ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar Leni když se připojíš na fb a přidáš se ke skupině "modeláž nehtů" tak tam najdeš krásný fotečky i tipy přímo jak to ovládat nebo napíšeš na zeď dotaz a holky ti odpoví 😉 jsou tak jak amatérky domací tak nehtařky z profisalonů a i ti řeknou co koupit do základu a jak je to cenově 😉 ti pošli link na tu skupinu ale moc fajná je 😵

pepek007
21. bře 2011

@baronek Baronku mě to nijak nevadí fakt těch 6:30 jsem zvyklá celej život a nemám s tím problém a když se chci vyspat tak od 2 prckovo měsíců si ho naši začali brát každej víkend s sebou na chalupu kterou máme kousek od vás v podstatě 😉 takže v pátek ve 3 naloží a v neděli v 6 vrátí a buď jedeme s nima na chalupu nebo jen oni sami ale většinou máme něco svýho nebo si chceme odpočinout takže se vyspíme o víkendu do kdy chceme 😉

pepek007
21. bře 2011

jinak k tomu pc já jako nevim od kdy děti pořádně vnímají tv a pc ale ten náš jako pc vůbec nemusí a tv už tuplem ne jako když tu pustim nějakou pohádku, tak ho baví 5 min ale tím jsme skončili 😲 radši si přinese knížku a chce si ukazovat nebo kreslit nebo vyprávět hrát si ale pc a tv jako nulový nadšení jako někdy se zadívá když jsou tam zvířátka třebas ale fakt jen pár min tak na jednu stanu jsem ráda, že to nebude tv maniak a ani nechci aby kdy byl ale dneska se tomu asi člověk nevyhne jen chci aby se rozvíjel pokud to půjde tak bez tv a pc 😉

pepek007
21. bře 2011

@macinaz ty jo tak to my v 19:30 už tvrdě chrupkáme a spíme celou noc až do 6:30 😉 náš prcek je naučenej, že jakmile ho dám do postýlky - už má od 13 měsíců svojí velkou, tak se prostě jde spát takže ho nemusim uspávat ani číst ani nic jinýho tak je to daný a pohůdka 😉 nelimitovala jsem mu žádnej řežim a je jedno jak přes den spí nemá to vliv na to jak večer usíná atd. a jsem za to moc ráda protože odpadá to vše kolem a má svůj denní plán jen dle sebe se spaním nebo jak já potřebuju a kolem oběda spí cca od 11:30 do 13:30 😉 ale zase je to různý jak se kde zdržíme tak pak se jde spát - žádnej stanovenej plán na minuty a hodiny 😉 noo ale zase je pravda, že v jesličkách spí jen cca 30 min a pak se vzbudí ale nedělá bordel je hodnej a je potichu takže si hraje sám když ostatní spí nebo s učitelkama co pijou kafíčko a nevadí to ničemu 😉 noo a na chalupě, že ho naši dávaj spát až v půl 10 jak s nim blbnou, tak to je mě úplně fuk tam at si maj svojí výchovu od toho babi a dědově přeci 😉 hlavně že to díte pak umí rozpoznat že už neni na chalupě ale doma a tady je takovej režim a že bude pátek a je chalupa nebo u našich doma a tam platí totálka free režim 😎 😀
Ale každý dítě je prostě jiný a individuální 😉

macinaz
21. bře 2011

@lenkacar jj Leni je k tomu dobrej návod,a doopravdy je na fc skupina kde ti doopravdy poradí,já jsem se tam také ptala ty jsi na fc,jaký máš nik,že by jsme se spojily

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 malej chodí spát až po obědě oklo půl jedné a to má zajetý už od roka a usne jak usne,ale je jinak hodnej,večer také hned neusne,ale leží vklidu,také když byl menší už okolo osmé spal,ale už je velký a občas mi už přes den nechce spát,jinak ho také neuspavám od malička je zvyklí na spinkání sám,ale večer si povídáme nad obrázky nebo čteme.Do dva a půl let byl andílek,nebrečel hodňoučkej,pomalu na vše poslechl,ale pak už začal dostávat takový svůj rozum a začal malinko zlobinkat,ale ještě to není takové,jako o proti jinam dětem 😉 🙂

pepek007
21. bře 2011

@macinaz takže mi chceš jako říct, že se nám prcek zmení jo? 😠 😀 já plně doufám, že tak hodnej zůstane 😖 😀 noo jasný ale čim starší tak míň spánku a i ta hodnost ubejvá pač už si vybudovává svý ego a tak 😲 no jsem na to zvědavá ale máš ho krásně naučehýho šikulu jednoho!! 😉 je vidět, že jseš správná mamina 😵

pepek007
21. bře 2011

@macinaz jéé ty jseš taky v modeláži nehtů Maci? 😉 fb mám taky a v tej skupině se vždycky kochám těma krásama co tam ty holky vytvoří 😵 akorát mě fb štvě v jednej věci a nejen mě i pár dalších ..jak se najelo na ten novej fb tak buď se nezobrazujou komentáře nebo mi to někoho vyhodí koho já jsem nevyhodila a pak mi dotyčnej píše jaktože jsem ho vyhodila když já ne nebo se mi tam natentovaly nějaký aplikace co jsem ani nechtěla no předevčírem jsem na něm dělala pořádek i v přátelích aplikacích atd a jako už je to cajk ale zase o dva lidi míň 😠 si pak připadám jak debil vůči nim ale nedělá se to jen mě tak jsem klidná, že í někomu dalšímu ale to je pořád něco 😠 🙄 😀

pepek007
21. bře 2011

JInak jsem ráda Maci že tu s námi jseš takhle hnedka je to tu veselejší 😉 😵

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 třeba malej zůstane takový jaký je,doopravdy je každý dítko úplně jiný,já modeláž začínám dělat doma a chtěla bych to dělat jako práci,jelikož bych chtěla s prckem zůstat doma.Je tady o práci docela nouze 😠 ale to je asi pomalu všude

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 třeba malej zůstane takový jaký je,doopravdy je každý dítko úplně jiný,já modeláž začínám dělat doma a chtěla bych to dělat jako práci,jelikož bych chtěla s prckem zůstat doma.Je tady o práci docela nouze 😠 ale to je asi pomalu všude 😖

macinaz
21. bře 2011

mě nějak blbne net,nechce to jít a odesílá mi to nějak dvakrát 😀 😀

pepek007
21. bře 2011

@macinaz no to máš pravdu Maci 😒 a bude huř 😖 jako tyhle nehty mají budoucnost fakt že jo ...je to moderní a má to skoro každej a je to zatím jen ve větších městech jinak nikde nic moc takže jako pokud tě to baví a jde ti to tak proč s tím nezačít oficiálně 😉

pepek007
21. bře 2011

@macinaz jo jo mno souhlasim ...je to tak nu tak uvidíme co se z prcka vyklube 😝 no koukám že tu tapetuješ hnedka 2x 😀 😀

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 u nás to už dělají dvě a mají svůj salón,ale ty ceny,jedna 700,- a druhá 350-400,-mě by stačilo docela málo a to je pro některé taky důležité... cena

macinaz
21. bře 2011

😀 píši si sama pro sebe 😀 😀

pepek007
21. bře 2011

@macinaz no hele Vietnamci v ČB to dělají za 250 ale to je na úkor zničení svých co jsem tak slyšela jink fakt salony nchtěj tech 650 v průměru a na cenu dá dneska hodně lidi proto chodí spíš k těm Vitnemcům i za cenu zničených nehtů 😒 ono když dáš na začátek nějaký fajn ceny tak si získáš klientelu a ta tě bude živit takže bych se vůbec nebála jít na nějakou hodně rozdílnou od ostátních 😉 dneska je to boj o každýho zákazníka a to je fakt všude 😲

pepek007
21. bře 2011

hele to blbne jen koník taky se m to nějak divně odesílá dlouho a někdy mě to vypadne a musim to psát znova 😠 jooo já si tu psala v pátek sama a dokonce se sebou to je v poho hele 😀

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 ty máš kloučka nabo holčičku?

pepek007
21. bře 2011

@macinaz ip 😉

pepek007
21. bře 2011

holky vy toho koníka dneska nějak flákáte 😀 tak já na vás teda taky prdim a jdu na fb a pak chrnět takže pa pa všem a dobrou noc přeji 😉

pepek007
22. bře 2011

bré ráno přeji všem a taktéž hezký slunný den 😵

lenkacar
22. bře 2011

brý den ..dneska čekám martinu ,včera jsem jí potkala děsně jí to slušelo ,ale bříško v sukni nemá

baronek
22. bře 2011

Taky přeji krásné a dneska dokonce slunečné ráno 😀
A potkala jsi Martinu ráno nebo večer??? Ráno totiž břicho taky nemám a večer vypadám, jako bych měla za chvíli porodit 😅 Jen se divím, že mi ještě neřekly holky nic v práci.... 🙂 ale odpoledne si dávám šátek na krk, abych se maskovala 😲 😎

lenkacar
22. bře 2011

@baronek dopoledne ,taky řiká že večer má větší ..akorát jde tak jí budu pozdravovat jo? tak pic jdeme si udělat kafí

baronek
22. bře 2011

@lenkacar určitě jí pozdravuj 😀 a užijte si to holky, já jdu makat 😠

pepek007
22. bře 2011

bré odpoledne 😉 jsem byla s našima na obědě a vzaly si prcka tak mi bude navrácen až večer 😀 no jen přemýšlim do čeho píchnout když mám vše hotové a vrátila jsem se z nákupů njn tak se asi půjdu natahnout 😉

baronek
22. bře 2011

@pepek007 hm já měla dneska šunkofleky z domova, ale nějak mi to nestačilo, tak jsem ještě letěla pro koblik s pudinkem 😀 jsem vážně nenažranec

pepek007
22. bře 2011

@baronek no jenže s tvojí postavou jako bych to vůbec neřešila hele 😉 jooo a bude hůř 😀 o šunkoflekách se mi zdálo na dnešek čoveče 😠 😎 😀

lenkacar
22. bře 2011

já jsem do sebe k obědu nasypala hrst fetu a to jsem si šmákla teda