ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
17. led 2011

tak dneska kontrola baronku jo?tak to jsem zvědavá kdy bude den D ..snad nebudem moc od sebe .. 😉

baronek
17. led 2011

@lenkacar Leni, ale tohle byste měli nějak vyřešit, protože jinak se utrápíš 😢
Já pila s mírou, ale švagrovou jsem v tomhle stavu ještě neviděla, bylo to ale super 😀

baronek
17. led 2011

@lenkacar jo jsem na to zvědavá. Dneska jsem sedmý den, tak uvidíme, jestli se dohodneme na teď nebo až na další cyklus, aby mi nasadili prášky 😢 ale poctivě piju maliník 😀
A kde jsi koupila tu houbu, jak se z ní dělá kefír??? Já to už kdysi ochutnávala a šla bych do toho, zákysy a kefíry totiž můžu ve velkém množství 😀

alenadj
17. led 2011

Ahojky, tak čárka tloustne a zítra jdu na krev a vyšetření. Snad bude vše tam kde má. Pak písnu jak jsme dopadli. Jede se mnou i manžel chtěla bych, aby to viděl. Pa

lenkacar
17. led 2011

@alenadj to je jasný bude to pro oba zážitek ,držím pěstičky ..kde je ta marci ,netrpělivě čekám..

lenkacar
17. led 2011

@baronek kdybych věděla jak ti tu houbu poslat,tak ti jí pošlu pro 4 lidi, musí bejt v mléce,tam ona sama dělá kefír..

baixy
17. led 2011

@alenadj Tak to je super, u mě taky čárka sílí, ale na krev a ultrazvuk jdu až v pátek. Taky sebou beru manžela, at se jukne 😀 Jsem zvědavá, jak zítra dopadneš 🙂 Zatim pa

lenkacar
17. led 2011

@baixy bezva zprávy .. 😉 čárky sílí tak to má být 😉

baixy
17. led 2011

@lenkacar Zase budu mít po 3 týdnech sex....s ultrazvukem 😀 😀

macinaz
17. led 2011

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
holky na víc se nezmůžu,zítra nastupuji do nemocnice na potrat,až mi budu lépe přídu
přeji všem hodně úspěchu papa

lenkacar
17. led 2011

@macinaz to nééééééééé 😔 brečim tu jak malej harant ..maci je to strašný ..víc psát nebudu 😔

kinguse
17. led 2011

@macinaz ..to je v pr...............Buď holka statečná!!!!

baixy
17. led 2011

@macinaz ☹ Je mi to líto, takhle to nemělo skončit.....

lenkacar
17. led 2011

když vim jak bylo po potratu ještě hodně dlouho mě ..chci tě maci poprosit nedělej to co já ,nebude ti lépe když se uzavřeš do sebe ,mě pomohlo zase se vrátit mezi holky ..zítra na tebe budu kočičko myslet ,at je to alespon v pořádku a nemáš komplikace ..

ira13
17. led 2011

@macinaz Je mi to líto.Nevím co říct... 😢 At vše proběhne bez komplikací .Drž se

ira13
17. led 2011

@baronek Na sliznici papkej i lněné semínko a na prokrvení trochu červaného vína. Ať sliznice pěkně roste a zvládneš ket v tomto cyklu.Já od čtvrtka ležim. Dnes jsem šla jen pro Honzíka do školy.Dost mě bolí v podbřišku. S testem budu chtít vydržet alespoň do 10dne.Mám teprve 4.

lenkacar
18. led 2011

maci moc na tebe myslíme ,myslím ,že to s klidným srdcem můžu napsat tady za všechny holky ...

lenkacar
18. led 2011

@ira13 já se poslední dobou cpala slunečnicovým vyloupaným ,dobrý ..ale po tý houbě jsem tlustá o 3kg víc a to jako ne ..za 20dní ,za chvíli jdu na návštěvu a tam půjde jeden kousek a zbytek čekám že vymyslí baronek jak to poslat a nerosekat .. 😀 😝

baronek
18. led 2011

@macinaz Drž se kočko ....

baronek
18. led 2011

@lenkacar Já tu houbu měla už tak před pěti lety, ale nějak mě to nebavilo dělat, protože jsem byla přes týden ve škole, pak doma a u Fandy, tak jsem se na to vybodla 🙂 Určitě by to šlo poslat v plastové nádobě,když ji ještě obalíš do nějakého hadru nebo igelitu, náklady bych ti všechny uhradila 🙂

renig
18. led 2011

@macinaz držím co mám a myslím na Tebe. Dlouho jsem tu nebyla, byla jsem nemocná. Tak mi nějak uniká, jestli jde maci na tu redukci nebo se to celé pos...... 😔 . Doufám, že néééééééé. 😕

baronek
18. led 2011

Tak lněné semínko jsem si koupila 🙂 Doufám, že je jedno jestli světlé nebo tmavé a musím říct, že mi vůbec nechutná 😝

lenkacar
18. led 2011

@renig bohužel to druhé ..je to v řiti .. ☹ ona to zvládne je šikulka ..ale ta psychika dostane nálož ..hele ty baronku vymysli spíš jak to poslat ,když to musí být ve vodě s mlékem.. 😀 nevim v čem to poslat hýml ,budu přemýšlet .. 😀 😝

renig
18. led 2011

@lenkacar už to všechno vím, je mi to strašně líto. Snad se z toho brzy dostane a bude líp 😝 .

baronek
18. led 2011

@lenkacar to musí být ve vodě a ještě v mléce???? já myslím, že kdybys koupila plastovou šroubovací nádobu, že by to v ní šlo poslat 😀 a pak to celé dát jenom do krabičky, vždyť druhý den to přijde 🙂 spoléhám na českou poštu 😅

lenkacar
18. led 2011

@baronek ted to mám ve vodě s troškou mléka ,protože jsem dodělala 20denní kůru a ted je 10dní klid..jinak je jen v mléce 😉

lenkacar
18. led 2011

tak až půjdu do města mrknu do domácích potřeb.. 😉 ty mě napiš do ip adresu ..

lenkacar
18. led 2011

baronku testuju krabku od krému na propustnost 😀 😝

barabasek
18. led 2011

Ahoj holky 🙂
@lenkacar aby houba neprorostla skrz než naše pošta něco dodá 😀
@macinaz to mě mrzí 😢

Jinak víkend chata super doplnila jsem na pár dní energii 🙂 V pátek jdem na genetiku docela to uteklo.

lenkacar
18. led 2011

@barabasek to uteče jak voda ,jsem moc zvědavá jestli jste v pořádku ,člověk neví co je lepší jestli něco odhalit a nebo dál bloumat proč to nejde