ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
21. črc 2009

Čau pipinky!
A nepovim a nepovim! 😀
Na profil kdykoliv, to jen když potřebujou výsledky hned, tak na krev nejdýl do půl 9, pak to odveze chlap dp laborky a v 11 jsou výsledky. Jinak to odveze až druhej den, když se na to nechvátá, tak je to jedno.

Taky mám v ložnici meruňku, sytou, měla jsem to celý meruňkový, teď jsme nechali 2 stěny meruňkový a 2 jsem chtěla slonovou kost, no tchán se nějak netrefil do barvy, je to klasická béžová, ale je to hezký, světlonký, tak jsem spokojená. 😎

lenkacar
21. črc 2009

achjo ...raději nad tim nepřemýšlet ,už bych tam chtěla být naposledy ...

allisska
21. črc 2009

Ahoj holky, snažím se vás dočíst, ale nevím, nevím 😉 Mě v Artu řekli, že na krev během celého dne. Nakonec jsme se domluvily,že mi udělají odběry na hormonální profil ve Špičkovo ordinaci v Prachaticích, kam chodím normálně. Tak jsem ráda, že nemusím do ČB. Jdu tam zítra ráno

lenkacar
21. črc 2009

čus indíku taky mám po 2stěnách ,akorát kout na spaní vyšel jeden kus merunka a zbytek zelenkavá světle a i pod oknem ,mám vertikálkou přpaženou místnost .. v druhém kusu je obývák

lenkacar
21. črc 2009

ahoj alis ,tak si to tam zítra užij ..

allisska
21. črc 2009

Jo, to na mě taky neudělalo moc dobrý dojem, když jsme byli poprvé v Artu a, čekali jsme než nás vezmě Špička, tak jsme si od sestřiček nechtíc vyslechli spoustu info o pacientech. Manžel když to slyšel, tak odtud málem utekl 😀

allisska
21. črc 2009

jj, užiju 😉 Jediné co mě na tom těší je, že už se začne konečně něco dít

lenkacar
21. črc 2009

mám bordové vzdušné závěsy myslela jsem si aby to nebyla pecka s tou zelenou ,ale je to kupodivu pěkný ..ona je zvláštně zelená ...nezralej hrášek asi tak

lenkacar
21. črc 2009

pak ti bude teprve utíkat ,jak se něco děje je to moc dobré na psychiku

lenkacar
21. črc 2009

a já zase budu odpovídat na otázky a jak jste se cítila ..atd..

lenkacar
21. črc 2009

furt se to ne a ne rozjet mrcha jedna pitomá ,maličko špinim ,asi bude muset proběhnout nějakej brutál sex ,at se to uspíší 😀 😀 😀

allisska
21. črc 2009

Jasně Leni, když to nejde po dobrým 😀

lenkacar
21. črc 2009

asi to jinak nepůjde zakleknu na manžu a pohrozim... 😝 😝 😝

allisska
21. črc 2009

To bude manža koukat 😅

simisimi
21. črc 2009

Ali no my meli taky to iste, uz jsem videla jak ho to zarazilo teda mne se to taky nelibi...pry ne nic venku nedostane 🙂

lenkacar
21. črc 2009

no jinak se dalšího Ketu nedočká ..já stejně na ty kety moc nevěřim,čerstvý je čerstvý ..

tadelka
21. črc 2009

ahojky lidičky, přeji dnes všem hezký den 🙂

simisimi
21. črc 2009

psali jste tu neco ze ak se to nevydari ze se nechava cas 3 mesice?

allisska
21. črc 2009

Jo Simi, přijde mi to dost nefér. Ať se baví za zavřenými dveřmi o čemkoli, ale před pacientama je to šílený

tadelka
21. črc 2009

simisiku, četla jsem tvoje řádky, neboj se ničeho, můj manža měl opravdu špatný spermiogram a rovnou nám řekli, že to půjde jedině přes ISCI, jeho potvůrky buď byli špatný, nebo se moc nemrskali

lenkacar
21. črc 2009

3měsíce je po celým IVF ,ale na ket v nativu můžu kdykoliv

simisimi
21. črc 2009

co je nativ

lenkacar
21. črc 2009

my jsme taky měli všechny oplodněné ICSI

simisimi
21. črc 2009

ahoj tady

tadelka
21. črc 2009

tak já holky jdu na kontrolu příští úterý, ale vypadá to, že bych mohla opět stimulovat v říjnu, doufám, že se nic nepo...

tadelka
21. črc 2009

smiku, kdy začneš stimulovat?

tadelka
21. črc 2009

leni, k tobě ta mrška nějak nechce, volala jsi do ARTu, jestli je to normální?já už čekám, až mi mrška skončí

lenkacar
21. črc 2009

nativ je přirozený cyklus kdy neberu lékyx třeba na podporu sliznice

lenkacar
21. črc 2009

nevolala jsem nikam ,zavolam až se rozjede a objednam se na 13den

tadelka
21. črc 2009

tak držím palce, ať dorazí 🙂 je to na nervy, já vím