ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

simisimi
18. čer 2009

a rikas kam jdes? myslim ze ten zarok si vymyslis...na neco jineho, ja prave lamu hlavu co budu vymyslet...

indigo
18. čer 2009

Simi - no vida, tak to mám z tebe radost, proč čekat zbytečně další měsíce, už takhle je to celý hodně o čekání.... 😎

lenkacar
18. čer 2009

na konkurz si můžu vymyslet lůecos třeba zaplacenou dovku ..tim že se mi opozdila mrcha mi zase tohle neklaplo,jinak bych nastoupila avidělo by se bud těhu a nebo práce a takhle nic .lae dam si požadavek do školky na ústředí na nějakou pomocnici a uvidim třeba se mi někdy ozvou ..

simisimi
18. čer 2009

jj holky diky moc nevedela jsem ze je v nemocnici gen, jinak do artu jdeme taky 🙂 pak za 8 dni....takze to pak nejak vyjde nejak na stejno s vysledkama

lenkacar
18. čer 2009

začínam špinit lehce zatim ,tak se to rýsuje na 1 -2týden v červenci 😉

simisimi
18. čer 2009

Pri prvni navsteve v centru delaji taky krvni testy? na co jsou? a prohlizi i zenu?

lenkacar
18. čer 2009

pokud jsi 2až 4den menstruace naberou ti krev na hormonální profil a pohlavní nemoce a to i chlapoci na nemoce a jemu pak Spg a můžou i utz

lenkacar
18. čer 2009

utz tobě ,ne chlapovi 😀 😀 😀

simisimi
18. čer 2009

😀 no to je jasny 🙂 a ak to nevyjde tak tam jdes dalsi cyklus na HP?

lenkacar
18. čer 2009

jojo ten HP se dělá pouze při menstruaci

lenkacar
18. čer 2009

tak ti můžou udělat to ostatní a chlapovi všechno 😉 ,je dobrý ho mít sebou

simisimi
18. čer 2009

jo to je jasny , to jsme meli v planu (oba ), delal mi ho nedavo na gyn a rikal ze vse ok ale oni ho asi budu chtit...tak sjedu jeste jednou ...ale prave ty vymluvy :( ach joooo

lenkacar
18. čer 2009

já jsem díky artu na pracáku 😉

simisimi
18. čer 2009

jak to?

lenkacar
18. čer 2009

samá kontrola a nevyšli mi vstříc no ...

lenkacar
18. čer 2009

kdybych měla normální průběh tak by se to dalo ,ale to bylo jedna potíž za druhou a samá kontrola co 14dní a už jsem se po 2,5měsících loučila .. 😉

simisimi
18. čer 2009

tak to je blby no ale ono to asi nejde, no holt zatloukat a zatloukat, ale ne vzdy to jde 😀

lenkacar
18. čer 2009

myslíš že jsem řekla pravdu?to neřekla ,ale je zajímalo proč jsem pořád chtěla propustky a výměny a jinejm se to nelíbilo a bylo to hned ,stejně to tam nestálo za nic ,byla jsem tam akorát vynervená

simisimi
18. čer 2009

jjv to ani nejde rict to mas padaka zaruceneho 😀 si myslim

lenkacar
18. čer 2009

náhodou to trpěli dost dlouho celé 2,5 měsíce 😀 😀 😀 😀 a pak jsem na ně marodila 5měs.

simisimi
18. čer 2009

jak casto ...cca...za mesic jsi tam byla..ty jo z toho mam taky obavy

lenkacar
18. čer 2009

simi já jsem tak blbá výjimka že to je hrůza ...mnou se vůbec neřiď ..já neznám nikoho komu by se to tak sralo ..

simisimi
18. čer 2009

:( ...jeeejeeejee, no snad to bude dobry a ty uz mas nejake mimi? nebo je to prvni...

lenkacar
18. čer 2009

simi hlavně je mi 37 a půl roku takže na mimino žádná prdelka když to nejde ,nemám čas...

simisimi
18. čer 2009

aha no jo, kdyz to clovek ceka ceka a ceka a pak bum a nic...

lenkacar
18. čer 2009

kdyby mě nehonil čas asi bych to brala jinak,ale vnímám každý měsíc že je bv trapu a jak mi degenerujou vaja 😀 😀 😀

simisimi
18. čer 2009

jj todle je hodne blby, ja kdybych vedela co bude asi bych na to vlitla driv

lenkacar
18. čer 2009

simi to všichni 😀 😀 😀 😀

simisimi
18. čer 2009

😀 😀 😀 to jsem zase zaperlila 😀 to asi kazdy by taklhle uvazoval, no urcite se to povede 🙂 dobre mysleni, nestresovat se ( i kdyz to nejde, ja vim )

lenkacar
18. čer 2009

simi to zvládnem nebo se nic