ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
16. čer 2009

ahoj holky tak jsem přijela z výletu (transfůzka plus Art) a mám dobrý zprávy.Doktorka na transfůzním mi řekla, že ty protilátky s otěhotněním nesouvisí a že se řeší až když má dítě krevní oběh. No tak mi nabrali krev a v pátek budou výsledky. Když jsem todle řekla Michálkovi tak řekl, že v sobotu uděláme teda KET.Tak jsem šťastná, ale taky mám strach, jestli vůbec přežijou to rozmrazení. Sliznici mám tak normál, tak mi dal utrouš aby se zvedla. Tak doufám, že mě budete holky brzo následovat,

lenkacar
16. čer 2009

mamčo přesně tohle mi řekl michálek sám v artu .. 😕 tak jaká je to pro něj novina?

lenkacar
16. čer 2009

tak to je hezké že budeš zase v kruhu dění ..moc dobře .. 😉

mladamamka
16. čer 2009

Jo Leni jsem na to zvědavá. Neboj snad už ta blbá mrcha k Tobě dorazí a budeš mě za chvíli následovat. 13 den po KEt mi vychází na narozeniny. Byl by to ten nejkrásnější dárek.

lenkacar
16. čer 2009

to jo to by byl ..a kolikátý den po mrše jdeš na Ket?

mladamamka
16. čer 2009

21DC

mladamamka
16. čer 2009

Leni a s tou prací bych ještě počkala. V masně se dost stojí a miminka si musíš hýčkat.

lenkacar
16. čer 2009

hm asi máte pravdu ,sakra mě to bude pěkně štvát jestli zase z toho nic nebude a já zase budu dřepět doma na zadku a bez kč ..poradim se s manžou ..

mladamamka
16. čer 2009

Dneska mi říkal Michálek, že 2 dny po KET máš být v klidu a pak můžeš dělat všechno. Záleží Leni na Tobě.

mladamamka
16. čer 2009

Míšo holky jsou úplně kouzelný. Jsou už tak veliký.

lenkacar
16. čer 2009

a víš co mě na tom sere vid ..že možná kvůli 2dnům zase vše v prdeli ...pracák mě nabízí lídl ,kaufland ,kdybysme měli zdechnout tak tam teda neeeee,ale kdoví jak to vše bude ,u mě to plánování se nevyplácí ,už jsem měla mít za pár dní ket a nemám ani mrchu tu svini toulavou ...

lenkacar
16. čer 2009

mamčo ale jedna věc mě taky uklidnila že ty protilátky nemaj vliv na otěhu ... 😉

mladamamka
16. čer 2009

Já vím Leni když se to sere tak všechno najednou. Já jsem se nedávno ptala i v tescu. Tam prý plat celkem ujde a 14 dní jsi v práci a 14 dní doma. Ale tak ten měsíc ještě počkej a doufej, že už se zadaří. Moc bych Ti to přála.

mladamamka
16. čer 2009

jo to mě taky Leni, má to vliv až později. Tak jsem byla ráda, že mi to ta dr. řekla, že říkala , že určitě to ten problém není, že nemůžu otěhotnět.

lenkacar
16. čer 2009

což o to já si počkam ,ale práce asi ne ... 😀 😀 😀 ,proberu to s manžou jak na tom jsme a co obětovat a tak ,at nemá pocit ,že vše táhne ze svýho ,nějak sio poslední dobou i lezem krkem ,chtěla bych mezi lidi

lenkacar
16. čer 2009

no a prej se to potom řeší až v 1trimestru při pozit.protilátkách který by si třeba vytvořil už plod..

mladamamka
16. čer 2009

jo řeší se to tou výměnou krve. my taky s manžou taky nejsme zrovna v pohodě. Tak jsme plánovali tu dovču do CHorvatska, ale jestli potěhotním tak zůstanu radši doma. Ach jo kéž by se nám konečně všem zadařilo.

lenkacar
16. čer 2009

můžu ti říct ,že začínam mít slušnou averzi ,nemám náladu kolikrát na ty pitomý kydy ,jsem prostě podrážděná ,nic mi nevychází jak by mělo a odráží se to doma ..asi se natřu na zeleno a bude dobře 😀 😀 😀

allisska
16. čer 2009

Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? 3.7. mě čeká první návštěva Artu, tak se snažím aspoň v rámci možností trošku připravit na to, co nás čeká.....

lenkacar
16. čer 2009

alli ahojky jasan že můžeš 😉

allisska
16. čer 2009

To jsem ráda 😉

lenkacar
16. čer 2009

já tedka musim na chvíli zmizet ,ale pokud se chceš ptát nebo cokoliv tak napísej a kdo tu je tak rád ,odpoví ,jsou tu samé bezva holky 😉

allisska
16. čer 2009

Jasně, zajímá mě skoro všechno, co se týká Artu 🙂 Před 3 týdny jsem byla na operaci a když jsem se probrala, tak mi oznámili, že mi museli vzít kvůli endometrioze oba vejcovody a jediná naděje je pro nás IVF ☹ Jsem z toho docela špatná, až teď mi to všechno nějak dochází....

mladamamka
16. čer 2009

Leni tak to jsme na tom stejně. Taky jsem pořád nasupená. A Pavel vždycky všechno odnese i když za nic nemůže. Alli vítej mezi náma.

mladamamka
16. čer 2009

alli myslím, že takových holek jako ty je v Artu spoustu. Uvidíš bude to dobrý. Musíš věřit v lepší zítřky. Jako my všechny. Když mi dělali Ket tak jsem byla s jednou holčinou na pokoji a ta měla stejný problém jako ty.Už měla z IVF jednoho syna a byla potřetí, ale bohužel nevím jestli se jí zadařilo.

mladamamka
16. čer 2009

CHtěla jsem napsat ET ne KET ten až v sobotu.

allisska
16. čer 2009

Já se snažím věřit, ale znáte to..... Teď mám hlavně takový divný pocit z toho, že ani pořádně nevím, do čeho jdu

mladamamka
16. čer 2009

neboj v Artu jsou samý fajn dotoři i sestřičky. IVF je hlavně čekání a nervíky, ale dá se to zvládnout.

allisska
16. čer 2009

Snad to čekání zvládneme. Holky, za jak dlouho od první návštěvy dospějeme k samému IVF?

mladamamka
16. čer 2009

alli na první návštěvě většinou odeberou krev a manželovi sperma. Pak ty ještě jednou dáváš krev myslím 3 den menstruace a podle toho jak dopadnou ty výsledky tak se řeší dál. Teda u tebe je jasná příčina. Tak si myslím tak do měsíce by to mohlo u Vás být. U mě to ňák tak bylo, ale je to různý.