ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
4. dub 2011

@barabasek zadara jo? 😕 no tak to je fajné tedy 😎

pepek007
4. dub 2011

na mě zas přišla nějaká divná únava a chce se mi spát což před den fakt se u mě nestává a to nejsem utahaná jsem vyspalá atd nooo jako fakt to počasí může za vše 🙄

barabasek
4. dub 2011

@pepek007 asi dárek 🙂 to potěší při pondělku

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 jo mamka taky řiká ,že je pitomej tlak ..už jsem dobrá ..čekam na šehrezádu

pepek007
4. dub 2011

@barabasek no to jo ty jo se někdo má .... 😉 😎 😀

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar jj já už jsem taky cajk už se mi nechce spát 😉 čekámě návstěvu tak jsem tu jen na skok 😝 jsem dneska koukala na tu kartu života jak jsme si nechali zřídit u naší zdravotní pojištovny a tam je krásně vidět každý rozůčtování co co stálo 😉 hlavně teda IVFko to jsou pálky co hradí pojišťovna 😖

lenkacar
4. dub 2011

´musela jsem si uklohnit těstoviny se sýrovou omáčkou ,páč jsem na ně dostala takovou chut ,že mi tekly sliny a to jsme měli mít řízečky ze včera ..

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 mě jednou řikala ta sestra že jen ta zastavovačka na dlouhý protokol je strašně drahá ..

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar no jako je to možný tu jsem teda díky bohu neměla ale jako v tom vyůčtování vydíš kolik tě stál porod ivfko kolik genetika u Čutky taky vyšetření v Podolí atd a jako opravdu docela pálky 😒 takže chudáci samoplátci 😔

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar já jsem se dala na dietku a po 16 hodce nejím 😉 jen ovoce a zeleninu ale jinak ne mi přijde že jsem nějak přibrala a to se mi nelíbí 🙄 🙄

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 já taky nejim ,já žeru 😔

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar no jako se musim krotit jako to jsou ty večerní bake rools nebo chipsíky nebo šušenky a další 🙄 🙄 tím sama sebe štvu ale jako odedneška je s tím ámen 😠 no otázka na jak dlouho 😀

xaxanka
4. dub 2011

ahoj holky 🙂

pepek007
4. dub 2011

@xaxanka taktéž zdravim 😉

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 to já jako se spíš navečeřim ,ale je mi potom těžko

lenkacar
4. dub 2011

@xaxanka ahoj něco nového?

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar mno to odříkání bude těžký ale dám to 😎 už teď slídim zase v ledničče kuchyni co bych kde sezobla 🙄 😀

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar jo a pak si to vyčítáš ne? 🙄 😀

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 nevyčítam ,ale je mi potom špatně ,takže spíš kvůli tomu si řikam ,že jsem pitomá ,proč to žeru ..no jo ,ale když jsem měla takovou chut na ty těstoviny ..koukala jsi na barandov? to jsou věci hýml..

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar klasické domlouvání sama sobě 😀 ne ne nekoukala byla jsem ve vaně a pak jsme koukali na super star občas to sledujeme a co bylo na Barandově? 😕

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 o divných těhotenstvých ,dokonce tam mimi rostlo někde mezi střevama a 2 normál v děloze ..trojčata

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar ježiš 😖 ještě, že jsem to neviděla tohle nemusim pak bych nad tím dumala a nespala bych možná i 😝

pepek007
5. dub 2011

DObré ráno všem přeji 😉 dneska bude parádně 😝 a já toho mámj teda docela dost, dopoledne kafí s kámoškou a nákupy, odpoledne kosmetika a posezení s kolegou z práce 😵 mno a večer posezení s kamarádem 😝 joo a ještě musim odnest něco na sociálku a do lékárny brrr to je věcí 😠 😀

baronek
5. dub 2011

holky, ta kolegyně v práci je vážně kráva, já to už asi vzdám a půjdu marodit ...

baronek
5. dub 2011

@lenkacar jak se cítíš kočko???

pepek007
5. dub 2011

@baronek a co udělala? 😕

pepek007
5. dub 2011

@baronek Leni na nás prdí dneska nějak 🙄 😎

baronek
5. dub 2011

@pepek007 dneska jsem těhu oficiálně oznámila v práci a poděkovala jí přede všemi za práci tiskového mluvčího a ona mi za těch dvacet minut napsala asi deset zpráv a celý to překroutila, že jsem ta špatná já, že si to oznamuju všude okolo, jen jim ne, že je to poznat, že je mi špatně, ona je vážně pí.... a že jí nemám před ostaníma schazovat, tak to ještě něco uvidí 🙂 😲 😝 😀

baronek
5. dub 2011

@pepek007 ona po mně chce omluvu, že jsem jí přede všemi řekla, že je můj tiskový mluvčí, že jsem jí prej schodila, já jí půjdu asi zbušit

pepek007
5. dub 2011

@baronek a tím se necháš rozhodit nějakou pindou Baronku? Jen závidí že jseš těhu nic víc 😉 a to že tě čeká mateřská některý pindy jsou prostě takový a škodí svýmu okolí to je všude jí úplně ognoruj Ti za to nestojí taková ubožačka přeci ne? 😉 čím víc s ebudeš bránit tím víc Ti bude dělat zbytečný zle a budete se tak všichni prudit a odnese to Terezka 😒 ty budeš nerv a ve stresu a nebudeš se do práce těšit a pak jim stějně půjdeš radši marodit takže fakt jí ignoruj jako vzduch a je to 😉