ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
21. led 2011

@jara jasnačka, že dá tam je všude rovina a žádný kopce takže ba brusle kolo či výlety a prochajdy ideálka 😉

pepek007
21. led 2011

Bré ránko ženy všem přeji 😉

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 čus ..jak se spalo co malá nezlobila?

lenkacar
21. led 2011

@ira13 vždyt víš ,že je to normální nevyšiluj..bude to malej vladís 😀 😝

pepek007
21. led 2011

@lenkacar malá??? My máme malýho a ne malou Leni 😉 spalo se napohodu když už můžu mluvit polykat a neni mi zima a nechrchlám 😀

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 jo? a já si myslela ,že máte Kristýnku,to jsem teda popleta vid.. 😉

lenkacar
21. led 2011

dneska je to venku zase nějaký všelijaký ,zase něco pade ze zhora 🙄 ,já vim ,že je leden ,ale už se hrozně těšim na jaro 😵 až pípáci budou řvát jak o život ..mě to hrozně uklidnuje a taky mám ráda zvuk sekaček .. 😀

lenkacar
21. led 2011

vladís se chystá do světa ..vzal si na to i volno 😕 ,pojede chlastat do zítra ,ale já nesmim vytáhnout prdel z baráku to je keců tak jsme se tu chytly hned ráno ,jsem se dovolila zeptat jak tam jede.. a už bylo vykydáno ,už aby odtáhnul.. 😠

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 co jste měli za imuno problém? já nějak furt nevěřim ,že se dá přeléčit alergie na trofoblast ,vyšla nám i mutace ,já nevim..

pepek007
21. led 2011

@lenkacar Kristýnku??? My máme Tobiáška Leni 😉 já si myslim, že tim Prednisonem se dá potlačit asi všechny alergie jak na trofoblast, tak na spermie ne vyléčit ale potlačit proto jsme šli rovnou do IVF a nezkoušeli IUI ani nic jinýho asi by to nemělo smysl a co se týče mutací, tak to prej má dneska hodně ženských a ani o tom neví a žijí s tím v pohodě takže někomu to otěhotnení ovlivní a někomu ne to je otázka je to asi spíš jedna velká náhoda když to vyjde 😉

baronek
21. led 2011

Ahoj holčiny, tímto moc děkuji Leničce za tibetskou houbu, která dorazila v pořádku.
Leni, vlasy jsou moje, ale někdy je to na pěst 😀 nejde to rozčesat a dělají se mi dredy ... 😝
baixy - tak já to popletla, ty jsi po ET, tak to je velká šance, že se chytnou všechna 😀
ira - já mám miminka taky zamražený od listopadu 🙂

pepek007
21. led 2011

@lenkacar Ty jo Leni ty o něm chudákovi mluvíš 😒 panejo ....vždyť je to tvůj milovaný manžel 🤐 místo abyste si vzájemně jeden druhýho užívali a vypadli někam na dovču, tak se zbytečné hádáte kvůli ničemu 😉 na světe jste jednom jednou a co je dneska, tak nemusí být zítra .....mám kamarádku co se taky pořád jen hádali a ona ho proklínala když jí odekávala až jednoho dne odešel do hospy jako každej pátek, tak za kamarádama no a cestou zpět ho srazilo auto a nepřežil to takže ta si dodnes vyčítá že na sebe řvali a byli hnusný pač se s ím ani nestihla rozloučit dát pusu nic ...a už ho nikdy neobejme 😒 a je sama s dvouma dětma 😖 buD= ráda za každý ráno co vstanete ve dvou hele 😉

kinguse
21. led 2011

@pepek007 ..ty jo,to je krásně napsaný...až mi naskočila husina ☹ Ale máš pravdu, nikdy nikdo nevíme,jak dlouho tu budem a máme si každý den užívat,jak kdyby měl být ten poslední....takže leni,žádný hádky,jen hladění,laskání,mlaskání...atd 😀

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 my spolu nevstáváme ,protože spolu neležíme 😀 😝 ,taky znám zase takový který se na veřejnosti olejzají a ručičky a pusinky a doma lítaj kastroly 😀 😝 ,já si tady zanadávam ,ale doma je klid ..neboj žádná itálie

lenkacar
21. led 2011

@kinguse a žádný mlaskání ..nebude ..když to nejde tak nejde .. 😉

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 tak to neva ,že nemáte kristýnku ,tak jí budeš mít příště 😀 😀 😀

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 někoho ivf stmelí ,někoho ne ..já jsem ten druhý případ ,ale neřveme na sebe často 😉 ,spíš je u nás ticho ..až moc ticho .. 😉

baronek
21. led 2011

@lenkacar protože to chce čas, oba toho máte plnou hlavu a jak je známo čas všechno zahojí a i u vás budou líbánky 😀

lenkacar
21. led 2011

@baronek oooo hhoooooo tak to se těšim.. 😀 😝 my jsme jinej případ ,ale to neva ,žijou lidi hůř

lenkacar
21. led 2011

dneska se nesmim rozčilovat mám mrchu jsem na zabití 😀 😝 ale myslim ,že budu tak zítra už v klidu ,až hormony klesnou ..

baronek
21. led 2011

@lenkacar Já jsem při MS taky na zabití, vlastně už dva dny předem 😝 a to je dobře, že se těšíš na líbánky 😅 a vůbec nezáleží na tom, jakej jste případ 🙂 já vám věřím 😎

lenkacar
21. led 2011

@baronek ted jsem mu zopakovala co jste tady řekli ,že taky může klidně vykolejit vlak a už nebude žádnej vladís tak ,at se ke mě hezky chová a rozloučí at se mu na mě v hrobě pěkně vzpomíná ,řekl ,že do 5 pracovních dnů bych měla jiného 😀 😝 ,tak to vidíte 😀 😝 ale jo já nám taky věřim ,myslim ,že mi dá na odchod i pusu 😀 😝

lenkacar
21. led 2011

neměli mě už proplatit dovolenou ,když mě jako mínil propustit? 😕

lenkacar
21. led 2011

tak a jsem slamněná vdova..kdybych si neřekla tak mi ani tu pusu nedal .. 😝

baronek
21. led 2011

@lenkacar a už máš ukončenej pracovní poměr??? Dali ti zápočťák???

lenkacar
21. led 2011

@baronek mám papír o skončení k poslednímu ,ale pořád u nich marodim do konce měsíce

baronek
21. led 2011

@lenkacar tak ti to proplatí až potom, co ti dají zápočťák 😅

lenkacar
21. led 2011

@baronek tak to jo ..tentokrát nepřišla ani socka nic .. 😠 mají nějak moc času ..

pepek007
21. led 2011

@lenkacar jj Leni je to vaše vs samozřemě já jsem to nemyslela nijak špatně vůbec to bych si ani nedovolila jen to na mě zvláště zapůsobilo 😉
Nechci Kristýnku pokud by to byla holka, tak Eliška 😉 😀

baixy
21. led 2011

Ahoj holky 😵 😵 😵 Tak na ultrazvuku byl 1 mimísek 😵 😵 😵 Hcg 1387. Zatím dobrý 😵 😀 Na kontrolu za 14 dní. Dneska tam bylo hodně lidí, ordinoval Michálek i Špička, mě vzal Špička. Uf, tak teď čekat jak to dopadne.... 🙂