam máte krásný počasí Leni ne? 😀 tady už leje no tak to se máš hned bych jela taky 😝 😀 no tak to jsem ráda, že mě tyhle luštěninový experimenty minuly uff 😀