ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

macinaz
27. led 2011

@provence mě zbylo celé balení,ale jak jsem potratila,letěli všechny léky do koše a dr. ti je nepředepíše?

macinaz
27. led 2011

@ira13 jj už je trošičku lépe,doma už i trošku žertuji,ale musím přebrat po malém od dvou let oblečení,abych něco prodala,ale hezké kousky si nechám 🙂 .Tak uvidím,určitě slzyčky potečou,ale zase se určitě uleví.¨
Dnes jsem si holky koupila set na dělání gelových nechtů,určitě hnned v sobotu to vyzkouším na mamce,už je chce dlouho a když slyšela tu cenu od mé známé co je dělá,tak řekla,že raději nepůjde,takhle nás to obě vyjde levnějc a můžu si i něco na tom přivydělat.

provence
27. led 2011

má doktorka tvrdí, že brát utroš je to hloupost. Jenže před měsícem CS 2, zvýšila jsem si podle rady MUDr. kouteckého utroš a dnes CS 0. Bohužel mi ho nechce napsat a zásoby už docházejí,

macinaz
27. led 2011

že ty doktoři mají různé názory,mě nechtěl dr. napsat prednison,že je to hloupost to brát a tak jsem raději šla jinam.Tak se ještě zkus zeptat obvodní,ta by to mohla předepsat také

provence
27. led 2011

To jsem zkoušela utroš může psát jen gynekolog.

lenkacar
27. led 2011

@provence mám krabičku a na ket až půjdu bych si nechala znova napsat 😉

pepek007
27. led 2011

@lenkacar jen na skok tu jsem než si zabalím i noťáska 😉 jj jedeme do Dolomitů njn takovýhle spontání akce bývají vždycky ty nejlepší a zatím se to vždy potvrdilo 😉 jen na 5 dnů pak zase budu ale právě nevim jak se dostanu na net takže jsem se radši rozloučila takhle dopředu abych nezmizela a nic neřekla to se nedělá 😒 😉 my jezdíme s prckem už od narození na dovči i mimo Čr a žádný problém nikdy nebyl 😉 Malej je fakt hodný zlatíčko a cestování mu nedělá žádný problém i 9 hodin třebas s jednou přestavku 😉 v autě máme tu malou lcd dvd tv do auta a tam mu běhaj pohádky a když se nedívá, tak spí nebo si hrajeme ale baví ho koukat se na auta a na to co se děje venku takže pohůdka ale teďka s náma nejede protože si chceme zalyžovat jedeme tam se známýma tudíž vzhledem k tomu, že nemá ještě rozum z lyží takže by ho nebylo ani jak zabavit jako např když jsme u moře, tak zůstává s babi a dědou doma 😉
Mějte se tu všechny moc hezky a opatrujte se hlavně těhulky a žádné smutné zprávy tady nechci pak číst
😉 ještě hodku budu na netu než vyřídím emaily atd ale pak opravdu sbalím poslední zbylé věci a šup šup :o)

lenkacar
27. led 2011

@pepek007 tak si to určitě užijte 😉 a potom nám budeš vyprávět zážitky

pepek007
27. led 2011

@lenkacar díky Leni 😉 no ráda pokud bude něco stát zvlášť za zmínku 😉 pač jinak to budou klasicky lyže a hory s kamárady 😉

pepek007
27. led 2011

@macinaz kamarádka si je taky dělá sama a i pro pár svých kamarádek a přivydělá si tím docela dost 😉 já jsem teda nikdy ty gelový nebo akrylový neměla ale hrozně se mi líbí jak se dají pak zdobit 😉 já mám svoje pěkný a pevný, takže si nechám maximáně udělat manikůru a francii na to ale stejně se někdy čověku jeden zláme a jdou všechny ostříhat 😒 a to by u těch gelovejch nebo akrylovej tento problém odpadl 😉 tak ať se nehtíky povedou jak mají Maci 😉

pepek007
27. led 2011

@baronek ať se alespoň jeden mimís zabydlí na správném místě a vydrží dalších 9 měsíců 😉

lenkacar
27. led 2011

@macinaz a kokik jsi dala za tu sadu? a to máš i tu pec?

lenkacar
27. led 2011

@provence snad bych to mohla poslat už zítra ,stačí ti to? nebo to potřebuješ rychleji?

provence
27. led 2011

Nemušíš chvátat ještě mám na 10 dní. Ještě jednou moc děkuji.Zaplatím Ti samozdřejmě i poštovné. Zachránila jsi mě. Potřebuji to doklepat alespoň do 30tt, aby malinká byla relativně OK. Což je ještě 26 dní.

lenkacar
27. led 2011

@provence to jsem ráda ,protože já mám i zítra honičku ,kdybych náhodou nestihla tak určo tam skáknu v pondělí a zatim musíme zjistit za kolik je ,já si to nepamatuju ..

lenkacar
27. led 2011

@lenkacar co má kámoška tak má crinone..mě ho chtěli dát taky ,ale že jsem měla doma zbytek utroše tak dali zase utroš

provence
27. led 2011

Mrknu na net. Jinak jsem ti přeposlala názor té mé kamárádky. Nejvíc mě štve jak český doktoři se vůbec neučí mové věci. Jsou to blbosti, ale pro nás důležité. Třeba to, že utroš zabraňuje předčasným porodům nebo, že trombofilní mutace lze oblafnout miniheparizací. Nechaji nás plácat se vtom a doufat, že budeme mít štěstí a stane se zázrak.

lenkacar
27. led 2011

@provence jo je to na posrání 😖 😠 pokud nemáš přímo leydna tak se s tebou nikdo párat nebude,je to lehčí forma a ta nevadí 😝 😝

provence
27. led 2011

Tak hlavně papkat listovku a vitamín B. Fakt je, že je to všechno o štěstí. V březnu budu držet všechny palce co mám a neboj malá také. To by v tom byl čert aby se to nepovedlo.

lenkacar
27. led 2011

@provence to papam pořád ..už mi listí leze i ušima a prdlajs co?

lenkacar
27. led 2011

písla mi baronek má v bříšánku 3 mimíska a má nohy u stropu 😀 😝 ,dneska nebyl michálek lakomej dal jim všem po 3 ,aby se asi nehádaly 😀 😝 i ta moje kamarádka má 3 ,ale k mražení zase teda asi nic 😔 ,no holky hlavně at z toho něco je a mrazáčky nepotřebujete 😉

ira13
27. led 2011

@lenkacar to byla dnes úrodička všechny maminy si odnesly po 3. Doufám že to bude stejná úroda / / za 14 dní

ira13
27. led 2011

@provence Jak dlouho má platnost recept?Mám tu jeden na utrouš z listopadového ivf ,už jsem si ho nevyzvedla,když to nevyšlo.Pokud mi ho dají rádá ti ho pošlu.

provence
27. led 2011

@ira13 děkuji moc to by bylo skvělé.

ira13
27. led 2011

@provence To musela doktorka vidět to zlepšení,a stejně řekne že utrouš je hloupost? Občas nad naším zdravotnictvím člověk žasne.Porč se nezajímají o nové věci nmoha z nás by to ušetřilo mnoho zklamání.Můžu také vědět zhruba názor kamarádky.Teď zjištuji jiné možnosti a vyšetření.Ráda se dozvím něco nového.

ira13
27. led 2011

@provence kam zmizely krásné slunečnice?

lenkacar
27. led 2011

@provence no vidíš něco se ti sejde 😉

provence
27. led 2011

Holky já nevím kam zmizely slunečnice, nic jsem s profilem nedělala a najednou byly pryč. 😠

provence
27. led 2011

Tak se mi povedlo místo slunečnic dát levanduli

lenkacar
27. led 2011

@provence asi si někdo řekl ,že byly vyzobané 😀 😝