ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no pátek nepočítam tak 6zítra

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar takže pokup testíček a jako víš co 😵 😵

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 já ne ,já nejsem doma ,jsem na tý moravě přeci

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar a no jo vlastně ty tu nejseš a dovolenkuješ safra bych úplně zapomněla 😉 tak Vládís koupí hele 😉 a rád 😵 😵

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 😀 😀 😀

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar ok takže zítra čekám zprávičku co a jak teda jo?A´t se mi líp vstává 😵

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no jestli to přinese ,nevim

lenkacar
6. dub 2011

pepčo holky od vedle z ketu píšou o utz domácím ..jsem nadšená..nemělas ho?

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar Leni teď jsem dorazila domů vykoupu a pak budu jj znám to pak písnu ale teď musíl letět koupat aby v 7 už chrněla 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 písni budu čekat co písneš

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar Leni řeknu Ti to asi takhle ..sama víš jakej jsem byla plašan v těhu a co jsem všechno pokupovala a zvažovala a v podstatě jen minimum využila že? 😉 tenhle UTZ je pro ty typy mamin co se o mimčo bojí a posloucháš tim jen tlukot srdíčka myslim, že nějak od 4 měsíce to jde tak nějak 😉 takže tě to uklidní když nemáš tak často UTZ nebo se prostě bojíš zda je vše ok ale to jak mimčo vypadá nebo zda nemá nějakou vadu at Ti to neřekne takže já jsem tohle zavrhla i když mě to lákalo ...stojí to cca 1500 kč nebo stávalo teďka nevím ale co to používaly kámošky tak to použili jen párkrát a že by z toho byly nějaký odvařený nebo denně nekolikrát používaly, tak to ne - samozžejmě je to individuální někdo je z toho nadšenej a někdo řekne hm jako fajn ale za 1500 jsem to párkát použila a jak už cítís pohyby tak víš prostě že je mimi ok mno takže to pak ztrácí smysl takže Ti poradim asi jen jednu věc - jukni na net a přečti si nějaký diskuze na tohle téma ale ze zkušeností mýho okolí jako nijak estrémní nadšení mno to máš jak s monitotem dechu někomu to zachrání život a ocenil to někdo vůbec a řekně Ti že to byly vyhozený peníze a někdo jako já se radši poradí dopředu s pediatrem, kamarádkama, Dr v porodnici, přečtě si diskuze na netu 😉 a pak až se rozhodne 😉 vše je třeba vidět s klidnou hlavou ono to nadšení prvotní když někdo s něčím přijde je obrovský to znám ale je to na tobě Leni pokud si mylíš že to využiješ a chceš to tak proč ne ale od tý doby co cítiš pohyby tak funguje i ten UTz a mě přide zbytečný pak poslouchat srdíčko no asi je to fakt věc názoru psychiky a city když ten tlukot slyšíš a uklidní tě to 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no za 800,-bych si to koupila,bysme to s vladísem poslouchali místo bublání akvárka

macinaz
6. dub 2011

Ahojky holky,vás dočíst dá docela fušku 😀 😀 zrovna jsem se před chvilkou vrátila od kadeřnice a cítím se báječně a fešně 😵 snad už po dlouholetém zkoušení jsme našli střich i barvičku co mě dopravdy sedne 😉
holky znáte nějaký car v Praze kde moc IVFko nestojí?Někdo mi o tom říkal a docela by mě to zajímalo,sice nevím jak pro samoplátce 😒 😠

pepek007
6. dub 2011

@macinaz Maci hele já se včera dozveděla že ve Varech je jedinej car v ČR kterej používá nějkou nejnovější metodu IVF a to celkově jak mražení ale hlavně výber spermií jako že vybírají ne třebas tu nejrychlerjší ale míň rychlou ale ta míň rychlá co má geneticky nejlepší předpoklad a to prej nemá žádnej car v Čr kromě Varů 😉 ale cenově jako víc nic nevim jen že tam teďka známou čeká 3tí pokus a ta je z ČB a je jí 35 😉

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no to by i šlo Leni 😀 místo bublinek z akvárka 😀

pepek007
6. dub 2011

@macinaz jinak gratuluji k novýmu účesu a že jsi konečně našla ten pravý a jseš fešanda 😵

macinaz
6. dub 2011

@pepek007 já jenom jestli existuje někde něco co bych platit nemusela,ale ARTu se vzdát nechci jsem spokojená,ale než ušetříme na další pokus bude trošku trvat ☹

lenkacar
6. dub 2011

@macinaz co vim tak apolinář nemá tak šílené ceny

pepek007
6. dub 2011

@macinaz áha jasný no tak to netuším 😒

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar Leni takže zítra testneš? 😵 😎

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 ne testla jsem dneska a nic 😀 😝

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar kecy tomu sama nevěříš 😀 jako mě neopiješ rohlíkem jako 😠 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 čemu nevěřím drahá moje ? 😀 😝

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar noo dobře tak jako Ti dám čas cca do 10 dne a pak jako ale víš co 😝 😀

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar si tu ze Pepky děláš šoufky 😠 😀

pepek007
6. dub 2011

se mi zase haťí fb zas polovina věcí nefunguje 😠 😀

pepek007
6. dub 2011

asi půjdu chrnět resp koukat na tv manžel už taky razí tak se přidám dneska jsme dali zase cestou domů pivénko a jsem nějaká na měkko 😀

barabasek
6. dub 2011

Ahojky 🙂
@lenkacar prodávám a zastupuju a služebku si zasloužím 😀 a ke konci měsíce jedu ještě na školení 😉

lenkacar
7. dub 2011

😀 @pepek007 hlavně manža jestli byl natvrdo 😀 😝 ,bar tak to jsi šikulka teda ..zastupuješ ,no já jsem taky v krámu zastupovala ,když jsme tam byly 2 😀 😀 😀 taky bych jela na služebku ,holky nemohla jsem vůbec spát a pak se mi zdál hroznej sen o práci ,že mě jako posadily na kasu ,já nic neuměla a nikdo mi nechtěl poradit a tak jsem vždycky jako někam šla zjistit cenu a přitom mě bolela noha a nemohla jsem ani chodit ,jako Peyrac.. a nakonec jsem tam furt jako něco piskovala a nakonec jsem s tim práskla že na kase nebudu a šla jsem něco šmejkat hadrem a pak si mě vzal vedoucí bokem a domlouvali jsme si nějaký šmudli ,šmudli ,ale to byl teda jinej chlap než v reálu,no a pak mě nesnáčely úplně všechny ženský z toho krámu ..moc pěknej sen ,takovej povzbudivej ,cítim se jak když mě přejel parník

lenkacar
7. dub 2011

asi jsem se těch pracovních úspěchů chtěla domoct přes postel a to ještě jako nějakej bejvalej tam lezl a já nasraná že na mě čumí ..když nic neumim.. 😠 to kdybych jako od těch 2hod. vůbec neusla tak by se taky prd stalo teda ..a dneska v noci to bude teprva peklo ..už se to blíží .. 😢