ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
3. únor 2011

@pepek007 to mi právě vůbec nedošlo 😀

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar já právě přes léto nechci nikam lítat ani jezdit a kord s prckem jako když tady je 35 tak tam je konečná 😎 pro nás je ideální dovča tak květen - červn a pak září - říjen a v zimě alespoň 1x lyže 😉 no já nevim já jsem slyšela samý dobrý reference ale asi je to taky věc názoru 😉 mě se hrozně líbí Thajsko dá se sehnat 10 dnů za 17.500,- a tam je to cenově levnejší jak tady - jen v přepočtu společnice stojí na hoďku 35 kč 😀 😀 v příadě, že jede muž sám 😀 😀 ale myslela jsem celkově jako jídlo ubytování a viděla jsem fotky bratrance jak byli a pecka 😵 😵

pepek007
3. únor 2011

@baronek no jo protože nečtete co tu píšu a už kdy ty jo .... 😉 se pak nesmíte divit každopádně určitě jsem tu nechtěla řešit něco co sem do tématu nepatří takže jsem na to ani nijak moc neapelovala a jen se zmínila letmo 😉 😀

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar tady jde spíš o to odpočinout si odreagovat se a nabrat síly na to všechno co máme v plánu 🙂

baronek
3. únor 2011

@pepek007 to se nesmíš zmiňovat letmo, do diskuse patří všechno , včetně uklízení a žehlení, přece 😀

barabasek
3. únor 2011

@pepek007 vezmeš mě sebou do kufříku 😀 budu hodná ani zlobit nebudu 😀

macinaz
3. únor 2011

@lenkacar jj Leni něco jako zběrný dvůr
PETREVA našla jsem na netu že prekoncepční příprava je papat těhotenské vitamínky nebo nějaké vitamínky před plánováním těhu,aby se tělo srovnalo.

tak jsem volala na imuno a jedem 1.dubna už ať je to tady,čekání mě nebaví 😒

pepek007
3. únor 2011

@baronek ok tak pro příště se zmínim teda rozsáhlejc 😉

pepek007
3. únor 2011

@barabasek no jasně ale nesmíš do ničeho kecat a musíš poslouchat 😀

barabasek
3. únor 2011

@pepek007 kecat nebudu a poslouchat umím 😀

pepek007
3. únor 2011

@barabasek by šlo teda pak .... 😀 jen aby pak nechtěl ještě někdo další a pak nás nejel zájezd 😀

barabasek
3. únor 2011

@pepek007 😀

pepek007
3. únor 2011

No nic holky pomalu dopiju 3v1 a mizím pro prcka 😉 večer se ještě zjevím abych se rozloučila 😉

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 tady se právě řeší úplně všechno i dovolený,tak já jsem si začla kydat skříně .. 😲 ,až přijde vladís tak ho jebne páč to je jako když bouchne bomba a nebo se stěhuju 😕

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar a jéééé chudak manžel 😀 ty jdeš Leni do sebe nějak 😉

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 to kvůli tobě ty univerzální uklízečko,mám z tebe trauma

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 a při té příležitosti jsem našla růžovýho a fialovýho 😀 😝

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar jakápak universální uklízčka 😉 já ten úklid taky odkládala co to šlo ale už jsem fakt musela 😉 když něco odkládám moc dlouho, tak mě to pak začně štvát 😒 ale buď nebyl čas nebo chuť nebo jsme nebyli doma takže jsem sama sobě zavelela a zmákla to 😉

pepek007
3. únor 2011

@macinaz až tak?To je teda nějaká doba 😒 ale tam to bylo vždy na dlouhý lokte ....tak přeji ať ti to co nejrychlejc uteče a hlavně ať jsou výsledky v pohodě 😉

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 tak je opraš a někam schovej třeba se jednou hodí 😀

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 žer bych je opucovala a provokativně mu postavila na noční stoleček?!

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar no to by byla asi zajímavá reakce dle toho jak se k nim staví 😀 tak pokud ho chceš nasrat, tak proč ne, viď? 😀

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 no myslim ,že by se mu vůbec nepostavil 😀 😝

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 dobře ,počkam až mi bude líp až se budu moct pěkně od plic zasmát

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar tak to radši neprovokuj a zase je uklid, kam patří ať alespoň z toho sexu něco máš 😎 jinak je to asi fakt jak se říká promr...anej čas 😀

lenkacar
3. únor 2011

jak tak koukám na ten bordel ,potřebovala bych prsten arabeláč a otočit ,aby se to pěkně nakomínkovalo zpátky 🙄

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar jj 😀

pepek007
3. únor 2011

Tak já mizím ..mám dopito mějte se tu fajn a zatím ahojky
@lenkacar - a ty si užij to uklízení a skládání do komínků 😀

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 tak já už to mám složený jen to tam vrátit ,asi si taky udělám 3v1

baronek
3. únor 2011

@lenkacar to bych doma taky potřebovala přerovnat 😀
Jo a jinak jsem samej beďar, na obličeji i na zádech, hrůza.
Taky se musím pochválit, že jsem dneska i něco pracovala, tak pomalu doháním, co jsem odkládala a odkládala, protože jsem neměla na účtování ani pomyšlení 😀