ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
3. bře 2011

jj jdu než mi to skopčáci sežerou všechno 😉 jj Leni vidiš taky by jsi ho za ni na svetě nevyměnila 😵 si myslim, že by tě nedal 😵 ani za zlatý prase vy k sobě prostě patříte 😉 hele třebasw rozdíl mezi váma a náma je tn že vy všechno řešíte v souvisloti s Artem jenže já tohle řešila vždy sama nechal to na mě jen jsem mu řekla co bude co má udělat atd takže jen přišel daroval podepsal atd a teď je tomu taky taky ...my se o tom pobavíme ale jak tomu nerozumí tak to radši neřší a nechá to na mě což je fajn ale na druhou stranu jako s kým si o tom popovídáš když to vlastně nikdo neví že jo no 😒

pepek007
3. bře 2011

tak ja mažu užij si tv a zatím pa pa ...jj každej chlap se kouká po jinejch to je normálka jen nesmí vystrkovat růžky jak říkáš 😀 a to nebude dělat pokud bude doma spokojenej a bude mu to doma fungovat a těšit se domů k rodině 😉

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar 😵 😵 😵 😵

pepek007
3. bře 2011

místo Zumby nákupy Leni se zas směju 😀 ty tahám já taky se neboj 😀

pepek007
3. bře 2011

ty jo tak jsem z večeře back a byla svičková ale jako maso jsem tam hledala 😀 jsem jen 3x zakrojila a bylo po něm 😀 ale jinak se kuchaři povedla 😎 a bramboračka taky šla 😝 a ted jdu prozkoumat ke je vůbec bazén sauny a solnou jeskyni pač všcihni jí tak nebudu jako trapka v plavkách pobíhat po holetu když jsem si zapomněla župan doma 😠 joo a dneska je ordinace tak to musím nějak stihnout 😀

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 vy to nemáte ve spojitosti s artem ,protože se vám to povedlo ihned víš .. 😉 my tam lezem 3roky neúspěšně takže je ten vztah bohužel poznamenaný

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 no vidíš to byla svičková bez masa,taky dobrý ..ale to máš fuk ,hlavně ,žes jí nemusela kuchtit 😉 ,my měli jen polévku s rohlíkem a stačilo to ,ted jsem si nalakovala nehty a vladís tu chodí a že to tu smrdí jak v autolakovně ..no ale zítra to jako nestihnu ještě mu musim koupit kravatu na tu jsem zapomněla,má jen vínovo bílou a ta mu jako k zelený košilce nepásne

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar nooo bych si radši dala tu polévku pač jako knedlíky já moc nemusim teda skoro vůbec no a já jich snedla 5 a maso nikde 😠 jsem si byla zaplavat a jako ta véča je znát těch 5 kendlů mě to nějak tahlo dolu 😀 😀 njn taže dneska jen 10 bazénů a prdim na všechno 😉 do sauny jsem jen nakoukla a ležel tam takověj fešák jako před na tom lehátku a úplně sám 😀 a odhalenej noo já teda dám hodně a nejsem žádná stydlivka ale on se usmál pozdravil mě a já prostě odpoveděla a odešla 😀 neměl tam ležet jen tak ale bejt zahalenej mě vylekal 😀 😀 jsem mohla taky pokecat viď? 😎 😀 tak nic ....jindy třebas :D mno a solná jeskyně byla skoro plná skopčáků tak jako to jsem odložila radši 😀

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar ty kupuješ celej novej šatník Vládísovi ne? 😕 🙂

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar Leni jj měli jsme to štěstí, že to vyšlo na poprvé jasně ale před tím 2x biochem těhu 😒 a během roku jsme stihli Art genetiku a imuno a IVF však víš 😒 takže my co měsíc to jsme něco měli na Dr nebo ježdění někam neo dáváni ať už sperma nebo krve atd 😒

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar Leni ne poznamenaný ale pokud pořád fungujete jako dříve jakože jo, tak vás to naopak ještě víc sblížilo 😉

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar proto se i toho Ketu bojim že už máme v tomhle vybráno 😢 😢

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar nevim jestli se o tom navit nechtěl nebo tomu nerozumněl prostě mi řekl - požádal, ať se o to postarám a zařídím a on že to se mnou spáchá 😉 😀 a bál se teda víc než já o mě a toho jak to dopadne ale to přiznal až pozdějc 😀 navíc jsme ani neměli ještě souhlas z Podolí na IVF ale riskli jsme to ....a s tím jsem já v sobě bojovala jako abych si to pak nevyčítala náhodou 😒 ale on stál hrozně při mě a podporoval mě mno a moc mi tím pomohl ..je to praktik no

pepek007
3. bře 2011

ordinačka 😎

pepek007
3. bře 2011

ende 🙂 koukám tady mrtvo tak jdu taky umřít asi 😉

pepek007
3. bře 2011

jj Leni to lakování je pro chlapi zlo to taky znám 😎 polévku s rohlíkem jsem neměla jak dlouho :o/ u nás se pečivo nejí moc k polévce 😖 což je docela i škoda ale zase v polévky jsou husté a ne žádná vymáchaná voda od ponožek 😀 takže to dokonale zasytí 😎

pepek007
3. bře 2011

tak jsem našla zas nějakou tabulku na pohlaví -holky ale dle týhle mi to teda nesouhlasí 😀

pepek007
4. bře 2011

bré ráno holky 😉 njn je fajn mít za hotelem kostel a v něm hodiny co odbíjejí každou chvíli nějakej čas :o)) ok na to j jsem si zvykla ale že v 7 začnou bimbat jak na poplach pač se svolává na ranní modlitbu, tak na to bychv potřebovala asi vic času než bych si zvykla 😉 😀 joo ale alespoň nezaspim snídani 😵 každopádně já jsem věřící takže do kostela určo taky zajdu 😉

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 přeju hezký den a za chvíli mizíme do artu tak mi držte paluchy at je vše jak má být 😉

pepek007
4. bře 2011

Lenííí jasnačka! Držim co jen můžu a dej pak hnedka´vedět co a jak ju? 😉 taky krásný den přeji tobě i zbytku já mám od 11 medovou masáž a termální zábal 😀 tak pak asi delší dobu nebudu ..teď se jdu projít po městě a do kostela 😉 tak zatím pa pa kočky

baronek
4. bře 2011

@lenkacar moc na vás myslím 🙂

baronek
4. bře 2011

@pepek007 ty ses teda včera rozepsala 😉 děkuju za vysvětlení .... 😀

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar Leni hodně štěstíčka 😉 🙂

pepek007
4. bře 2011

Leni já bych sama z vlastní inciativy nejela ale přinesl mi to ježíšek a já souhlasila pač tahle rezidence je koušíček od naší chalupym kde je teďka manžel s prckem takže se můžu kdykoliv sebrat a jet za nima nebo oni za mnou 😉 navíc tu mám net a psaní avolání máme mezi sebou zadara 😀 takže prostě v kotaktu jsme 😉 jako jen někam do Varů atd to bych nejela tak daleko ale na 3,5 dne jen relax a wellnes pro sebe jako proč ne s těmahle možnostma 😉 vymyslel to fakt dobře protože já bych si to sama nekoupila jendak by mě bylo líto pěněz pač je to teda finančně hodně drahý ale zase 4 * jsou 4* a odpovídá tu tomu všechno 😉 ale ráda se sem vrátím ještě letos jen to e tu budu chtít mít s sebou pač jsou tu němci s úplnějma miminama a je to tu na ně iu způsobený jako dětskej koutek je tu pecka a třebas se s nima počítá i v solnej jeskyni pač tam mají na zemi fontánku a ten dopravní koberec a kyblíčky na hraní si o bazénu a hračkách nemluvě 😉 takže klidně v létě sem pojedu ještě jednou ale s rodinkou 😉 každopádně kdby jste si chtěly holky udělat dobře nebo to dát jako dárek tcháovcům bo rodičům, tak vám do IP písnu webovky at se juknete kde to je ceny atd pač to stojí za to a nemusíte nikam daleko jsou to JČ 😉

pepek007
4. bře 2011

@baronek jj Baronku já když chytnu slinu tak jedu 😀 tady je zima ani venku mě to nebaví 😒 navíc tu ani nic neni jen kostel radnice coop potraviny a jedna trafika 😀 tohle město je ideální na výlety na jaře na kole hlavně kvůli přírodě a okolí njn ale to už tu znám od mala no takže na courání po okolí to asi nebude 😀 a kotel maj zavřenej já myslela, že nakuknu zajdu a ono zamčeno ale od 16:30 jsou tam nějaký dětský mše tak určo zajdu 😉

pepek007
4. bře 2011

jsem zvědavá na Leni kdy bude Ketík 😵 teď už to musí prostě vyjít 😵 jí držim co jen jde 😎

pepek007
4. bře 2011

si jdu dát 10 bazénů a sauničku zatím pa pa a všem pracujícím hezký den a ať to rychle uteče 😉

lulii
4. bře 2011

Ahoj holky, můžete mi prosím napsat, jak to probíhá v ARTu? Musím mít doporučení od svýho gynekologa? A když tam půjdu, za jak dlouho by mi udělali IUI? Myslím tím, jestli se dělají před tím nějaké testy.........Už jsem tu u vás byla párkrát pro radu, tak vás někdy čtu a je tu hrozná prdel 😀 😀 😀 Moc vám všem fandím 😉
@pepek007 Nejseš náhodou v Nových Hradech 😵 ?

pepek007
4. bře 2011

@lulii takže tak 😉

pepek007
4. bře 2011

@lulii jj vezmou tě v pohodě i bez doporučení gyndaře a až Ti udělají ty vstupní testy jako HP spermiogram atd, tak pak můžeš hnedka ten další cyklus takže záleží jen jak se to naplánuje tam s nima 😉 ale nemusí to mít žádné dlouhé čekání 😉