ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
9. dub 2011

chodim domu naprosto vyřízená na záda ,dneska jsem měla 12ctku ,ale za pultem a to jsem v pohodě psychicky ,ale záda mě hrozně bolí .. ☹ zítra jdu od 9 do 20hod.dneska jsem byla jakoby s tou druhou směnou a zjistila jsem ,že je mnohem lepší ,no to jsem to zase chytla ... 😒 a jinak ke kase drogerii,objednávky ,vybalovat .. 😝 ,pepčo test nejdřív v pondělí ráno

pepek007
9. dub 2011

@lenkacar no tak to je mazec Leni panečku místo aby jsi v klídku odpočívala, tak takhle dřeš njn možná je to jen nezvykem jak jsi byla doma delší dobu a zajedeš se ale takhle chodit domů hotová neni zrovna ideální stav no snad je to jen dočasný ☹

pepek007
9. dub 2011

@lenkacar nooo tak jako v pondělí ráno budu celá natrpělivá očekávat výsledek ale odprostil by tě od té tvé aktuální dřiny 😠 😖 😀

lenkacar
10. dub 2011

ne to neni odpočinkem ty záda ,já mám už 5let diagnostikovaný výhřez ploténky a to jako dost,7mm ..už mi hrozila operace ,protože to byla 1,5 roku nesnesitelná bolest a tak jak vypadam ,chodim a vše ,mi pomohl jeden léčitel,nezbavil mě bolestí ,ale dá se to vydržet,ale nesmim si to rozjet jak ted .. 😢 myslim ,že v malým krámu neni takovej mazec ..ten táta mi teda pomohl 😠

pepek007
10. dub 2011

@lenkacar no tak to máš teda fakt ideální práci na ty záda Leni 😒 njn tak snad budeš těhulka aby se to vyřešilo 😉 to je dřina a ne práce ty jo 😒 no jo tak taťka se snažil Ti pomoct aby jsi alespoň nějakou práci měla už asi neřešil jak moc je to náročný ☹

pepek007
10. dub 2011

Pepíček už je v ČB 😉

lenkacar
10. dub 2011

jsem KO.tak zítra testnu a děj se vůle boží a to samé z prací ..řeknu inspektorce at mi dá do smlouvy ten přestup já na tohle nemám..max. mě vyhodí

pepek007
10. dub 2011

@lenkacar Leni ráno tu budu wartowat a čekat na výsledek 😵 odvedu prcka do jeslí a pak budu 😉

tinpet
autor
10. dub 2011

Leni, zítra držíííííííííííííííííííííííííííííííííííím, ať se prďolci už ukáží a neschovávají se až na další dny 🙂

pepek007
10. dub 2011

@lenkacar dle mě zítra najdeš // a vše se samo vyřešilo 😉 😵

petreva
10. dub 2011

@lenkacar moc držím palce...a jak píšeš, děj se vůle... 😵 😉 😎

lenkacar
11. dub 2011

hlásím ducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 pidi ducha 😉 7den ještě nebyl .. 🙂 a zároven nastává další trapný okamžik ,kdy musim říct v práci ,že končim ,protože celý noce nespim jak mi bolí záda a nemůžu to už vydržet ☹ ,v tom hypermarketu je fakt šrumec a to na mojí plotnu bohužel neni

pepek007
11. dub 2011

@lenkacar Lenííí tak to je nejkrásnější zpráva dne pecka super!! MOcinky moc gratuluju konečně jseš těhulka a tentokrát to vyjde uvidíš 😵 😵 😵 mám radost jéééé 😉 😵 je to tam 😲

pepek007
11. dub 2011

@lenkacar no jsem ti to říkala ...se to tím vyřešilo jseš těhulka a nazdar bazar 😵

barabasek
11. dub 2011

@lenkacar krásná zpráva 😵

@lenkacar Záda v marketu trpí i když jsou zdravá 😔

lenkacar
11. dub 2011

@barabasek no je to síla ☹ a je to trapné ,ale to co tam musim tahat ,to asi neni na těhu dobré,ráno jsem řekla vladísovi ,že jsem azse bez práce

lenkacar
11. dub 2011

pepčo to je dobře ,že máš radost ,mám mega čípek 😨 tak snad se bobci držej zuby nehty ...za chvíli přijde mamka tak dáme bojovou poradu co dál s načatým životem ..

barabasek
11. dub 2011

Holky pěkný den určitě bude krásně pa večer 🙂

baronek
11. dub 2011

@lenkacar potichu gratuluju 😀 hned je ten den veselejší 🙂

macinaz
11. dub 2011

@lenkacar přidávám se k holkám o prozatím potichounku gratuluji 🙂 je to jinak nádherná zprávička 😉

baronek
11. dub 2011

@lenkacar takže dneska už nejsi vůbec v práci????

provence
11. dub 2011

Ahojky, Leni moc gratuluji a držím palce.

tinpet
autor
11. dub 2011

Jupí!!!!!!!!!!!! Držím, ať se bobci drží 😀

lenkacar
11. dub 2011

@baronek nejdu do práce měla jsem jít na odpolední a zítra od 10do 20hod. a z toho 4hodiny vybalovat prací prášky ..tak to vůbec..jsem hotová .záda mi bolí a nemůžu ani chodit ..a jinak byla tu martina a volal jí akorát gynekolog že musí okamžitě přijet ,že jí vyšla špatně nějaká hodnota v krvi na ty vrozený a že musí udělat utz ..tak je z toho špatná

lenkacar
11. dub 2011

holky díky a snad bude čárka sílit ,je to duch ,vidět je ,ale je to slabé 🙂

murecka76
11. dub 2011

@lenkacar Leni, moc moc držím pěstičky, já měla taky ducha, že jsem to vůbec neviděla a manžel jo, tak se mi to snažil vštípit do hlavy a já na něj byla naštvaná, že mi to říká jen, abych měla radost a teď ten duch spinká už skoro 2roky v postýlce 😀 😀 😀

lenkacar
11. dub 2011

@murecka76 za dva dny testnu znova a uvidíme jestli hcg roste,jinak nešílim ,klídek ,relaxuju z tý práce ,ted mě nic už nemůže více rozhodit ..

murecka76
11. dub 2011

@lenkacar tak je to správně 😉 😉 😉

lenkacar
11. dub 2011

@murecka76 jsem tak odtud vynervená a sedřená ,že všechno už je relax ☹

baronek
11. dub 2011

@lenkacar Martinu moc pozdravuju a držím pěsti. a co jí vyšlo špatně??? Mně brali krev jen jednou a z toho žádné výsledky nejsou, bude se to srovnávat s krví, kterou mi vezmou až za dva týdny ....