ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
30. led 2011

@lenkacar 🙂 je plodnej rok, tak budeme plodit, až budou všichni šílet 😀

lenkacar
30. led 2011

@baronek no to teda nevim jestli bude někdo šílet..možná fandík až to budou trojky 😀 😝

baronek
30. led 2011

@lenkacar jj šílet radostí 😀

baronek
30. led 2011

@lenkacar teď jsem řešila v jiné diskusi KET a ta jedna holčina si má píchnout ovitrelle a já neměla nic ani pregnyl ....

lenkacar
30. led 2011

hele bobánku nechceš se mnou chodit? 😕 😀 😝 na nově založenou diskuzi těhotné i netěhotné po ivf?

lenkacar
30. led 2011

@baronek cože ? já před ketem tohle taky neměla ..na co ..

baronek
30. led 2011

@lenkacar takovou nabídku nemůžu odmítnout 😀
tak to jsi mě uklidnila, protože teď tam napsala další holčina, která měla pregnyl ...ale pokud Michálek uznal, že mám normální ovulaci, tak to podle mě není taky potřeba 😀

lenkacar
30. led 2011

@baronek já nepíchala nikdy nic ..ani vladíse ☹

lenkacar
30. led 2011

Těhotné i netěhotné po IVF 😉

baronek
30. led 2011

@lenkacar a proč bys měla píchat jako Vládíse??? To snad dělá on 😀

lenkacar
30. led 2011

@baronek já bych ho klidně opíchala kdyby to pomohlo 😀 😝

lenkacar
31. led 2011

zdravím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bar já nakonec do fachy napůjdu ,vzdala jsem to ,po probdělé noci ,s plenou na krku a paralenem v hubě a namazanou hnátou se nebudu hnát do práce ,když nemusim ,bude mít na mě vztek ,ale mě jejích 150,-za to teda nestojí

lenkacar
31. led 2011

ted volala,že jí to nevadí a hlavně at mi dožene prachy ,lístek na peníze jsem jí dala a nemám nic 😝

baronek
31. led 2011

@lenkacar je to tak lepší, když ti není dobře 🙂 a 150 ti dává za kolik hodin?

lenkacar
31. led 2011

50,-na hod. 😉 je to hrůza já vim,taky se kvůli ní nemínim posrat 😉

baronek
31. led 2011

@lenkacar to je opravdu almužna 😲

lenkacar
31. led 2011

😀 😝 @baronek to je v dnešní době ..to si možná vypíská víc kluk co hraje na píštalu u kostela ..a ten tam chodí jen na 2hodiny 😀 😝

baronek
31. led 2011

tak mě od rána pobolívá břicho, ale není to ta bolest před MS, je to jako kdybych včera dělala padesát sedů lehů ....

lenkacar
31. led 2011

@baronek martině prej neni nic ,akorát jak jí rozpíchal tak že krvácela ..

baronek
31. led 2011

@lenkacar já fakt nevím, proč mu to u Martiny nešlo, byla tam fakt dlouho 😠

lenkacar
31. led 2011

@baronek u mě to taky jednou bylo ,že se nemohl dostat skrz čípek ..je to nějaký moc uzavřený,asi jako u mě dneska cytologie ,to bylo něco podobnýho jsem myslela ,že vykvetu

kaluka
31. led 2011

Ahoj ženy 🙂
Můžu se přidat ? Já teda do Artu teprve půjdu - ve čtvrtek. Snažíme se už přes rok a nic... Mudra mi hodila jen tak od boku Medocriptine, nic. Po mém naléhání mi v listopadu udělala horm. profil, že prý mám zvýšený prolaktin.. Ale nevim o kolik, nevim nic... Nic mi nevysvětlila, je arogantní... Tak jsem si zavolala do Artu a máme přijít s manžou ve čtvrtek - jemu udělají rovnou spermiogram... Jak jsem vás tak četla, tak to vypadá, že jste spokojený ? 🙂 Kdybych vám tu vadila, tak já zmizim....... 🙂

baronek
1. únor 2011

@kaluka vítám tě mezi námi a budu držet palečky. Na Art jsou různé názory, zvláště na embryologii, ale dr. Michálek je super, takže se ničeho nebojte 😀

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka ahoj proč bys mizela?každý nově příchozí je vítán 😵 ahoj baronku jak se máš? já ted vstala páč jsem nespala celou noc a kdyby šel net v noci tak tu čtete dneska asi slohová cvičení

baronek
1. únor 2011

@lenkacar to ti bylo tak zle?

lenkacar
1. únor 2011

@baronek mě strašně bolí v krku,v tom oblouku bo co to tam je .. 😝

baronek
1. únor 2011

@lenkacar tak vyfasuješ antibiotika a bude líp, do března se musíš dát do kupy 😀

lenkacar
1. únor 2011

víc už bych stejně nespala nejdřív vrtačka a ted se splašil pes 😝

lenkacar
1. únor 2011

@baronek včera mi poslala šéfka mail ,kterej jsem vůbec nepochopila ,tak se nad tim zamysli se mnou .. at teda jako marodim co nejdýl a potom si vyberu tu dovolenou a potom nastoupim do toho nordblancu .. 😕

baronek
1. únor 2011

@lenkacar bylo by to dobrý, kdyby to byla práce na celej úvazek, jinak né