ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. čer 2009

že nechceš dělat scénky ,ale ani být za krávu ..tak at vybalí na čem jste ..je to tvůj manžel?vzali jste se?tohle mě vždy sere tyhle nedospělý chlapi

lenkacar
21. čer 2009

je mi nanic od včera večera tak si jdu lehnout a je mi to moc líto hedi že tohle musíš řešit ...

hedi
21. čer 2009

Moc dík za radu to mě nenapadlo.

hedi
21. čer 2009

Tak ať se ti udělá líp.

dulinka2
21. čer 2009

Ahojky, takže mám z vás radost holky, Leni má mrchu 😀 a Mamča embryjka v bříšku 😎,,,,,,,
Hedi použij fintu Lenči, třeba to projde a když nic jiného, alespoň bude vědět, že jsi se něčeho domákla........ Vždyť se přeci nebudeš trápit, vybal to na něj......
Jinak dnes jsem se dozvěděla, že známá čeká miminko, přišlo mi to líto, ale moc jim to přeju, už mají za sebou 2 IVF, nějaké ty pokusy s KET a nakonec to mají přirozenou cestou.......... 🙂 🙂 🙂 No závist trohcu hlodá, ale radost to převyšuje......... 😅 😅 😅

dulinka2
21. čer 2009

A zítra do práce, jé holky mě se tak nechce..... 😠 😠 😠 Ke všemu jsem dnes po opici, fuj mi bylo v noci pěkně zle, ale hrozně jsem si to užila........ 😀 😀 😀

hedi
21. čer 2009

Duli to mě taky vždycky trochu mrzí, když se dozvím že někdo z okolí čeká
mimčo , z toho si nic nedělej.

lenkacar
21. čer 2009

duli taky zdravím a vyspi svůj poopiční stav ,já se cítim taky tak ,ikdyž nic ,ani kapka .. ☹ ☹ ☹ ted se přidal průjem tak mám veselo doma ..ale zase at je to před ketem všechno ,vychází mi to na 3.7 kontrola v artu ..mamčo drž plody!!!!!!!!

dulinka2
21. čer 2009

Hedi já vím, mě to mrzí, ale ta radost z toho, že jim to vyšlo to vše převyšuje........ 😲 😲 😲 Leni tak ať se ti udělá líp...... 3.7. budu v Turecku, ale budu na tebe myslet.......... Tak doufám, že budou potom jen samé dobré zprávy........

hedi
21. čer 2009

Duli a co jim našli za problém, že šli do IVF?

dulinka2
21. čer 2009

já ti ani přesně nevím, bylo toho víc, žádná ovulka, snížený počet spermií a pak různé komplikace......... 😖

hedi
21. čer 2009

Já si jdu konečně zítra pro výsledky štíný žlázy. V artu mi na to nepřišli
až obvoďák těsně před IVF.

dulinka2
21. čer 2009

Tak doufám, že budeš mít vše OK,,,,,,,no já jdu zítra pro injekce, jsem tak trochu nervózní a od začátku dalašího cyklu to začne,,,,,,,,

mladamamka
21. čer 2009

Ahoj holky. Hedi oni v artu ani myslím testy na štítnou žlázu nedlají. Tam dělají jen na ty pohlavní choroby a ten hormonální profyl. Jo snad se embrijkům u mě bude líbit. Jo holky měla jsem včera Špičku 😎 .Ale celkem mě to bolela než tam našteloval ty zrcadla a ten ultrazvuk jak sestra tlačila. Je to tím, že jsem buchta a asi tam špatně viděl. Leni je fajn, že mrcha dorazila, tak za chvíli už půjdeš taky na KET a budeš si embrijka pěkně hýčkat. Hedi vybal to na toho svého. Nezasloužíš si aby Tě takle trápil. Jak psala Leni řekni, že ho viděla tvá kamarádka s ňákou holkou cukrovat a uvidíš co on na to.

hedi
21. čer 2009

Mamko ale měli by to poznat právě s toho hormonálního profilu ne.

dulinka2
21. čer 2009

Holky kolik si mám vzít zítra peněz????? Když jsem se objednávála, tak říkali, že si mám vzít peníze, ale nevím kolik......Jo a ještě jedna otázka, kolik vám zaváděli embryek??????

mladamamka
21. čer 2009

duli mě 2, Nevím Hedi nevyznám se v tom, ale myslím, že se tam asi soustřeďujou na jiné věci.

hedi
21. čer 2009

Holky tak pa a držim palečky ať vám to všem dobře dopadne.

mladamamka
21. čer 2009

Duli a peníze záleží na tom jaký injekce si budeš píchat jestli ty obyč nebo ty s tím pérem. Já jsem měla obyč tak jsem doplácela pár korun.

mladamamka
21. čer 2009

Hedi mi Tobě taky a pořeš to s manželem. Ty potřebuješ být v klidu. A hlavně až Ti zítra dopadnou dobře výsledky ať se do toho už můžeš pustit taky.

dulinka2
21. čer 2009

no já budu mít asi ty s tím perem, nemám nikoho, kdo by mi to míchal a pak taky píchal, teda alespoň mi říkal Michálek, že ty ,,levnější" se musí nějak namíchat a píchat by mi je taky někdo měl, takže jsem se rozhodla pro pera..... Jo a když už jsem u toho, jak je to s tím schvalováním od pojišťovny, já myslela, že to musí být před tím, ale já zatím nic pro pojitovnu nevyplňovala a mám si jít pro injekce.......

indigo
21. čer 2009

Duli - to si s pojišťovnou vyřízuje Art, tebe se to vlastně vůbec netýká.... 😎
Jestli si jdeš už pro pero, vezmi si tak 2 tisíce, radši víc, pro jistotu... 😎

mladamamka
21. čer 2009

tam jen podepíšeš jeden papír s manželem a ten je pron pojišťovnu. Myslím, že je to až před odběrem folíků. Tak s tím perem. Myslím kolem 4000, ale nevím. Mě píchala ty levné sestra. Jsem chodila k doktorovi.

dulinka2
21. čer 2009

Holky děkuju........To s tou pojišťovnou mi ani nikdo pořádně nevysvětlil a já se ani neptala, měla jsem vždy tolik otázek, že jsem pozapomněla.... No já si raději vezmu ty pera, nechci zase někde lítat a schánět kdo mi to píchne a hlavně se neustále omlouvat z práce, jsem ráda, že mi to tam tak hladce prochází, tak to nechci pokazit.....

mladamamka
21. čer 2009

Uvidíš Duli půjde to ráz naráz a za chvíli budeš mít embroušky taky v sobě.

dulinka2
21. čer 2009

ale bojím se zda budu mít odvahu si píchat.......no ale co bych neudělala, že!!!!! 😵

dulinka2
21. čer 2009

Jo jo už ať je to zamnou, jak nevím co mě čeká jsem nervézní....... ☹

mladamamka
21. čer 2009

Duli to já jsem víc teď nervózní. Mám strach, že to zase nevyjde. Neboj ty to zvládneš.

dulinka2
21. čer 2009

Ale jo musí to vyjít, ty tu musíš prorazit a pak už se tu bude jen těhotnět..... 😀 😀 😀

indigo
21. čer 2009

Duli to už musíte bejt domluvený jaký leky, ne? Jestli už si pro ně jedeš...
Hele i ty "lepší" nemusí bejt v peru, já je měla i klasika v injekcích a doma míchala roztok, natahovala atd., až na 3. ivf jsem měla pero. A je to mnohem lepší, pohodlnější. 😎