ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
11. bře 2011

@baronek to je ale hodnej fanda ,že ho třeba nenapadlo ti koupit teplejší vněnej svetr

lenkacar
11. bře 2011

a na pracáku jsem se dozvěděla ,že si můžeš přivydělat 4tis. hrubého ,ale nahlásit a oni ti stopnou podporu a jinak pokuta a vyhoštění na 6měs. tak stejně už jen do konce března a potom koncim jak půjdu na ket

pepek007
11. bře 2011

i já už jsem doma 😉 jsem vyzkoušela novou pizzerku v Igy a jako moc dobrý pizošky tam maj a i cenově fajné 😉 naproti jsem v Triumphu koupila podprdu ale ta je tak hezká, že je škoda jí nosti až 😎 jen manžela asi trefí z tý ceny 😀 😝 auto jsem taky umyla a zboží rozvezlla takže pro dnešek nohy nahoru a až v půl 4 pro prcka 😉

pepek007
11. bře 2011

jj Baronku to je fakt fajn, že to Fanda řeší a že ti nenabídl jak píše Leni teplejší oblečení 😉 no a nevyšlo by vás levnějc dřevo?je ho všude dostatek a dá se sehnat za hodně dobře 😉

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 já teda pizdu moc nemusim ,ale takovýty smetanový ..mnamky ..

pepek007
11. bře 2011

no Leni ono na tom pracáku je to děs běs buď si musíš přivydělávat na černo a neříkat jim to nebo oficiálně ale jakmile o 1 kč navíc tak tě vyhodí s seberou všechno a možná jim ještě něco zaplatíš 😖 😠 🙄

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 no podle toho jakej maj kotlík že, teda by v obýváku rozdělali vatru 😀

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar ty tam maj taky ale jako minutky nebo hotovky meníčka no ale já šla jen kolem tak jsem si tam sedla a dala si 1/4 žampionový a 1/4 šunkový ale tam dělaj hrozně velký kola což mi vyhovuje já nemm ráda ty tlustý pizzy s maxi okrajema a ještě připálený ble 😖

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar no by taky šlo 😀 jen by byla prekérka až by se prcek začal plazit pač by pak museli vymejšlet ohrádku kolem vatry 😀 😀

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 psala jsem ti že dneska mi dojde kadeřnice a hodí mi něco na palici a si budu za veverku?

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 no ale zase píchneš prckovi na klacek špekáček a je oběd hotovej ,teplo taky ..ježiš ta až přijde tak nás obě vykostí

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar jj ta nám dá 😀 no ale jako si myslim, že my dvě to vidíme prakticky a to jako velice 😉 to musí ocenit 😝

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar no nepsala prosimte??A cože to bude za oučes?Barva a střihaní nějak? A proc veverku? DO zrzava? 😎 se pak vyfoť to chci vidět Lenís 😉

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 ty to chceš vidět jo? no já se toho velmi obávám..co z toho vznikne ..já nemám představu moc ,mám vlasy na lopatky ,pár chlupů a rovný..takže vůbec nevim jestli navrhne nějakej sestřih ,možná budu i svolná,holka je to mladá ,kreativní tak uvidíme jestli něco navrhne ,pokud ne tak se na sestřih asi vyfláknu

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar no tak to se vůbec neboj, že by jsi nebyla in a fešanda když je jaká píšeš 😉 alespoň to nějak prostříhá hele nebo zarovná konečky nebo dá tomu nějakou fazonu uvidíte na místě 😉 sama jsem na to zvědavá 😉 s každýma vlasama se dá něco pěknýho udělat zaleží na kadeřnici a jejich nápadech 😉

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 co mě bude prostříhávat? mě prostřihne a je na pleši hele ,ale jako fakt ,mám pár vlasů ,furt to pade ..a to furt žeru dajaké vitamíny

lenkacar
11. bře 2011

jo tak mě lejdy vábí na týdenní práci,že bude zboží ..to tak ..at si tam lítá sama

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar protože se pořád barvíš Leni 😉 dej těm vlasům oraz ...nebo je ostříhej úplně a uvidíš jak zhoustnou a omladí se a budou pěkný lesklý a pružný 😉 hele já měla vždycky vlasy k zadnu až ..rovný jemný lesklý a pohoda nepadaly ale jakmile jsem otěhotněla tak mi začaly desně vadit a ze dne na den jsem je radikálně sundala až skoro úplně na krátko čímž mi krásně zhoustly a omladily se a teď je mám po ramena a pohůdka 😉 takže jako mě to pomohlo k ještě hezčím vlasůmale je pravda, že já je nikdy nebarvila max tu atam sinechám udělat melír ale ten vymejvací a jen cca 5 oříškových proužků a 5 blonďatých takže to vypadá pěkně a neničí se no ale každej ty vlasy máme jinčí jen tobě by určitě něž nějaký vitamíny tak pomohlo radikálně ty zničený a starý ostříhat a omladit je aby zhoustly 😉

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar ta píše jen když je zboží ne? 😕

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 já chodila i na ježka a nikdy nezhoustly ,od mala mám vlasy naprd ..

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 já je nemám zničený ,jen je mám na hovno 😀

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar ostříhat na krátko a nechat dorůst 😎 😎 😎 😉 noo ale pokud jsou jak píšeš tak jako už teda nevim rady mi došly :DDD

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar no tak na ježka si tě nedokážu představit Leni teda jako vůbec 😀

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 nojo ..ale to je pár let ,jo měla jsem ježurku ..ale já se v krátkých vlasech necítim dobře ..a nejhorší jsou ty přechody u uší z krátkejch na dlouhý to je člověk jako pako

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar já už bych si taky krátký asi nenechala ale zase až na zadek je taky moc to taky ne 😒 po lopatky max jako máš teda ty 😉 no ty přechody taky nemám ráda pač to nešlo dát do culíku a všude mě to stálo např 😀

lenkacar
11. bře 2011

jojo stát má pérko a prsa ,ale ne vlasy

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar Leni 😀 😀 tak tomu jest 😉

pepek007
11. bře 2011

já jsem právě dožehlila jsem tu měla pár věcí, tak aby to tu nestrašilo na víkend 😉

baronek
11. bře 2011

Tak jsme doslavily a teď musím udělat pár rychlovek a frčím domů 😀
@pepek007 my kombinujeme dřevo i uhlí 😀 Vlastně topíme převážně dřevem - to si děláme v lese a uhlí máme, když jsou mrazy nebo když někam jdeme, má větší výhřevnost, to dřevo prostě neudělá 😀

lenkacar
11. bře 2011

@baronek jeje tak nebude špekáček na klacku