ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
9. zář 2010

😀 @lenkacar sklovinu si ničíš všemi citrusy 🙂 a večer by se nemělo jíst ani jablko, taky ničí sklovinu 😕 Včera jsem snědla jednu limetku nebo spíš vypila a moc mi to teda nechutnalo 😀 ale pro jednou to musím vydržet ☹

provence
9. zář 2010

ahojky, konečně se mi podařilo připojit k netu. Jsem pořád v nemocnici. Hyperstimulační syndrom ne a ne přestat. Dobrou zprávou je, že HCG je už přes 4500. všechny moc zdravím

baronek
9. zář 2010

@provence A co s tebou provádí při hyperstimuláku? Držím pěsti na brzký odchod domů 😀

provence
9. zář 2010

třikrát mi dělali punkci odsáli vždy 5l vody, teď se rozhodují zda budou dělat další. Jinak mi dávali albumín, na který se posléze zjistilo, že jsem alergická. taky mi dávali nejaké infuse, kyslík. první týden jsem byla spíš jen klubíčko hadiček, protože jsem musela mít kyslík, kontrolu srdíčka, taky cévku a vše píchali do žíli. Teď už je to celkem dobré - žádné hadičky a můžu i normálně jíst. Malý jsem viděla na sonu, ale ještě nebylo potvrzené srdíčko - prý je zatím na to brzy. Zítra se rozhodne co dál, tak uvidíme.

baronek
9. zář 2010

@provence ženská opravdu musí vydržet víc než člověk 🙂 Drž se 😀

lenkacar
9. zář 2010

teda to seš dobře zrasovaná panebože ,ty jsi chuděrka provenc..tak to jsi musela být jako balon..já nevim že to neuhlídaj,když si představim že bych měla být v práci a tohle se mi stát tak nevim co bych jim asi tak nalhala ,když to říct nechci a nesmim.. 😔 😖

kinguse
9. zář 2010

provence...tak se drž!!!!! Ještě že s darovanýma vajuchama se to stát nemůže 😉 Zítra jdu na kontrolu,tak se uvidí,co se mnou bude...nebo nebude ☹ taky už to nikomu neříkám, všem jsem nalhala,že se mi to zlepšilo a že zkusí stimulaci,tak aspoň nebude nikdo vědět,že jdu na IVF s darovaným vajíčkem a nebude se mě nikdo ptát....a řekla bych,že už se mě ani moc nikdo neptá..naštěstí. tak páá 🙂

kinguse
10. zář 2010

ahoj holky,tak v říjnu jdeme na to...snad,pokud bude vše v pořádku. Teď musím počkat na MS a pak začínám zobat prášky na lepší nárůst sliznice,aby se mimčo mohlo dobře uhnízdit. No,uvidíme jak dopadnem...ono to nějak dopadne a stejně to neovlivním. 😉

barabasek
10. zář 2010

kingus tak to je super zprávička 🙂

barabasek
10. zář 2010

Jinak ahoj všem 😀

baronek
10. zář 2010

@kinguse to je fajn, že se to nebude dál protahovat. Taky bych chtěla v říjnu stimulovat 😲
@barabasek už jsi tady dlouho nebyla 😎

lenkacar
10. zář 2010

ahoj bar tak jak je? jdeš na nějakou akcičku?

barabasek
10. zář 2010

Ahoj Leni vše při starém ve středu jdu do ARTu konečně s výsledkama imuno skoro po 2 měsících co je doma přendavám. Jinak jsme si užili pěknou dovolenou na Rodosu tak se nám léto vyadařilo 🙂 A mimčo nějak neřešim po 5 letech 😔

lenkacar
12. zář 2010

bar taky mám u kalendáře narvanou obálku všema možnýma výsledkama 😎

provence
12. zář 2010

ahojky holky, mám na Vás dotaz. používali jste crrinone gel. Beru už třetí balení a začaly ze mne vypadávat kusy mazanice a hrudky, je to bílo hnědé a pěkne to svědí. Není to vysloveně krvavý spíš jen nahnědlé a je to cítit jako kvašením. Setkaly jste se s tím také?

elana
12. zář 2010

@provence omlouvám se, že sem lezu, ale zahlídla jsem Tvůj příspěvek na hlavní stránce...jo, to je bohužel asi jediná nevýhoda Crinone gelu, že toto dělá (měla jsem to taky a spousta holek). Ideální je tak obden ve sprše si to prstem vyčistit, říkal mi dr. že jednou z paní ve 4. měsíci těhotenství tahal tvrdou ucpaninu velikosti vejce, že měl strach, že mu potratí 😒 toto dost nedomysleli. Takže žádný strach a jen to ze sebe pravidelně vyndavat 😉

lenkacar
12. zář 2010

ježiš co to tady čtu?tohle dělá crinone? no hezký ,to se provenc nedivim ,že tě to polekalo.. 😕 😔 😖

provence
12. zář 2010

děkuji moc za pomoc. Docela mě to vyděsilo, nechápu proč tohle neříkají v centru. Ve sprše jsem to vyndala a svědění je pryč. Zítra jdu k doktorce po propuštění z nemocnice, tak uvidíme. V pátek bylo HCG 9100 a na sonu byl vidět embrionální pól i žloutkový váček, tak snad už bude vše OK. Sice mám pořád břicho plné vody a musím si píchat injekce na srážení krve, ale vypadá to už lépe. přiznám se, že mě pak rozhodí každá blbost. děkuji moc

lenkacar
12. zář 2010

provenc dneska jsem na tebe myslela ..je to hrůza ,ale odměna tě nemine ..jak ti brali tu vodu ,spodem ? já to nevim ,mě stačily kapačky ..

lenkacar
12. zář 2010

jinak hcgéčko krásně roste moc ti to přeju ,opravdu si to zasloužíš za tenhle masakr..

provence
12. zář 2010

tu vodu odsávali přes břišní stěnu. Nejdřív udělali ultrazvuk a pak vybrali místo asi ve výši popku ze strany. Pak to doktor opíchl a pak vzal jehlu ně to spíš přišlo jako brčko a propíchl mi břicho. pak to napojil na odsávání. jen jednou se stalo, že se na jehlu při odsávání něco nalepilo a začalo to bolet, tak musel píchnout znovu na druhé straně. Ještě, že pan doktor byl milý a celou dobu si se mnou povídal. Sestřička byla také skvělá. trvalo to vždy asi půl hodiny.

lenkacar
12. zář 2010

no teda to je horor holčičko.. 😕 ,nevim co dodat ..

lenkacar
12. zář 2010

to je příprava na odběr plodovky ..toho se taky bojim jak čert kříže ..když jsem se dozvěděla, že se při stimulaci píchaj injekce do břicha tak jsem se rok odhodlávala ,nevim co jsem potajmu četla za diskuzi ,já blbá,chodila jsem je číst tajně , tam hekala jedna přes druhou ,co je to za bolest..a já denně řvala ,že tohle nepodstoupim a tím mi utekl další rok ..než jsem našla tuhle diskuzi a tady mi holky všechno vysvětlily a byly moc fajn..já se totiž bojim jakékoliv bolesti 😔 ,kdybych věděla ,že se tohle dá podstoupit bez větších bolestí šla jsem na umělko už dávno..

provence
12. zář 2010

Nebylo to nic příjemného, ale přežít se to dá. Hlavně, že už jsem doma a za mimčo to stojí. Doufám, že už brzi se objevý srdíčko to budu zase o něco klidnější. Jak dlouho Ti vydržely otoky?

provence
12. zář 2010

Myslím, že strach je kolikrát horší než samotná bolest. V nemocnici mi říkali, ýe si ženské s OHS nechávaly píchat proti bolesti tramal, pořádně silný lék. přiznávám, že mi bylo ouvej, ale zvládla jsem celou dobu bez léků na bolest. Není to příjemný a přiznávám, že kolikrát jsem z to pěkně otrávená, ale dá se to vydržet a kolikrát se i zasměješ. a za pár měsíců to bude pryč.

kinguse
13. zář 2010

@provence to nejhorší máš určitě za sebou!!!! Sice tě za pár měsíců čeká ještě jedna velká bolest 😀 😀 ,ale s krásným výsledkem,takže na to,že to bolí,ani myslet nebudeš!!!! 😉
Držím palečky,ať všechno dobře dopadne.
Já mažu do práce a vůůůůůbec se mi nechce 😒

lenkacar
13. zář 2010

ahojky provenc já byla nateklá asi 4měsíce,byla jsem jako těhotná,ted už jsem klasicky tlustá .. 😝 taky mizim do práce,tak se opatrujte holky a provenc ty dvakrát tolik .. 😵

dashi
13. zář 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti ve středu jdu na odběr, hlásím asi tak 15 kousků 😉 a když to dobře půjde tak v sobotu mimča zpátky 😉 🙂 Tak držte palce

lenkacar
13. zář 2010

dashi tak to vypadá dobře 😵

baronek
13. zář 2010

@dashi budu na tebe myslet 🙂
@provence vy se s mimískem hezky držte a odpočívejte a užívejte si konec léta 😀
jinak všem přeji krásný pracovní týden 😲
Já si jdu zítra pro ortel do Caru a jsem na to dost zvědavá 😉