ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
13. dub 2011

@baronek no asi úplně pod stromeček 😀 ale to je tak daleký sen 😖 ,prozatim musim vydržet ty nervy do čtvrtka příštího

tinpet
autor
13. dub 2011

@lenkacar Ok, v pořádku, to mi děláš jenom radost 🙂 Číhám tu téměř denně a jak to tak vypadá, budu číhat dalších devět měsíců 😀 je to práce jen nárazová, lektoruju, je to vždycky na dopoledne... teď jsem to měla šest dní ve dvou týdnech a kdy bude další, netuším... každopádně, alespoň úplně nezblbnu (nevěřila bys, jak dokážu pohovořit na téma vhodné pleny a příkrmy 😀 ) a ještě si přivydělám 🙂

baronek
13. dub 2011

@lenkacar to zrovna odjíždíme na Slovensko, takže mi mi budeš muset poreferovat po telefonu 😉

lenkacar
13. dub 2011

@baronek kam se táhneš matko ?tovíš že ti písnu jak se věci mají

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar zas tak daleký neni - krev se potvrdí čárka bude sílit a bublinka taky pak jen srdíčko a vydržet do 12tt a nejhoří budeš mít za sebou 😉

baronek
13. dub 2011

@lenkacar jedeme na dovču s tchánovceme 🙂 no dovča, spíš objíždění příbuzenstva 😝

lenkacar
13. dub 2011

@baronek jo táák vy se jedete pochlubit s terezkou 😵

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 věř tom u že těch pár dní vždycky než se dozvíš něco podstatného je nekonečných

baronek
13. dub 2011

@lenkacar no nevím jestli s Terezkou, ale jedeme se poschlubit asi celkově, protože většina těch příbuzných viděla Fandíka naposledy v pěti letech .... to budou koukat, jak narostl 😀

baronek
13. dub 2011

@pepek007 mně připadá všechno nekonečný, už teď bych chtěla další kontrolu, abych viděla, že je všechno v pořádku. Já jsem klidná jen ten den, co mám poradnu a pak zase nastupuje tak trochu nejistota .... ☹

pepek007
13. dub 2011

@baronek to jo mno pravda 😒 ale zase ty jsi měla vše bezproblémů ne?Nekrvácela jsi rikikový nemáš nikde tě nepíchá ani nebolí a funguješ a výsledky i UTZ jsou ok tak jako neni ani důvod obávat se i když vím jak jsi to myslela Baronku 😉

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar jj to jako jo ..já si už ani nevzpomínám jaký to bylo u mě 😀 jen vím, že teď jak vím co mě čeká, tak budu klidná aplašit až bude fakt třeba 😉

baronek
13. dub 2011

@pepek007 právě, že o víkendu mě pobolívalo břicho a dneska taky trochu jako bych posilovala... ale to mě bolelo i předtím a doktor řekl, že to je normální, takže snad je to normální 😠

pepek007
13. dub 2011

@baronek jj je děloha se Ti roztahuje takže buď v klidu 😉 noo ale jinak je to ok takže cajk všechno a to je hlavní 😎

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 pepčo si počkam na tvoje běsnění ..a to jsem docela klidná tentokrát ,uvidíme co bude dál ,ale určitě by mě moc pomohlo kdyby test více sílil

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar se vás tu snažim všechny Leni plně podpořit a uklidnit a dodat sil a ty takhle jo? 😠 🙄 😀

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar njn pokud bude pro co běsnit 😒

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar Leni ale u minulýho těhu bylo hcg a krev v normě ne?I UTZ nebo nebylo? A testík taky sílil jako tedka? Tam se to potentovalo až po srdíčku, že?Ale jinak vše bylo jak mělo?? 😕

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar bude neboj 😵

pepek007
13. dub 2011

tak kde jste holky? 😉 dneska mám náladu být na netu 😝 manžel byl dneska celý odpoledne s prckem v Bezbotu tak přisli úplně utahaný a to oba dva 😀

pepek007
13. dub 2011

Leni a budeš ještě testíkovat ob den? 😉 nebo už tomu konečně věříš?Tady se člověk taky odpovedi nedočká 😠 😀

macinaz
13. dub 2011

@pepek007 spíš aby Leni vydržela do 16tt,prý je to do té doby nejvíc riziko,vím sama že 12tt to riziko nekončí 😒

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 jsem testila k večeru a nebylo tam nic ..s jiným testem 10tkovým,takže jako v klidu nejsem

pepek007
13. dub 2011

@macinaz až 16tt?Já myslela že 12tt je hraniční 😕 ☹

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar no se ani nedivim pač za prvé to bylo večer a ne ranní moč a za druhý musíš nechat odstup pár dnů aby byl vidět rozdíl ne hodin a v tej neposlední řadě by jsi neměla menit testy ale jednu značku pač každej to ukáže jinak Leni 😉

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 víš pepí minule jsem vůbec z ranní nedělala jen večer ..tak mě to rozhodilo sandál a volala do toho šéfka ,že at chodim zase do hadrů vypomáhat ,tak jsem si nechala čas dokud neuvidim jak to dopadne

macinaz
13. dub 2011

@pepek007 nene to si právě každý myslí,ale v Praze mi sami řekli nejrizikovější je to do 16tt a jsem i o tom četla ☹ je to moc dlouho ale celé těhu je rizikové když se o své mimi bojíš

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 já jsem poslala vladíse koupit testy mě nenapadlo že půjde jinam

lenkacar
13. dub 2011

@macinaz no a myslíš i ten prednison?

macinaz
13. dub 2011

@lenkacar Leni bude to vpoho,mocinky ti to přeji 😉 🙂

teď koukám na fota mimísků a úplně se mi po tom uzlíčku v náručí stýská,tak snad někdy 😒 ☹ vzpomínám jak náš uzlíček byl malinkej