ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
18. únor 2011

@pepek007 no jasně ,ale nebyla to žena řídi byla to sestra 😠

lenkacar
18. únor 2011

psala martina a málem jsem se počurala smíchy ..ten její chytrolín čekal na utz hotové dítě a oni mu ukázali takovej malej flusaneček 😀 😀 😀 byl velmi zklamaný ..bože to jsou chlapi jelita co?

lenkacar
18. únor 2011

jinak psal vladís je velmi nespokojený ,ale nevim jestli to na mě nehraje ..stěžoval si mi ,že byl na podvodní masáži a ta ženská ho nechala vslíct do naha a stříkala na něj proudy vody a prej mu furt čuměla na pérko.. a když ho vzala proudem 2krát přes kulky a potom prej přímo do zadku, tak se mu to hodně nelíbilo ..no a odpoledne taky proudy ,ale elektrický ..na rameno.. 😀 😝 ,no tak to snad radši budu chodit do fachy než toto 😀 😀 😀 😝 ,myslím ,že to je naposledy co jel na rehábku do Karláčů 😀 😀 😀 ,ještě večer byl z tý ženský špatnej ,že ho nechala vyslíct 😀 😀 😝

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar no toto? 😀 jen jestli se mu to nelíbí hele a nehudruje jen fiktivně 😀 ty jo jako si mylsim, že nemá zapotřebí nějaká ta ženská koukat chlapům na pérka když jich denně vidí mrak 😉 je to určitě profesionálka a je to její práce stejně jako třebas každodenní práce gynekologa 😉 takže buď se mu to fakt tak nelíbilo pač byla hnusná a bylo to nepříjemý nebo naopak byla moc hezká a fakt koukala na pérko a jemu to dělalo dobře ale zase to ti nemůže napsat vid? 😀 😀 v chlapech se prostě člověk nevyzná každopádně se myslim, že se bude těšit moc domu 😉

pepek007
19. únor 2011

Pro mě by to taky nic nebylo tohle bejt chlap 😒 se seberte a jeďte příště do termálů někam a užijete si společně ale poklidu a toho jen co vy sami chcete 😉

baronek
19. únor 2011

mně to teda taky není příjemný se někde svlíknout úplně donaha 😝

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 no dyt jsem mu to hnedka řikala jestli na mě nehraje habadůru a přitom neměl libé pocity ,on je cvladís stydlivej tak bych mu to i věřila ,je to takovej trumpeta..no já bejt tou masážnicí ,tak se taky mrknu co mu příroda nadělila a pak bych holkám u kafe vyprávěla 😀 😀 😀

pepek007
19. únor 2011

Tak mě tohle třebas vůbec nevadí - možná je to tím jak chodíme od mala do společný sauny nebo jezdíme do těch termálů a Saunahofů a no problem to beru jako naprosto přirozenou věc stejně jako manžel 😉 navíc můj masér když jdu k němu na peeeling, celkovou masáž a na čokoládovej zábal na závěr, tak taky musim být úplně svlečená a taky pohůdka 😵 ale pravda, že u něho jsem se zezačátku styděla pač jako je to profík a hodně peknej chlap 😀 no ale po druhý uý jsem to dala v pohodě 😉

lenkacar
19. únor 2011

@baronek a kde se simtě slíkáš? 😀 😝 mě to neni příjemný ani doma teda ..páč jsem taková hroší maminka

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 no ještě, že nejseš pač by se Ti pak zdály samý divoký sny Leni 😀

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 čokoládku já mám ráda mnam mnam do bříška ..zkoušela ses olíznout? je to dobrý?

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 furt lepší divoký a mokrý sny než civět do stropu

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 no tak ono je to tayk o postavičce žejo..když bych měla 50kg ,plochý bříško a dvojky pevný prsíka tak se klidně ukážu i v telce 😀

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar Leni nezkoušela vím, že jen pěkně voní ale on to na tebe napatlá a zabalí tě do takovýho igelitu a nehneš ani rukama 😉 a pak jdes do sprchy no tak to mě fakt nenapadlo to lízat 😉

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 bych mu řekla ,,počkej s tim egelitem ,olíznu si rameno,,

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar ty jseš trdlo si myslíš, že já jsem modelka bo co???? 😕 jsem taky úplně normální mamča jj prava sice udržovaná ale nějakej ten špek či zadek se jako u mě pohodlně najde 😉 😀 tohle neřešim každej nějak vypadáme a nejde o to se někde vystavovat ale o to, že je to přirozená věc a neni se za co stydět přeci 😉 teda tak to beru já samozřejmě každýho věc 😉 ale si říkám, že jsou horší než já a taky se tam promenádujou v pohodě 😀

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar by asi koukal 😀 bych byla za buranku 😀 to bych už pak taky mohla říct že než půjdu do sprchy že to ze sebe radi oškrábu ať má prcek doma co chroupat a ušetřim na kupování čokolád 😀 😀

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 hele nech si toho ,jo ,umim si to představit ..jak seš udržovaná a o špekách se ti leda tak zdá

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 no že si z toho uděláš polevu na buchtu

pepek007
19. únor 2011

Hele mě hrozně moc pomohla kavitace - zagůgůgluj si co to je a princip a jako já jsem měla po první návstěvě 3,5 cm v pase pryč a padaly mi kalhoty 😉 to je pecka hubnutí bez jojo efektu co do přebytečných špeků se týče nikolv váhy - já jsem po porodu - 4 kg ale to spiningem a posilkou nebo plaváním takže kg vím jak shodit a zbytek doladila ta kavitace a pecka :o) s tou budeš mít bříško jedna radost 😵

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 hele u mě to vidim leda na chirurgický výkon,ale pravda je ta,že mě to fakt nesere ,takže 😝

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar No jo Leni bych na to taky prděla ale manžel jeaktivní sportovec a já bych si vedle něj připadala hodně divně takže aniž by mě někdy nutil, tak jako prostě se udržuju s nim jako kolo brusle plavání posilka spinig atd jako dělám to pro sebe protože si mylsim, že mam sklony k tloustnutí nevim no 😠 ale nic mě to nestojí a je to i pro zdraví žádný hrocení to v žádným případě! 😅 ale počkej až mě uvidíš modelka fakt nejsem to jako nééééééé 😀 k tej mám daleko 😀

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar Leni kavitace!!! Jukni na to 😉 budeš odcházet minimálně o 3 cm v pase a bokách mín to uvidiš hnedka po první návštěvě je to hubnutí pomocí UTZ rozbourávání tuků nic bolestivýho je to náhrážky klasický operativní liposukce ale tohole jen ležíš a ona ti jezdí UTZ po břiše 😉

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 no to je ono!!!!!manžel sportovec ... a já mám manžela buchtíka a rád papá a na mě se to lepí a co já bych se nějak dřela a namáhala že jo.. 😀 😝 ,ale před nim jsem měla jednoho .. a ten mě fakt jako bral těžce za srdce a kvůli němu jsem zhubla jako blázen a sportovala s nim a sex pořád ,no a bylo to o něčem jiném a potom s vladísem pohodička ,nervíky žádný .. a kila šly zase pěkně nahoru

pepek007
19. únor 2011
lenkacar
19. únor 2011

já se znam ,začnu hubnout začnou se na mě lepit chlapi a já začnu být potvora .. 😒 když jsem tlustá tak jsem hodná

lenkacar
19. únor 2011

jo na tohle chodila naše švadlenka ,asi 4tácy měsíčně to stálo a měla z toho modřiny jako prase ,jenže ona byla lunda hubená těžko na ní poznat jestli něco zhubla ..

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar no to jsi hezky napsala Leni 😉 😀 jako ono když jeden sportuje, tak tě to donutí samo a nemusí ani nic říkat je ti to blbý přesně jak píšeš ty jaký to bylo dřív njn ale když pak se moc nehejbeš a jen jíš, tak to jde nahoru mno a to mě na sobě štvalo protože já to naberu hrozně rychle kdybych se nehejbala a nic nedělala si myslim protože nemám takový spalování jako on ale taky je to daný geneticky 😒 takže tohle je to jediný co pro sebe můžu udělat abych byla já sama spokojená mno ... 😠 přitim jí jako blázen neni problém snist půlku kachny na posezení twe dá si kolo nebo hoďk u v posilce nebo 3 x sauna a už si dává na kalhoty pásek 😢 to mu hrozně závidim .. 😠 😀

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar a ty jseš tlustá????Co to zase je simtě??Podle mě nejseš Leni jseš jen normálně správná česká ženská se vším všudy a co by za to jiný vychrtliny daly za tvoje prsa např 😉 jde o to jaký lidi jsou povahově a ne jak vypadají každej nějak vypadá amá to svý jak pro tak proti 😉 takže tu nehci slyšet, že jses tlustá a podobný věci jasný?? 😕

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 no to vladís se na jkachnu podívá a nedopne kalhoty 😀