ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
12. dub 2011

@ira13 taky zdravím 😉

lenkacar
12. dub 2011

@baronek ještě ne .. hned bych ti napsala ,doufám že to bude ok ..

lenkacar
12. dub 2011

@macinaz to je peklo bez poče co?no jen si taky užíjte vlhka ,nejen já tady ,tma jak v prdeli si svítim při knížce ..zima docela

baronek
12. dub 2011

@lenkacar ty máš před sebou knížku, ale co já chudák? Kupu papírů na vyřízení a vůbec se mi do toho nechce. Manžel si vzal dneska dovču na řezání dříví, tak mu to opravdu vyšlo ....

macinaz
12. dub 2011

@lenkacar jo je to hrozný,ještě,že jsem měla kam zaběhnout a podívat se 😉
myslím,že si vlhka užíváme dost a ta tma mě vážně štve,ještě se k tomu tady přidal silný vítr,už je tady od pátka a né a né přestat ☹ 😢

macinaz
12. dub 2011

teď koukám do kalendáře a já to mám zase v neděli dostat už zase 😖 ty jo to to uteklo 😠 😢

baronek
12. dub 2011

@lenkacar a dneska jsi testila?

lenkacar
12. dub 2011

@baronek zítra dyt bych nepoznala rozdíl když budu testovat každý den ,přijde mi to nesmyslné

pepek007
12. dub 2011

@macinaz jj hrozně rychle já už s ms končím 😉 😀

baronek
12. dub 2011

@lenkacar já testovala denně, takže mi to nesmyslné nepřijde .... 😀

baronek
12. dub 2011

včera jsme nasázeli jahody, tak se nám dneska alespoň hezky zalejou .... 😎

lenkacar
12. dub 2011

@baronek kdybys mi radši řekla jak vypadal tvůj test 10den ,mě to přijde dost slabý na 10tkovej mamatest,martina prý měla koleje to nemám teda

pepek007
12. dub 2011

@lenkacar to nemuzes porovnavat kdo mel jak silnou carku kazda zenska ma jiny hcg tudiz i jinou silu carky hlavni je ,ze tak je dulezita bude krev a utz a pak srdicko a jses za vodou 😉

lenkacar
12. dub 2011

@pepek007 hovno za vodou ..ani se srdíčkem nejsi za vodou ..to jsem si taky myslela

pepek007
12. dub 2011

@lenkacar no jasně jako dokud neporodíš a úspešně, tak nejso za vodou nikdy pač stát se může cokoliv ale tak první fáze je potvrzení srdíčka a hcg z krve a ještě před tím čárka na testu 😉 mno mi to připomnělo tu naši společenou kamarádku jak porodila v 21 tt jak teda musela 😢

baronek
12. dub 2011

@lenkacar já měla osmý den slaboulinkýho ducha a desátý den slabounkou čárku, takže žádný nervy 🙂 Koleje to rozhodně nebyly

pepek007
12. dub 2011

@baronek vidíš Leni moje řeč 😉

macinaz
12. dub 2011

@pepek007 jj ale zase blíž k dalšímu snažení,musíme to brát z druhé stránky 😉 😝

baronek
12. dub 2011

@macinaz to jsi napsala moc hezkýýýýý 😀

murecka76
12. dub 2011

@lenkacar Leni, koukni se do mého alba, mám tam testíky a 10 den taky opravdu jen dušík 😀 😀 , já taky testovala denně a mamatestem 😀 😀 😀 , mně to nedalo 😉 😉 😉 , ráno hned z ranní moče

lenkacar
12. dub 2011

@murecka76 koukam na ten test tak mi to odpovídá asi nejblíž tvýmu 11dni,musim to vydržet do zítra ..já a udržet moč to bude zase peklo

pepek007
12. dub 2011

@lenkacar jen počkej zítra tu budeš juchat jak krásně zesílila 😉

pepek007
12. dub 2011

@macinaz jo jo to souhlasim 😉 😵

macinaz
12. dub 2011

@lenkacar Leni kdyby tam nic nebylo,bylo by to horší,takhle je naděje,že tam aspoň jeden mimísek je 😉 🙂

lenkacar
12. dub 2011

@macinaz to je jasný já jsem moc ráda ,ale zatim to nemám s čim srovnat a nejlíp je to vidět ob 2dny kočky moje ,nechci se tu nervit ..jestli sílí bo ne ..zítra to bude vidět na beton

lenkacar
12. dub 2011

vám asi přijde že se málo raduju že jo? 😀 je pravda ,že jsem hrozně klidná a nechci to hrotit ,ale určitě nemyslim na nic špatného ,jen to prostě nechávam plynout

pepek007
12. dub 2011

no po tvých zkušenostech bych byla taky klidná a lážo plážo bych to brala nebo jen poticjoučku se radovala ale já to vidim velice optimisticky 😉

macinaz
12. dub 2011

@lenkacar asi bych na tom byla podobně po našech zkušenostech,raději vyčkat a pořádně se radovat až po ryzikovém období 😉

lenkacar
12. dub 2011

dneska mě docela pěkně bolí na mrchu .. 😝 a je mi celkově divně ,slabo ,tak holky když to bvezmu tak můj nejvýraznější rys těhu kolem 4 nebo 5 dne ,že začínám slintat po jídle ..a potom to ustoupí
😀

macinaz
12. dub 2011

holkyyy svítí sluníčkoooo 😀 😀