ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
7. črc 2010

@suvik
držím pěsti

suvik
7. črc 2010

díky 🙂 🙂

suvik
7. črc 2010

Snažím se nemyslet na výsledek,ale nejde to. Chodím do práce, tak doufám, že mi to bude rychleji utíkat. Každopádně si říkám, že pokud to nevyjde,máme 2 zmrzlíky, tak to musí klapnout příště!

Nechává se nějaký časový odstup od neúspěšného ET? Nebo je možné jít na KET hned následující cyklus?

baronek
7. črc 2010

A za jak dlouho se dá poznat, zda se to povedlo? Jdi na krásnou dlouhou procházku a manžel ať ti udělá doma masáž a určitě to bude utíkat.

lenkacar
7. črc 2010

suví tak to vymysleli dobře ..páč mě třeba naštvalo ,že jsem měla zbylé 4 kousky a rozmrazili mi je všechny a nakonec zaváděli 3.. zbytečně ..mohlo mi něco zbýt kdyby dali jedno a ty dvě nechali ,mě řekl ,že je to máálo ,aby rozmražoval jedno a nebo 2 🙄 hlavně at ti to vyjde nebo z toho budu otrávená a do ničeho se mi ani chtít nebude,v práci to bylo dneska docela gut ..a manžel vaří naninku k večeři a večer jdem do kina

lenkacar
7. črc 2010

suví po celém ivfku se nechávaj vaječníky 3měs. v klidu .. 😉 kdyby byl jenom ket tak může být další i dřív dle sliznice .. 😉 a že je to pozit. se pozná tak od 10dne .. 😉 někdy i dřív ..ale spíš nezkoušet

baronek
7. črc 2010

Jenže to asi člověku nedá, si test neudělat, ne? Já si dělala testy i třikrát denně, když jsem měla zpoždění, ale jak jsem byla naivní ☹

lenkacar
7. črc 2010

no já testovala už od 7dne .. 😀 😀 😀 ,ale právě že někjomu se to vybarví i dýl tak se pak nervuješ ještě více,ikdyž já už to spíš brala jakože je to v řiti a bylo.. 😝

kinguse
7. črc 2010

suvíku,lehko se radí:snaž se na to nemyslet,sama bych asi měla problém,ale v každým případě se drž a vydrž 😀 😀
jinak spaní ve stanu pro mě taky už žádná slast není,postel je postel a já mám svoje pohodlí ráda...ale co bych pro toho našeho andílka neudělala 😀 Ale asi je po mě, po první noci ve stanu sám říkal: maminko,už chci ject domů,do svojí postýlky!!! 😀 😅

lenkacar
8. črc 2010

čus holky to je zase vedro na chcípnutí ..

kinguse
8. črc 2010

leni a bude hůř...má být až 35st!!!!! 😎 😎 O víkendu budem slavit prckovo 4.narozeniny,tak jsem ráda,že je hezky. Ale 35st je asi fakt dost 😀

lenkacar
9. črc 2010

no.. a už se vidim jak kopu základy v tom vedru ..leda z nohama v kýblu ..ted víc než kdy jindy obdivuju lali že opravujou barák ,mě se zdá problém všechno ..a u nás to problém fakt je ..vladís se pouští do něčeho s čím si neumí poradit,nemá kouli na autě co s materiálem ,velký auto tam nezajede,no nechci to vidět vůbec ,at se tam s tim sere třeba 10let mě je to fuk..

suvik
9. črc 2010

chodím normálně do práce a vlastně funguju úplně stejně jako jindy. Dávám si pozor, abych nezvedla něco extrémně těžkého, ale jinak se ničemu nevyhýbám. Říkám si, že pokud to má vyjít, vyjde to! Nechci ležet a čekat 14 dní na test. Zbláznila bych se.
Obvykle mám cyklus dlouhý 24-26 dní, tak si říkám že cca ve středu příští týden už bych mohla vědět na čem jsem Test si hned tak nebudu dělat, žádný jsme si zatím pro jistotu nekoupila 🙂 🙂
Leni, jsem ráda, že jsi mi schválila zavedení 1 emrýska a zamaražení 🙂 🙂 . Takhle mi to doporučili. Byl tam dr Špička.

allisska
9. črc 2010

Ahoj holky, po dlouhý době vás zase zdravím. Průběžně jsem nakukovala, ale nějak jse nestíhala psát. Teď už mám za sebou státnice, tak snad budu mít trošku klid. Suviku, držím pěstičky, určitě to musí vyjít.
Já jdu do Artu v úterý s výsledkama z imuna, tak jsem zvědavá, jak se domluvíme dál.
Holky, užívejte si léta!!!! 😉

baronek
9. črc 2010

Takže nejsem jediná, kdo přestavuje barák? V tomhle horku je to opravdu hrozný a navíc, když má člověk hodné sousedy a pořád řeší nějaké stížnosti, tak je to k zbláznění. Zrovna dneska jsme tam měli kontrolu ze stavebního - na udání 🙂

suvik
9. črc 2010

baronek-opravujeme starý barák 😉

barabasek
11. črc 2010

Ahoj holky jen vás rychle zdravím přežila jsem tábor 😀 a večer jedeme na otáčku už se těším
suvik držím ať se mimískovi líbí 🙂

baronek
11. črc 2010

@suvik my taky opravujeme starý barák a někdy si myslím, že by bylo lepší postavit na zeleném 🙂

lenkacar
11. črc 2010

suví taky kdy bude testík ve středu?no holky základy jsou vykopané a co dál ..v nedohlednu ..

baronek
12. črc 2010

@lenkacar to musíš být ale krásně opálená, jestli jste byli celý víkend na stavbě 🙂
My měli o víkendu rodinnou oslavu a kdy budeme mít dítě zaznělo jenom jednou, tak je to dobrý. Ale pak jsem se tak trochu opila, řekla Fandíkovi svůj názor, za kterým si stojím a máme tichou domácnost 🙂 Má to ale jednu výhodu, nikdo se mě neptá, co budeme jíst a nemusím vlastně nic dělat 😝

suvik
12. črc 2010

taky si někdy říkám, že stavět na zeleném by bylo lepší, ale zase na druhou stranu-i to by dalo práci 🙂 🙂

jedině snad mít dostatek peněz a zadat všechny práce někomu, kdo je udělá. Pokud někdo opravuje starý barák ve dvou lidech(jako my), nadřel by se stejně i u stavění nového.

jinak testík zatím neplánuju, snažím se na to myslet co nejmíň a jak už jsem psala, ani žádný ( pro jistotu) doma nemám. Začíná mě pobolívat břicho jako přede mrchou 😒 , tak si myslím, že se verdikt i bez testu brzo dozvím ☹

lenkacar
12. črc 2010

čus holky tak marodim ,asi ledvinová kolika ..ráno jsem šla k doktorce ,to byla šéfka ráda .. 😝 suví ono nic nepoznáš ,na mrchu bolí i při pozit. i při negat.tak vydrž 😉 jo a opálená nejsem už mi nebylo o víku dobře ,byla jsem pokud možno zalezlá ve stínu

baronek
12. črc 2010

Tak to je blbé, ale alespoň nemusíš v tomhle počasí pracovat 🙂 a odpočineš si 😲

suvik
12. črc 2010

ať je Ti líp, Leni!! 🙂

kinguse
12. črc 2010

Leni,ledvinovou koliku jsem taky už zažila,bohužel mě to chytlo na dovče ve Španělsku,takže jsme mastili zpátky a skončila jsem v nemocnici ☹ ..ale za týden jsem byla fit! 😝
jinak já byla v pátek na krvi a 20.7.jdu na kotrolu, vysadil mi všechny prášky,tak jsem zvědavá,jestli budu vůbec menstruovat nebo se mi to zas rozhodí. No,uvidíme.
suvíku,přesně tak,radši na nic nemyslet! Ona si to ta příroda určí sama. A to že tě pobolívá v břiše,to fakt neřeš, je to i na začátku těhu,takže je to normální,i kdyby se to povedlo. Ale vydrž,nějak to dopadne a já samozřejmě přeju,ať co nejlíp!!!! 😉

lenkacar
13. črc 2010

dík holky ..king já už taky měla kamen v 94roce,rozbíjeli mi ho v budějcích utz,včera večer se mi to zhoršilo,horečku 39 a i to břicho a dneska už jsem lepší ,beru něco po 12hod.nějakej zánět v sobě mám,kdoví kde..v tom vedru ležet v posteli je o život ,to ti úplně pálí i vnitřnosti ,fuj tajbl ,holky už aby se ochladilo,to jsou noce 😝 ten můj furt leží na internetu a kouká na cihly a písek a přemýšlí jak to tam doveze ,holky máte nějakej tip z čeho stavíte,za kolik to je a pod. třeba písek,mě z něj fakt klepne ,proč se do toho pouští když tomu nerozumí ,beztak marodim z něj ..mám z něj nervy ..základy vykopal a ted budem jak debilové že neví co s tim dál

provence
13. črc 2010

Dobrý den,
mohla bych se k Vám přidat?
Do ARTu jsem přešla s Pronatalu cca před dvěma měsíci a dneska jsem začala stimulovat dlouhým protokolem. Jsem docela nervozní a plná očekávání. Poprvé jsem měla krátký protokol 24 vajec, 20 se oplodnilo a dál dělilo. Dva prcky mi zavedly ( holčičku s chlapečka) a zbytek zamrazili, přišel hyperstimulační syndrom III. stupeň. V 20tt. mi museli vyvolat porod a byl konec. Pak jsem ještě zkusila 4x KET, ale protože nereaguji na estrogeny tak to nevyšlo.
Musím říci, že mě v ARTu mile překvapili. Jsou milí a pozorní. Udělali mi vyšetření, které v Pronatalu vůbec neřešili a o kterých jsem se dozvěděla, že jsou nezbytně nutná pro IVF.
Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s gonalem? Předtím jsem měla puregon, ale pan doktor mi řekl, že gonal pro mne bude lepší. Myslela jsem, že to je prakticky stejný preparát.

lenkacar
13. črc 2010

ahojík ,já mám zase lepší výsledky z puregonem ,ale taky říkal primář ,že na většinu pacientek zabírá gonal... 😉 můžu se zeptat proč vyvolávali porod? špatná plodovka?z toho mám totiž hrůzu ..když už se povede ,aby to takhle neskončilo 😔 ,v artu na mě byli vždycky milý ,ikdyž vyšetření jsem si spíš musela sama vybojovat 😒 ,nevim jaký typ vyšetření jsi měla na mysli ,narmálně se dělá HP a spermio a utz..jinak zbytek už na mě nezkoušeli ..

provence
13. črc 2010

Poprvé mi udělali vyšetření hormonálního profilu a zírala jsem na odběry při stimulaci. V Pronatalu jsem dostala rozpis a za 10 dní jsem šla na UZ. Nic víc.
Porod vyvolávali protože jsem se otevřela a začala jsem krvácet. Vzpamatovala jsem se z toho až, když jsme si vzali tři prcky do péče. Takže vlastně mám tři krásné děti 8, 9 a 11 let. No tušila jsem, že v mém případě jít na praxi do dětského domova bude zajímavé Jenže jedno bych si chtěla vypiplat od malička. Navíc prťata chtějí sestřičku. 😀

lenkacar
13. črc 2010

no ty kráso ty jsi akční..no umim si představit ,že já bych si domu vzala půl dětskýho domova tam to vidět..ale popravdě nevim co bych dělala s dvojkama,asi by mě klepla pépa z toho 😀 obdivuju ty maminy co se nevyspí a ještě vypadaj krásně 😉 😵 to je jasný že chceš vlastní mimi od peřinky ..no to sis taky užila svoje .. 😔 tady je vidět že až do porodu vyhráno neni ,že stát se může cokoliv a to že se najdou //,je jen začátek všeho 😨 🤐