ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
24. led 2011

@lenkacar tak 6 vajec stačí, hlavně, aby se všechna oplodnila 😖

lenkacar
24. led 2011

chtěla mrazáčky víš .. 😢 no držím jí pěstě ..jinak dyt tady ten koník zase dneska nejede tak když jsem chtěla přijít tak jsem nemohla .. 😝

jara
24. led 2011

Ahoj Leni! 🙂
Jé soráč, já měla celou dobu na mysli ICSI metodu né PK. Máš pravdu..PK je 2700, ale ICSI je 8000,-!

lenkacar
24. led 2011

čus zase to nejelo ..jo icsi 8tis. to jsme měli pokaždé .

baronek
24. led 2011

já icsi měla taky a myslím, že je to lepší ....

lenkacar
24. led 2011

my jsme to chtěli..měli jsme špatné sperma tak proto

baronek
24. led 2011

@lenkacar my zase, aby byla jistota, že se něco oplodní, když to celé stálo tolik peněz 😝

A kde máme Iru??? Nepsala, že bude dneska testit?

lenkacar
24. led 2011

@baronek nevim..měla testit ? psala že se bojí ..tak nevim..jara a kde děláš?že taky o víkendu..

baronek
24. led 2011

@lenkacar aha, to se jí ptala baixy jestli dneska ráno bude testit, už jsem to našla 😀 stačilo by, abych dočítala pořádně a pak tady nedělala chaos ...

lenkacar
24. led 2011

@baronek jojo začni si číst i na jiných diskuzích a dočteš se takové věci ,že budeš zírat 😕 😀 😝

baronek
24. led 2011

@lenkacar no jo, ale bohužel máme takovej stav, že si každá můžeme psát co chceme a kde chceme 😀

lenkacar
24. led 2011

@baronek no děsný drby čoveče ,děsně mi to baví .. 😀 😝

baronek
24. led 2011

@lenkacar no vidíš, třeba na nás objevíš nějaké tajnosti 😀

jara
24. led 2011

nějaké problémy s přípojením...tak jsem si mezitím udělala kafe a pověsila voňavoučké prádlo.. 😉 dnes jsem měla uklízecí náladu.

jara
24. led 2011

@lenkacar Leni, pracuju v takovém nóbl hotelu...jsem moc spokojená. 🙂

baronek
24. led 2011

@jara tak mi trochu té uklézecí nálady pošli 😀
a pracuješ jako recepční?

pepek007
24. led 2011

Ahojky holky zdravím vás tu všechny po víkendu 😉 jsem se konečně dostala k pc a našla si chvíli nakouknout a dočíst kousek 😉 tam je dneska tak krásně, že se mi nechtělo ani domu 😵 ideální zima 😎
Já pořád čekam MS už třetí den a někde se toulá 😠 😠 jsem vysadila popvé tenhle měsíc od porodu Ha a koukám, že to mám nějaký rozhašený chjo a já na ní čekám hlavně z důvodu abych hnedka zavolala do Caru a naplánovali jsme Ketík asi fakt na ten březen už zkusíme ho 😖 njn ale s tímhle příspupem mojí MS ti bude zadlouho
😠

jara
24. led 2011

@baronek jj pracuju na recepci...kde děláš ty??
vysílám vlny uklízecí nálady...cítíš takové lehké brnění?? Tak to je ono. 😀

baronek
24. led 2011

@jara já jsem tak něco jako účetní a uklízečka dohromady 😀
To brnění cítím, ale myslela jsem, že je čas jít domů a do postele 🙂

baronek
24. led 2011

@pepek007 MS se srovná

jara
24. led 2011

@baronek do kolika děláš?

pepek007
24. led 2011

@baronek no jako bylo by to moc fajn a na místě 😠 a já bych to velice ocenila 🙂 břicho mě pobolívá jako na Ms takže možná už klepe na dveře :o)

baronek
24. led 2011

@jara do pěti 😎

jara
24. led 2011

@pepek007 a nemůžeš být březí? 😀

baronek
24. led 2011

@pepek007 tak to nejspíš přijde brzy 😒

jara
24. led 2011

@baronek tak to máš za pár...Tobě je 29? Jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat??

baronek
24. led 2011

@jara už je mi třicet víc jak týden 😝 snažíme se 2,5 roku a v červnu 2010 jsme byli na první konzultaci v ARTU

pepek007
24. led 2011

@jara No jako silně pochybuju když máme první mimčo z IVF, tak že by druhý šlo přirozeně a hnedka jak vysadím Ha abych dala tělu oraz před ketíkem březnovým 😉 na zázraky fakt nevěřím a iluze si nedělám už vůbec 😉 takže prostě jen tělo má zmatek po vysazení a co nejdříve dorazí 😉
jj Baronku přijde 😉 já jí i chci abych se pohla konečně někam dál 😉

baronek
24. led 2011

holky, loučím se, zítra jsem tady jak na koni 😀 pokud tedy nezapadáme 😎

jara
24. led 2011

@baronek a jak to všechno bereš? Mě přijde že čím déle se snažíme, tím víc jsem s tím vším smířená a taková klidnější. Hlavně si myslím, že je lepší, když má člověk kvalitní vztah, než mít dítě s manželem na ránu. Pořád si to připomínám a jsem vděčná za mého chlapa. Nevyměnila bych ho za dítě ani za nic.