ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
30. led 2011

holky vstáváme, dneska jsem tu první, to se mi dlouho nestalo 😀

lenkacar
30. led 2011

@ira13
@baronek no já to snad odchcípu ..jak mě z toho plesu bolelo v krku jak jsme se neslyšeli a řvali na sebe ,tak jsem to včera pohnojila tima pivama studenýma a dneska ráno už se hlásí moribundus .. 😠 zdravím ranní ptáče

baronek
30. led 2011

@lenkacar tak zalez do postele a dopuj se vitamínkama 😀
Musím říct, že se docela nudím, na oběd jdeme ke tchýni, tak jsem jenom vyprala, trošku poklidila kuchyň a tím mám dneska splněno, nebudu to přehánět. Jinak bych gruntovala jak o život 😠
Fanda mě včera překvapil, o bále se ani nezmínil, ale možná to bylo tím, že byl odpoledne v hale na fotbale a přišel utahanej jak kotě 😲

lenkacar
30. led 2011

@baronek ty jsi taková gruntovací jo? to já ani omylem.. 😝 vladís to doma ještě dorazil ,když jsem ho z hospy vyhnala dřív a asi byl jedlej ,v noci jsem si k němu přelehla jak mi bylo v obýváku horko a furt do mě třískal hnátou tak jsem mu jí majzla a on řekl 3 věty něco o zákoně ..přišlo mi to jako z práce něco ..ale celý věty ty jo..a pak se otočil a než jsem usla tak do mě flák zase ,tak jsem mu vynadala a odešla zpět do horka .. 😖 😝 ,ten jak je nalitej s tim se nedá spát ani při dobrej vůli

barabasek
30. led 2011

@lenkacar strašně řádí moribundus já od pátku ležím měla jsem horečky okolo 38 na to že mám normálně 35,6 tak jsem byla dva dny nepoužitelná, ale dnes už bez teploty jen suchý kašel a rýma mi zůstala. Dneska ještě v posteli s coldrexem a kapkama na kašel a zítra do práce.

baronek
30. led 2011

@barabasek ty jsi byla nemocná nedávno né?
@lenkacar já taky nerada ležím vedle Fandy, když je opitej, on pak děsně chrápe, ale nemlátí mě 😀

lenkacar
30. led 2011

@barabasek no já mám jít taky do práce ..v pondělí ,zase se přihlásila pipka ..nop pokud budu chcíplá ,nejdu ,výhoda ,že nemusim 😝

baronek
30. led 2011

@lenkacar jj uklízím docela ráda, ale jenom takové to uklízení co je vidět na první pohled, pořádek ve skříních mě moc nebere 😝

lenkacar
30. led 2011

@baronek s tim ses už narodila? mě nebere nic ..

barabasek
30. led 2011

@baronek něco se ve mě mlátí od začátku ledna to jsme měli inventuru tak jsem musela do práce, ale to jsem měla jen rýmu

lenkacar
30. led 2011

@barabasek ty bys potřebovala týden ležet a ani se nehnout z postele

baronek
30. led 2011

@lenkacar jj, to mám vrozený, ale někdy je to pěkně na obtíž ...
@barabasek to by bylo třeba pořádně vyležet 😖

barabasek
30. led 2011

Mě když chytne uklízecí tak je byt vzhůru noham 😀 jinak mám k uklízení odpor od mala sice mám ráda pořádek, ale nerada uklízím 😀

baronek
30. led 2011

@barabasek jo někdy by to chtělo někoho na úklid, hlavně po nějaké oslavě 😠 to pak nevím, co dřív 😅

barabasek
30. led 2011

@lenkacar @baronek to ležení je právě problém šla bych klidně marodit čert vem peníze jenže si kolega udělal prac. úraz tak marodí další odešel a je tam místo něj novej. Když mi zítra nebude dobře tak půjdu domů dřív.

barabasek
30. led 2011

@baronek My máme 2+1, ale někdy si říkám že je to horší než mít barák nemáme žádný kutloch na tzv. bordel hlavně uklidit někam kola, brusle, lyže, zimní boty, věci na ryby, stan a spacáky. Pořád někde něco překáží máme věci ještě nad skříněma a to mě se..

baronek
30. led 2011

@barabasek tak to my máme barák a na půdu dávám všechno, co se mi nehodí, jen jednou za rok musím jít a trochu to probrat, protože bysme se tam nevešli 😀

lenkacar
30. led 2011

@barabasek tak to znám taky máme pár věcí na skříních a je to velmi nevzhledné 😠

macinaz
30. led 2011

dnes to poslouchám už po několikátý a nemůžu přestat brečet,mám dnes špatný den 😢 😢 http://www.vidchili.com/video/cz3AU2beXkX/Říkej...

lenkacar
30. led 2011

@macinaz tak se tím ještě více nedojímej ,poslechni si to až bude venku lííp a ty budeš silnější ..taky mám dny ,které stojí za hovno.. 😖 😝

baronek
30. led 2011

@macinaz Maci, obejmi ty svoje chlapi a zítra bude určitě líp 😒

lenkacar
30. led 2011

@baronek já se asi rozpadnu ,bolí mi už 14dní kyčel ,ale čím dál víc a ještě v krku ..jsem tak hrobníkovi položit na lopatu a ne mě uschopnit 😠 ,jenže po gyndový stránce jsem gut ,takže mám smolíka

baronek
30. led 2011

@lenkacar tak teď můžeš jít marodit s angínou, to je taky dobrý 😀

baronek
30. led 2011

@lenkacar a s tou kyčlí jsi byla už někdy na vyšetření?

lenkacar
30. led 2011

@baronek jenže ona mi to ukončí a vystaví novou 😠

lenkacar
30. led 2011

@baronek z haxnou jsem nikde nebyla až dneska to bolí docela fest ,asi po tej tancovačce se to rozjelo ..jak ti je?

baronek
30. led 2011

@lenkacar a to vadí, když budeš mít novou neschopenku a mezitím žádnou prodlevu??? Tomuhle já moc nerozumím, v práci jsem se s tím nesetkala, tak jsem to nikdy ani neřešila....
Je mi úplně normálně, jako těhotná si rozhodně nepřipadám ☹

lenkacar
30. led 2011

@baronek to právě vadí ,už bych nemarodila na zaměstnavatele .. 😠

baronek
30. led 2011

@lenkacar jo tak to je blbý, ale pořád to jistí pracovní úřad a mezitím otěhotníš 😀

lenkacar
30. led 2011

@baronek jestli neotěhu tak mi z toho švihne už ..měla jsem to tak krásně naplánovaný 😀 😝