ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

duschankova
24. zář 2010

Ahoj holky snazilky... dnes jsem tu poprve a chtela bych vam napsat uryvek z naseho pribehu. My jsme zacali stimulovat 2. zari 2010, na odberu vajicek jsem byla 11.září 2010 a embyotransfer probehl 14. září 2010. Vsechno probihalo v porádku stimulace byla o.k sliznice mi narostla taky pekna silná. Po odberu vajicek jsem prodelala hyperstimulacni syndrom, který nebyl vubec příjemný ta bolest břicha byla nekonečná. V pondelí 13. září jsem byla u dr.Michálka a ten mi řekl, že mám ten hyperstimulační syndrom tak středního typu. Nebylo to ani málo ani moc dostala jsem, ale pochvalu, že jsem přišla hned a nenechala to být. Jinak po embyotransferu mě boleli prsa, bolelo břicho jako menstruační bolesti, ale byli krátkodobého charakteru a byla jsem pořád nafouklá 🙂 to bylo první dni.jinak v den kdy by se meli miminka uhnizdit cili patek 17. září jsem měla bolesti a křeče nejsilnější. doufala jsem že se zaklubali. a taky jsem měla hustý bílý výtok, který stále trvá ale je vodnatější.dneska 10den po transferu čili 7den po možném uhnízdení mám HCG nižší než 3 je to zvláštní, protože bolesti břicha zustavaji, kazde odpoledne uz 4den jsem unavena a usínám u televize nebo prostě kde se namane. sestra u gynekologa chodim k dr.Josefu Míkovi mi při oznámení spatneho vysledku řekla, že první týden při uchycení se HCG zvyšuje čili u mě se o tehotenství nejedná, jaké máte vy zkušenosti? nenechte mě takhle se v tom koupat jsem neštastná, ale zároven mě napadá, že je možná ještě brzy. holky děkuji vám. ahoj Pavla B.

baronek
24. zář 2010

@duschankova Já tomu moc nerozumím, protože je to všechno teprve přede mnou 😎 ale holky v jiné diskusi koukaly do této tabulky:
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...

hodně štěstí!!!

duschankova
24. zář 2010

děkuji Baronekovi 🙂 no uvidime, třeba to dopadne všechno úplě jinak. ahoj 🙂 🙂 🙂

lenkacar
24. zář 2010

ahojky dushi ..ono se nemá brzy testovat ,protože v tobě může být zůstatek injekce a ta vyvolává falešné HCG,vyprchá kolem 8 dne ..někdo má pozit. test až 12den ..chápu dobře ,že jsi testovala už 4 den? a neměla jsi ani prodlouženou kultivaci dle datumu..pozit. hcg bylo z té injekce před odběrem..jinak ta ospalost a a unavenost je z utrogestanu co si zavádíš do pochvy ,taky můžeš mít pálení žáhy ,bolest prsou ..proto není dobré brzy testovat,lehce se to zamění..úplně nejspolehlivější je odběr krve na hcg..

lenkacar
24. zář 2010

já totiž zapomněla jak se ta injekce jmenuje 😀 😀 😀 ,dushi držím palečky..já už bych si žádných příznaků nevšímala to prostě nepoznáš ..já měla všechny příznaky a dělal mi to pitomej utrogestan..vydrž a jdi na krev 😉

macinaz
24. zář 2010

@baronek se stimulací bych začínala někdy okolo 20.10.doufám,že se dostaví včas a nebudu muset zase čekat dny nebo týdny 😠

macinaz
24. zář 2010

@duschankova já jsem si test nikdy po IVF nedělala,tak nevím,ale myslím že je zatím brzy,počkala bych doopravdy na krev.Mě jí brali až po třech týdnech po zavedení.Když jsem byla na začátku těhotenství,tak se mi motala dost hlava a měla jsem citlivé břicho,bolet prsa mě začali až v okolo 8tt.Každý to má doopravdy jinak,jinak přeji hodně štěstíčka a držím pěstičky,aby tam mimisek byl 🙂 😉

lenkacar
24. zář 2010

maci to jsi dobrá netestovat jsem nikdy nedokázala 😝

duschankova
24. zář 2010

@lenkacar ahoj Lenko tak to s tim Ultrogestanem mi nedoslo, ale dneska jsem byla na krvi a je to 10den po embryotransferu a ne 4 jak jsi spatne pochopila, ale nechame se prekvapit 5.rijna jdeme na utz. ale dekuji

lenkacar
24. zář 2010

jo tak na krvi aha,byla tam nějaká 4 nevim k čemu to patřilo ,ale nic se nemění na tom ,že ti to moc přeju at to vyjde.. 😵 je to vždy moc smutné ,když to nevyjde ,mě to málem stálo manželství

lenkacar
24. zář 2010

tak ne 4 ,trojka tam byla ,to jsem nepochopila ,promiň 😀 to s tim nižšim hcg..

duschankova
24. zář 2010

jo 4 tam byla, ale ta byla v souvislosti že už 4 den jsem každé odpoledne moc unavená a musím si schrupnout. Viš našla jsem si něco na netu a tam maminy psaly jak to probíhalo u nich, tak proto jsem zklamaná. Bude mi 25 teď v uterý budu mít narozky, tak jsme se s manželem těšila na dáreček.

lenkacar
24. zář 2010

jsi mladá ,nic ztraceno ..nebud hlavně smutná ,byl to první pokus?

lenkacar
24. zář 2010

já po utroši byla jak spící růžena ,odpadla jsem na hodinu denně ..úplně kaputo ..já ve dne vůbec nespim

duschankova
24. zář 2010

@lenkacar Leni koukni na futurebaby.estranky.cz a přihlas se na moje heslo emwlaj at nemusíš posilat sms, která stojí 30Kč a tam si počti a výš kam kouknout až se u vás zadaří.

lenkacar
24. zář 2010

já už jsem půl doktora čoveče a dítě nikde 😀

duschankova
24. zář 2010

@lenkacar no to ja taky a ještě k tomu mám sníženou funkci štítné žlázy, ale tu mám už zaléčenou a hladina je v normálu a kolik let je tobě?

lenkacar
24. zář 2010

o 13let víc jak tobě 😀

duschankova
24. zář 2010

@lenkacar tak to bych neřekla fotka na netu je snad stara? to se mi nechce věřit 🙂

lenkacar
24. zář 2010

ano je stará 3roky 😀 ,můj muž je o rok ml.

duschankova
24. zář 2010

jsi tam jenom ty a sama

lenkacar
24. zář 2010

dobrej postřeh 😀

lenkacar
24. zář 2010

brzy se tý fotky zbavim a dam tam nějakou fešnou zezadu asi ..to měla suví takovou pěknou nic neříkající 😀

lenkacar
24. zář 2010

tak dobrou všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baronek
25. zář 2010

@lenkacar ale tady na té fotce ti to moc sluší 😀

Stejně by mě zajímalo, jestli bych vás holky podle fotky poznala, kdybych vás potkala 🙂

duschankova
25. zář 2010

ahoj holky chci se zeptat která jste měla nahnědlý výtok po oplodnění nebo ivf jako já, bolelo vás při tom nějak víc břicho? ráno jsem byla s velkými bolestmi v CAR Artu v ČB a dr.Michálek mi řekl, že to vypadá na začínající menzes, ale ještě nic nepotvrdil spíš mi řekl, jak to vypadá. Díky všem

barabasek
25. zář 2010

ahoj já jsem měla nahnědlý výtok a přesně tak začala ms

kinguse
25. zář 2010

ahoj holky,tak včera jsem absolvovala prevent.prohlídku u svýho gyn.,tak mi podle UZ řekl,že už teď mám sliznici 7,4mm,tak to vypadá dobře.Do ARTu jdu př.pátek,tak jsem zvědavá.Zatím se jen dopuju práškama.
Jińak duschi..sice nemám zdaleka tolik zkušeností jako holky tady,čeká mě možná první IVF s dárkyní,ale asi jdu do toho s tím,že počítám s horším,ale doufám v lepší 😀 ..co jinýho nám taky zbývá,když to jinak neovlivníme! Tak se všechny držte a těhotněte,at je ten podzim veseljší 😉

@lenkacar a co u vás situace na bojišti?...už se to doma srovnalo?..myslím vztah?

lenkacar
25. zář 2010

ahoj pokud je to opravdu menses tak se připrav na pořádnej masakr a bolest než odejde ta narostlá sliznice,tak se nelekni ,ale stále držím palečky ..king no nevim tak nějak setrvalý stav.. 😝

duschankova
25. zář 2010

@lenkacar ahoj Leni díky za podporu. Uvidíme dneska to není nějaká strašná bolest. ?oc bych si přála, aby to menzes nebyl a měli jsme příští léto už Aničku nebo Toníčka nebo nejlépe oba 🙂