ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 tak to máte krásný náklady to jo ,to byste na tom byly škodný se toho zbavit ..jednou jak když to děti najdou vid bydleníčko

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 no jo prachu se neubráníš ..

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar Leni já mám prostě radši toho Michálka já Ti nevim proč ale víc si sním pokecám a jsem před ním bezprostřední a nebojim se mu cokoliv říct a zeptat se Špičku jsem zas toliktát neměla ale z něho mám prostě respekt a nejsem tak free 😉 ale mám je ráda oba dva to jako jo ale kdybych si mohla vybrat tak Michálka asi spíš 😉

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar a chlupů ze zvířat 😠 🙄

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 mě neva ani jeden ,ale radši špičku ,ale je dobře ,že ta kanková je už pryč ..z tý jsem měla tak pitomej pocit ..

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar jj právě i pro ty náklady je škoda se toho zbavovat 😉 ale sousedi nad náma třebas doplácí dycky cca 8000 kč ale to nechápu co tam dělají s tím topením a vodou a eketrikou njn ale ono třebas dvd nebo satelit v pohotovostním stavu i tv žere jako blázen ..když němáš spotřebiče třídy A tak to samý a když se to sečtě tak pak je to pálka nehledě na to když všude topíš na 5tku 😎

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar hele Barabášek dá určitě vedět až bdue testovat nebo jí zas někde vypátrámkdyby na nás prděla 😀 ale přála bych jí to stejně moc jako tobě 😵 😉

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 nám budou zateplovat a okna a vyzdít sklo panely ,navýší to celkově o 1800,- a vyjde nás to bez elektriky na 4500,-

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar no tu já zažila jen jednou ale to se zaučovala pod vedením špičky a dělala mi utz a on stál vedle a dozoroval jinak jsem jí nezažila ale co jsem tak kdy slyšela,tak asi nic moc mno 😖

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 no mě zkazila tu první stimulaci a potom jsem měla stopku před odběrem a potom jsem už jí neměla no a 6tis,.v hajzlu a psychika taky

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar no Leni i to je krásný hele to je tak normálka v průměru jsou lidi co jim to navýší i o 3000 např 😒 zase ušetříte za teplo a panelák bude vypadat hezky 😉

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar tak jsi asi nebyly jedinná komu to zkazila a šla 😀

lenkacar
3. dub 2011

kostra hubená ,nepříjemná,nic taky neříkala .. a nakonec mi primář řekl ,že to bylo podle výsledků jasný že to neni dobrý a ona do mě hulákala ty injekce jak o život .. 😠 ještě že je pryč

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 ono nám sem dokonce jednou i pršelo ,ale festovně oknama a i sem fouká ,takže jako obal baráku je třeba určo spravit a i ty okna no ..

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar alem pak uvidíš jak to bude hezky vypadat a jak ušetříte a okna jak se budou mejt samy 😎

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar no je dobře že ta zůstali jen oni dva akorát maj taky nějakou svojí praxi ne?Tak nechápu kdy ordinujou ve svým když jsou pořád v Artu? 😕 😕 jeden dělá UTZ druhej opu nebo ET 😖

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar bych jí už ani nepoznala ale díky bohu, že je fuč 😉

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 tohle je dost chaiosovej barák ,tak to nebude tak jednoduchý samej důchodce a byty pronajatý tak se do toho moc nehrnou ,zítra je schůze kvůli tomu

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 maj i jiný ordinace?

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar no nám to trvalo cca 5 let než se lidi dohodli a vyměnil se správce samosprávy jinak by jsme to taky dneska neměli 😒 přesně domluva s důchodcema jako nejvíc zlo 😠 u nás je na prd že polovina lidí jsou vlastnící a zbytek družstevníci takže taky mazec to byl se nějak dohodnout 🙄

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar jj kamarádka ma Špičku jako gyndaře v Prachaticích teda loni ještě měla nevim zda letos 😉 a Michálek prej snad taky má tu tu už tenkrát někdo psal že ho viděl v prachatickej nemocnici jako nevim jen říkám co jsem slyšela ale kamáška ho měla nebo má pořádn mno 😉

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 no ale kdy tam teda je to nevim..kdy na to maj čas vid ..

lenkacar
3. dub 2011

u nás tady vyštílpali taky jednoho z nemocnice a ordinuje 20km od nás ,ale jezdí za nim moc lida i tu dálku ,akorát je potom blbý ,že když ti něco je ,tak se tam nemáš jak dostat bez auta ..tam jezdí martina autobusem ,hlídá hodinky ..to by mě bavilo 😔

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar no právě jako se jí příležitostně zeptám zda pořád ordinuje mno ale taky nechápu kdy teda 😖

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar 20 km už je docela dost i na me 😒 by mě nebavilo ale vy tam u vás máte i porodnici ne Leni? 😨

macinaz
3. dub 2011

Ahojky holky,tak v Praze bylo blaze 😀 ,ptala jsem se na ten prednison,měl by se brát tak 12 měsíců a pak raději pauzu,protože by pak tělo na něj nereagovalo.U mě myslí že by IUI mohlo dopadnou dobře,že je manža v pořádku.Za 3 týdny mi dojdou výsledky a pak hurá do ARTu se domlouvat 😉 Prý bych ten prednison měla brát až do 16tt a mě ho vysadily v 9tt a nechápou proč mi ho Michálek vysadil 😠 ,tak aspoň vím pro příště,prý těch 16týdnu je nejrizikovějších

Leni doufám,že už jsou mimisci pěkně uhnízdění 😉 🙂

pepek007
3. dub 2011

@macinaz ahojky Maci tak to jsme rádi, že ses nám v pořádku vrátila 😉 jj to mi taky říkali v Podolí že ho do 12tt budu brát určitě a pak od toho 12tt snížit dávku napůl na cca měsíc a pak vysadit úplně to je pravda nooo taky na tu IUI u tebe sázím 😉 😵

pepek007
3. dub 2011

Leni má návštěvu tak na nás prdí 😝 ale já na vás taky já jen přijela z nákupů a zase mizim ven prcka jsem před oběděm předala našim a v pátek jedeme do Prahy do Ikei nakupovat a za kámoškou tak se těším 😵

lenkacar
3. dub 2011

tak návštěva odjela ,na bábovku se nám vyprdli,ale oběd jim chutnal ,klasika ,řízek ,kaše ,polévka a káva..chlapi moře cigár 😠 ,na balkoně..a přivezli nám spousty ponožek ,oni je dělaj doma

lenkacar
3. dub 2011

maci mě teda taky řekli jen do 12tt prednison ,ale já ho minule vůbec neměla jen tu dexonua ta má trvání v tělě přesně 8tt