ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 si blázen za mlada jsem to chodila za 1 mangelem na vojnu 7 tam a 7 zpět a jen jsme se hodinu a půl viděli .. a stálo mi to za to ,ale ten pozdější život ,už za to nestál a to jsem se tam crcala ještě do plzně vlakem ,přestup do Holýšova a z Holýšova 7km pěšky do nějaký prdele v lese..dneska bych to holky nedala

pepek007
25. únor 2011

ježiš tam je čím dál líp 😵 dneska zajedu i do myčky pač jsem se už o vlastní auto umazala resp mojí bílou bundu takže jako prostě tam jde a hotovo 😀 a o vejkendu ho na chalupě kompletně vypucuju přecijenom od ledna nebylo luxovaný 😒

baronek
25. únor 2011

@lenkacar jj ve dvaceti jsem taky dělala zvláštní věci a když jsme začli s Fandou chodit, tak on kvůli mě jezdil i na kole, aby mě viděl, protože neměl auto a teď? Narostl mu pupek a když chci jít na procházku, tak mi odpoví, že na to mám Barona 😀

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar twe takovou štreku Leni kvůli lásce? 🙂 noo jako ale zase je to pěkně romantický a za mlada člověk dělal co by normálně teď už fakt ne 😉 jako ono asi něco jinýho je chodit to do práce a něco jinýho jen tak za zábavou nebo výletem 😉

baronek
25. únor 2011

@pepek007 od ledna? No to je tragédie 🙂

pepek007
25. únor 2011

@baronek až bude prcek tak počkej jak bude drandit s kočárkem o sto péro 😉

pepek007
25. únor 2011

@baronek no to jako je Baronku pač kdybys mě znala, tak já jsem člověk typu, že denně luxuje nebo vytírá a prostě pořád něco uklízí pač když najdu na zemi chlup z kočky nebo nedej bože si lehne na gauč tak pucuju automaticky celej byt 😉 😀 já jsem praštěná ná úklid a to i přiznám takže když v autě jsou kamínky na předložkách, tak je čas uklidit ho 😉 si občas připadám jak ta Vejmělková v těch básníkách jak tam pořád česala ten koberec tim hřebenem 😎 😀

pepek007
25. únor 2011

a mám to i životopise a natolik to zaujalo mýho šéfa, že se výběrko motalo kolem úklidu a dostala jsem to místo 😀

baronek
25. únor 2011

@pepek007 já jsem taky blázen na úklid, ale jenom doma, auto mě vůbec nebere 🙂 to beru jako dopravní prostředek, ve kterém se jezdí a je mi jedno, jestli jsou tam kamínky nebo šmouha na okně 😀 jenom teď to doma trochu zanedbávám, ale vůbec mě to netrápí 😀
Fandík a drandit s kočárem, jo? Možná v létě k hospodě, ale v zimě pochybuju, my to tady máme samej kopec a bude to docela sranda 😀

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 😀 😀 😀 si hustá ...u nás bys upadla,jakej tu mám pěknej nepořádeček ..

baronek
25. únor 2011

@lenkacar jen se nedělej 😀

lenkacar
25. únor 2011

to je dobrý ,hlavně když ti šéfa dělá mangel ..to je potom překvapení 😀

lenkacar
25. únor 2011

ne holky jako moje máma je asi jako vy dvě a od mala jsem nesnášela jak na mě řvala .. takže pohoda ,klid ,ono to neuteče a jaktěživ mi žádnej chlap neřekl nic ..jako nic se tu neválí ,to ne ,ale abych lezla po bytě s hadrem denně a luxem tak na to mě neužije..koště jo ,to vemu do ruky a uklidim základní věci a končím

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar nééé Leni jako mě nevadí jak kdo má jakej nepořádek doma to já vůbec neřešim ani nesoudim každýho věc ale u sebe to musim mít eňo ňuno 😉 😀 to samý na chalupě bo auto jak moje tak manželovo tak to a tu pucuju stejným způsobem ale jinde je mě to fuk 😉

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 ale já ti tu energii závidim,ale sama jí nemám ,jsem hroznej flink ,naše máma přijde a hned to tu sjíždí ostřížim zrakem ,ale zase si řikam ,at je ráda jaká jsem ,jsou jiný a potvory ..žejo ..

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar nooo ten mi ho dělá teďka pač jsem kromě toho, že jsem zaměstnanec tam kde mě drží místo než se vrátím, tak jsem OSVČ a to pracuju na ŽL pro manželovo firmy 😉 ale to mám zákaz když je doma, tak pucovat byt 😀 to musim počkat něž zmizí 😀 ale zpátky do práce se těšim už jako teďka a občas za šéfem i zajedu a za lidma tam mi chybí 😢 jsem tak byla fakt moc spokojená ..manžel je taky fajn jako šéf njn ale je to prostě jinčí když ho má člověk doma jako šéfa nebo někdě mimo domova někoho cizího 😉

baronek
25. únor 2011

@lenkacar moje máma zase sjíždí mě, co mám nového na sobě 🙂 a nejradši by šla i do skříně a to si nic nekupuju nebo jen na blešáku a v sekáči 🙂

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 ajak to bude oni tě držej 3 roky a když budeš potom těhju tak už máš smolína ne?

lenkacar
25. únor 2011

@baronek já mám na sebe napsanej roky mámy byt a máme hezkej vztah a když kolem sebe vidí jak dcérky vypečené sebrali rodičům střechu na d hlavou ..tak myslím ,že i nějakej drobek přehlídne 😀 😝 ,já to prostě v sobě nemám ,jasně začas uklidim hloubkově ,ale jako denně fakt ne

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar Leni každej je na něco někdo třebas zase rád a denně peče 😉 což já vůbec 😀 takže to nejde porovnávat takhle ..já to mám cca od 12 let kdy jsme byli u jednich známých na vesnici maj velkej statek ale totální prasata, kosti od kuřete naházený pod stolem kde na ně čeká pes, vajgly naházený za postelí, myli se tak 1x týdně, hygiena jako zuny atd prostě nemožná věc a úklid???? Tam se snad jen jednou za rok uklízelo takže se všude chodilo v botech protože ty ponožky od nich nešly ani vyprat 😠 humus totálka no a tam jsme byli jednou na návštěve a jako následky si nesu dodnes když jsem viděla pokojíček těch dětí a přístu celkově k úklidu a pak mi jen mamka jednou doma řekola, když jsem remcala že se mi nechce dneska luxovat, tak pak jen řekla ok jak chceš ale se pak nediv že to tu bude vypadat jak u Sojků 😀 😀 twe a jak jsem čapla vysavač a jela jak fretka :DDD takže u mě je to spíšo trauma z tohohle příkladu 😀

baronek
25. únor 2011

Já se picnu, Fandík šel udělat pořádek v koření a to vaří jednou za uherskej rok, a prej nám chybí kořenky, tak pro ně jede a udělá mi v tom akorát pěknej chaos. Tak já jdu alespoň povlíknout 🙂

lenkacar
25. únor 2011

@baronek já taky převlíkala a ted pere pračka 😉 ty volís chlap a v kuchyni pomoooooc..zlatej můj chaos

baronek
25. únor 2011

@lenkacar když on se teď jako snaží, ale vytírání mu pořád moc nejde, prostě málo praxe, ale to se časem srovná 🙂

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar ne ne Leni dokud budu na mateřskej tak mi musí držet místo i kdybych měla další dítě ale já mám výhodu, že místo mě nikoho jinýho nepřjmaly ale jedna pani před důchodem co dělala u obchodáků, tak jí dali moji práci jakoby navíc a ubrali jí z tý její a ona je ráda protože bydlí hnedka vedle a řekla že estli nastoupim po 3 letech nebo až po druhým, tak jí je to jednu bude ráda, že si i pak v důchodě přividělá a tím pádem vykreje místo moje a nebudou potřebovat příjmat někoho jinýho a já se budu mít pořád kam vrátit 😉 takže je to i věc dohody a tak jsem to šéfovi i řekla a nemá s tím problém kdy nastoupím 😉 se naučila i na pc v jejím věku což je krásný akorát nemá řidičák takže na poštu musí jezdit jiná paní ale to je jediný co nedělá jinak všechno 😉 taky aby ne když je to klasická sekreářská práce 😉 😀

baronek
25. únor 2011

@pepek007 takže sekretářku jsi dělala?

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar no pozor u nás je z 90% manžel v kuchyni i vaří u nás on a jako nemůžu si na nic stěžovat jako jj pravda ten bordel po něm někdy je mazec ale neni to zas tak hrozný dá se to 😀 havně já nemusim stát u plotny 😀

pepek007
25. únor 2011

@baronek jj Baronku 😉 v jednej a.s. 😵

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar no hele nám taky říkal náš makléř když jsme zakládali prckovi pojištění spoření úrazovku stavebko atd jako na koho to napsat že se taky může stát, že to v 18cti všechno vybere a koupí si drogy a nebo prodá byt co chceme tenhle napsat na prcka atd 😀 takový ůvahy jo to nás dostalo to by nás teda nikdy nenapadlo tohle řešit u mimina njn ae asiveděl o čem mluví každopádně jsme se zasmáli 😀

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 já už se takovým věcem jako nesměju je toho kolem moře ..tak to máš dobrý ..když ti dál držej místo 😉

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar jj zatím je to takhle tak snad tomu bude tak i nadále 😵 ale nikdy nevíš viď? 😒