ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
12. dub 2011

@lenkacar decentně tě ale vyšlehat musí, abys mu neuschla 😀

pepek007
12. dub 2011

@lenkacar no my jsme byly jen vedle v pekárničče pro koblížky rohlíky a zelnáky 😉 jsme si vzaly každá děstníky a bylo 😵 když ono je to na prd chvíli je hezky a nic pak vítr a do ´toho déšť a pak smršť všeho no a pak zas klid takže pro dnešek zůstáváme doma to se nedá 😠

pepek007
12. dub 2011

@baronek jj a pusu dát taky 😉 😀

lenkacar
12. dub 2011

tady je vichřice ani satelit nejde

baronek
12. dub 2011

@lenkacar tady taky pěkně leje 😲

lenkacar
12. dub 2011

tak akorát pslaa martina že je miminko v pořádku ,zaplatpánbůh

baronek
12. dub 2011

@lenkacar uf to jsem si oddychla 😉

lenkacar
12. dub 2011

@baronek prý podle těch hodnot mu tam neseděla velikost miminka,tak to proměřil a říkal že je vše v pořádku ,že se hodně hýbe ,bodejd musela mít nervy z toho ..chudák

baronek
12. dub 2011

@lenkacar takhle ji zbytečně vystrašil, chudák Martina i mimi. Hlavní je, že to dopadlo, jak to dopadlo 🙂

barabasek
13. dub 2011

Dobré ráno 😉 Dnes se chystám na úklid skoro 14 dní doma jen přespáváme jsme pořád v trapu a dnes je den D vyhrazen na úklid 😀 pak uvařím nějaký dobrý oběd možná i bábovku 🙂

pepek007
13. dub 2011

@barabasek miluju úklid 😵 😀

pepek007
13. dub 2011

@barabasek tu jsme včera dojedli my kupujeme tu z Penny za 23 kč ale ta je výborná 😵 😵 dlouho vydrží neni nijak extra sladká pěkně barevná a velká 😉

pepek007
13. dub 2011

Jinak taky dobré ráno přeji 😉 to já na dnešek nemám teda plán vůbec ...taťka nám udělal snídani do postele - míchaný vajíčka se slaninou čerstvým rohlíčkem a džusíkem a teď tu poklízim kuchyň 😉 ale pak bdu muset vymyslet nějakej plán na den ..jak je tam hnusně tak asi někam autem se pojedeme podívat a něco pokoupit nebo nevim 😒

barabasek
13. dub 2011

@pepek007 Já mám domácí vejce a jak se vaří jen nějaká rychlovka nestíhám je spotřebovat tak je do něčeho musím udat 🙂

pepek007
13. dub 2011

@barabasek šunkofleky ne? 😉 to máš taky rychlovku a vesměs bez práce 😀

barabasek
13. dub 2011

Bude vepřové maso, ale nevím na jaký způsob 😝

pepek007
13. dub 2011

@barabasek tak ať se to povede jak má 😉 my dneska máme vepřový játra na cibulce a rejží a čočkovou polévku 😎

barabasek
13. dub 2011

@pepek007 játra mám moc ráda 🙂

pepek007
13. dub 2011

@barabasek tak to ocenuji 😵 pač znám spousty lidí co je vůbec nemusí - taková dobrůtka 😎 njn ale každýmu chutná něco jinýho to je jasný 😉

baronek
13. dub 2011

přeji dobré ráno a Leničce ještě jednou velká tichá gratulace 🙂

baronek
13. dub 2011

jo holky mám pro vás úkol, potřebuju nějakou maličkost manželovi k výročí, dnes jsme spolu deset let, ale opravdu jen maličkost, my si nic nedáváme, ale určitě dostanu kytku a navrhla jsem, že bysme mohli jít na pizzu, tak prej mi jí přiveze a najíme se doma ☹

macinaz
13. dub 2011

přeji hezké sněžné ráno
@baronek a to už 10 let od svatby,nebo jenom společně 😉 hodně těžko se vybírá i radí,tak něco co má nejvíc rád

dneska jsem se byla ptát na práci a jsem docela nadšená,tak snad by to mohlo vyjít určitě by to byla toková trošku vytoužená prácička.Jo ale musí to nejdřív schválit kraj,takže se budu modlit ať to schválí a příští týden se to dozvím

baronek
13. dub 2011

@macinaz deset let co jsme spolu začali chodit, manželé budeme v létě dva roky ....
A co je to za práci nebo je to zatím tajný???? Držím pěsti 🙂

To neřešte, co má Fandík nejvíc rád, hlavně něco vymýšlejte 🙂

macinaz
13. dub 2011

@baronek děkuji,kdyby to vyšlo,tak bych byla ve školce jako pomocnice u postižených dětí.Ředitelka říkala že bych se jí docela líbila,ona má také dítě z umělého,takže ví co to je a jak se pak k těm dětem chováme,tak proto by mě i vzala.Docela si takhle rozumíme,kéž by to bylo a jinak možná od září nástup,to by bylo jinak bezva,jelikož v srpnu mi končí mateřská

baronek
13. dub 2011

@macinaz a ty máš nějakou sociální školu nebo pedák???

macinaz
13. dub 2011

@baronek ne nemám,ale prý na pomocnici to prý nepotřebuješ a pak bych si to jinak popřípadě dálkově udělala
ale docela bych si tu práci přála

pepek007
13. dub 2011

@macinaz Maci ahojky kde máš profilovou fotku? 😕 JInak držím moc palečky aby práce vyšla a klaplo to!! 😉

pepek007
13. dub 2011

@baronek Fanda je prd romantik 😀 jste si mohli zajít na véču a udělat krásný večer 😝 😉 tak takhle bude domací pohůdka 😵

baronek
13. dub 2011

@macinaz určitě by bylo super, kdyby ti to vyšlo 🙂

pepek007
13. dub 2011

@baronek ty jo no tak to teda vůbec nevim co bych Ti poradila ... 😒 a nesbírá něco nebo nemá nějakýho koníčka že by jako něco z týhle oblasti ...nebo pak nějakej parfém pičifuk nebo z drogerky něco ...možná láhev výtečného oblíbeného červeného vínka taky neni k zahození či nějaký dobroty co má rád z jídla tak balíček udělat 😉 fakt nevim co bych víc poradila ... 😖