ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
15. dub 2011

@baixy jéé tolik krásných jmen je třebas Karolínka, Kristýnka, NIkolka, Verunka .... 😉

pepek007
15. dub 2011

Já bych asi volila mezi Anničkou Emičkou nebo Eliškou čekat holčičku 😉 a u chlapečka Davídek, Tomášek 😝

lenkacar
15. dub 2011

abyste mi věřily

baixy
15. dub 2011

@lenkacar No zas tak jednoznačný to teda není. Mě testy moc nesílily ani ob den, nejvíc to bylo vidět až tak po týdnu. Uvidíš, nevzdávej to.
@pepek007 No jména pěkný, ale manžel by souhlasil tak možná s tou Aničkou, po babičce. Mě se líbí Barunka, už ted ale manžel říká Bramborka 😀 Ale asi to obhájim. Jestli ten včerejšek chudák holka teda přežila. Mám i fotku, ale jak se vrtěla, tak není nic moc kvalitní. Ale na UTZ jsem viděla hlavičku, tělíčko, srdíčko, žaludek a nakonec i obě nožičky a jednu ručičku. Stejně ale nevěřím, že tam v bříšku je, je to zázrak.....

pepek007
15. dub 2011

@baixy Barunka je taky moc hezký jméno hele ale ono na každým něco najdeš co se dá zhanlivět 😉 😎 Anetka se teď taky dost dává ...njn však vy se nějak shodnete nakonec 😉 jo jo každý tehu je vlastně malej zázrak 😵 😵

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar no Leni souhlasím s Baixy zas tak jasný to teda neni 😲

barabasek
15. dub 2011

Ahojky 🙂

@baixy za Barborku se přimlouvám 😉 nikdy mi Bramborka nikdo neřekl 🙂
Zítra jdu na kontrolu do ARTu jsem zvědavá jak velké mám foliky jestli 1 nebo 2.

pepek007
15. dub 2011

@barabasek vedle mě na základce seděla jedna Barborka co jí říkali bramborko 😀 ale taky ANička co jí říkali Anči kozy Ti tančí na pomeranči 😀 nebo Jana je ještě panna 😀 nebo Lenina týden se nemyla 😀 ty jo to jako prostě na každý jméno se něco najde 😉 😀

barabasek
16. dub 2011

@pepek007 na každé jméno se něco najde 🙂 tak já už lezu z pelechu 😝 a jdu makat 😝

pepek007
16. dub 2011

bré ránko všem přeji 😉 konečně nějaký normální počasí 😝

barabasek
16. dub 2011

Tak hlásím 2 foliky v púondělí IUI 🙂

pepek007
16. dub 2011

@barabasek ok píšu si do diáře: v pondělí držet palečky barabáškovi 😉 😵

barabasek
16. dub 2011

@pepek007 děkuji 🙂

pepek007
16. dub 2011

@barabasek vůbec Nz 😉 hlavně ať to už konečně vyjde! 😉

baronek
17. dub 2011

Ahoj holky, tak doufám, že jste si užily víkend? 🙂
My měli včera tu brigádu a teď to před barákem vypadá jak po výbuchu, tak snad to dáme co nejdříve do kupy 🙂
Taky jsem tu měla přes noc synovce, tak jsem si užila hlídání, ale byl hodnej, tak to bylo fajn 🙂

@lenkacar 😢

@barabasek na zítra budu držet pěsti 🙂 Normálně chodíš po IUI do práce nebo ležíš?

@baixy mně se ještě líbí Soňa, Dominika a Leona, ale to mi neschválil manžel ....prostě Tereza, jedině Tereza .... 🙂

pepek007
17. dub 2011

Ahojky holky 😉 jooo my dneska pracovali jako blázen 😉 zarovnával se terén před baráčkem, sázely se okrasný stromky a afrikány a nějaký další letničky co jsme pokoupili včetně tují a natíralo se takže mám mahagonovo zelený ruce 😀 takže jsem KO lehce 😀

pepek007
17. dub 2011

a včera jsme se flákali a odpočívali a večer si zašli posedět na papu a pivenko 😎

pepek007
17. dub 2011

Njn jinak koukám pracovalo se o sto šest Baronku nejen u nás 😀 joo ješte Simonka je taky pěkný 😵

barabasek
17. dub 2011

@baronek po IUI se jde normálně do práce není tam žádné omezení, ale já mám 2 dny volna tak můžu si trochu zavegetit 😉

barabasek
18. dub 2011

Ahojky krásné ráno 🙂
Dneska to vypadá na pěkné počasí dsopoledne doma něco udělám a pak se jde na věc.

baronek
18. dub 2011

@barabasek tfuj tfuj tfuj
To je dobře, že máš dva dny volno, alespoň budeš moci odpočívat 🙂

Já toho mám dneska zase hodně, takže se na net nedostanu, tak si holky sluníčko pořádně užijte 🙂
Jo a dneska zase zvracím ....je to divný zažít na začátku čtvrtého měsíce ....

barabasek
18. dub 2011

@baronek Děkuji 😵
Ať je brzo líp a nevolnosti jsou zase pryč.

macinaz
18. dub 2011

Ahojík holky venku je nádherně a asi bude i celý týden a mi budeme zalezlí doma,zdá se že malej dostává zánět spojivek ☹

@baronek hlavně ať je brzy lépe,švagrová prozvracela celé těhu,vůbec to nikomu nezávidím,tak ať je zítřek bez blééé 😉 🙂
@barabasek přeji na dnešek štěstíčko a mimi ať se konečně zadaří

pepek007
18. dub 2011

Bré ránko holky - Barabásku tobě držim palečky
Baronku - tobě zas moc přeji ať to zvracení rychle přejde a je zas dobře ☹ každý těhu je prostě individuální někdo zvrací na začátku někdo jako ty a někdo celých 9 měsíců chce to vydržet 😲 😝 😵

pepek007
18. dub 2011

@macinaz Maci chudák malej 😒 jéé v tomhle počásku bejt zalezlý doma brrr 😠

pepek007
18. dub 2011

já dneska byla u mamči v práci na obědě a sháněla jsem hrábě pač jsem včera jedny zlomila 😀 takže jsem zajela do Baumaxu koupila je a ještě tam mělo do jezírka takový pěkný kachny s kačátkama tak jsem koupila celou rodinku do jezírka no vypdaj jak pravý 😀 to nešlo nekoupit 😲

macinaz
18. dub 2011

@pepek007 no snad by jsme mohli vždycky aspoň na chvilku nakouknout ven v brýlích uvidíme co jinak zítra řekne dr.třeba to má jenom od rýmy co zase dostal ☹ ,ale nikdy to takhle neměl,spíš to doopravdy vypadá na ten zánět,protože ho měli minulý týden ve školce některé děti.měl ráno úplně zalepené očíčko ach joo ještě nás určitě letos neminou neštovice,ale aspoň to bude za námi ☹

pepek007
18. dub 2011

@macinaz ono staci par dnu nechodit ven nebo v brejlch slunecnich ja ten zanet movala docela casto s prichodem jara a kapicky a slunecni brejle a fungovala jsem a za 3 dny to bylo ok jako nechce to namahat ale jde to MAci neboj se toho ne na prutky slunce spis sk veceru nebo rano kapicky bryle a bdue dobre za par dnu 😉 😵

barabasek
18. dub 2011

Ahojky děkuji za palečky dnes tam byl Michálek a bylo nás tam 7 tak jsme byli ve 3 pokojích a za 14 dní uvidíme.

pepek007
18. dub 2011

@barabasek tak držíme držíme 😉 😵