ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar tak to máte zásobu na 5 let minimálně ne? 😀 ale ty se vždycky hodí a kord domací v těch já spím 😵 fuk kouření bléééééééééé 😒 😠 ☹ 😔 🙄 😨 🤐

lenkacar
3. dub 2011

@pepek007 oni je vyrábí ,to jsou normál fusky ,ne nějaký od ovčí babičky 😀 😝 tak to je jasný ,že se hodí .. 😉 jak říkáš na 5 let

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar počkej to nejsou takový ty pletený jakoby?Já teda jiný neznám než podomácku petený nebo bavlněný klasický kupovaný 😔 noo tak ty bych taky brala čoveče těch neni nikdy dost 😉

lenkacar
3. dub 2011

ted tu byl brácha a řikal ,že jeho známá přesně takhle nastoupila do fachy asi týden těhu ,nevěděla to a že jí v 7měs. vylili 😒 že šla ve 4měs. na rizikovku a měla to spočtený a ani právník jí nepomohl ..to bude prekérka u mě .. 😕

lenkacar
3. dub 2011

ne jsou to normál bavlnky ponožky se vzorkem ,bez vzorku ..paráda

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar twe tak to pak závidim Leni 😵 🙂 😉

lenkacar
3. dub 2011

ty vogo z ovčích ponožek bych zdechla ,mě je furt horko a kor tedka mám návaly jak prase 😲 v noci mě bolelo v podbřišku jak na mrchu mi to tam asi nějak poštoural kanec jeden

barabasek
3. dub 2011

Ahoj kočky jste se mě nemohli dočkat 😀 jezdila jsem z chaty rovnou do práce a tam není net 🙂
Mám špatné zprávy dnes přišla mrška 😢 ale tentokrát po IUI to bylo takové jiné jak kdyby se něco dělo pořád mě pobolíval podbřišek.
@lenkacar pěkně bobánky opatruj 😵

pepek007
3. dub 2011

@lenkacar na noc jsou jako ideálka a já bez ponožek neusnu 🙂 ty jo se asi zahnízdoval bobánek Leni 😉

pepek007
3. dub 2011

@barabasek jejdá tak to mě mrzí Barabášku 😒 a já jsem si říkala, že to tu odstartuješ - prolomíš ledy pak Leni a zbytek a zatím nic 😒

pepek007
3. dub 2011

no já jsem zvědavá kdy dostanu MS v lednu jsem vysadila HA, v únoru mi přišla o 5 dnů pozdě a v březnu o 10 dnů dřív takže jako čekám kdy dorazí laskavě 😠 😠 ale to jsem měla i když jsem vysadila HA po 9 letech že ty 3 měsíce jsem to měla rozhozený a pak cajk 😉

lenkacar
4. dub 2011

@barabasek no bar však víme ,že IUI je šance ,ale ne zase taková .. 😒 pak je Ket a potom ET ,je to šance největší .. 😨 na stupínku úspěchů je IUI na posledním místečku ..ale zkusila jsi to a co pokus?

pepek007
4. dub 2011

bré ránko holky všem přeju 😉

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 tak a je tma jako v pérdeli

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar tma? 😀 kde jako? 😎

pepek007
4. dub 2011

dneska bude zase krásně 😉 vyrazíme s kámoškou na písek jen musíme koupit bábovičky my je máme na pískovišti na chalupě jak moc tady v CB nechodime pac se bojim injekci 😒 noo a babovicky si vzdycky pujcujeme a nasli jsme jedno piskoviste kde neni skoro vubec nikdo zadny injekce a smi tam i pes 😉 takze babovickam zdar ale pujdeme az na pul 10 cca 😉

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 to je pěkný ,o strach někam chodit si hrát 😕 ,venku se zatáhlo a je tma jak v pérdeli ,baronku huhu jsi v práci?

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar tak to možná u vás tady nám svítí sluníčko pěkně 😉 njn jako Budějce jsou speciálně na ty injekce na pískoviši vyhlášený 😠 proto já to tak vždycky prolezu prohrabu projdu kolem dokola psa tam vypustim a pak mám klid mno

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 já jsem dneska lenoch ,přijde asi mamka na kávu a zítra martina,tak jáí musim omrknout zblízka jestli už jí raší nějaký bříško

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar budete kafíčkovat s mamčou jo? 😉 tak to bude pohoda den teda samej pokec a kafí a podrb 😉 si to užijte 😝 ty jseš na ty bříška nějaká ujetá čověče Leni 😀

lenkacar
4. dub 2011

@pepek007 to nejsem ,ale musim je porovnávat s baronkem ..to mi prostě nedá .. 😀

lenkacar
4. dub 2011

taky se z nich musim radovat ,když sama mám jen pneu z přežrání 😀 😝 ,helemese ,oskar vylezl 😨

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar já mám taky Mišelinku z žrádla 😀

pepek007
4. dub 2011

no dyt tě to říkám, že bude svítičko slnit celý den 😀

pepek007
4. dub 2011

@lenkacar jooo vždyt jo Leni bych taky porovnávala asi 😉

barabasek
4. dub 2011

@lenkacar ještě chceme IUI hned tenhle měsíc a pak IVF to je poslední možný termín do prázdnin a pak můžu až v půlce září.

pepek007
4. dub 2011

ty jo přemýšlim kam pro bábovičky tady v okolí ..... 😒

pepek007
4. dub 2011

@barabasek no pravda u IUI je šnce o hodně menší ale ne žádná je to o velkým štěstí když IUI vyjde 😉 ale zase lepší než nic proto nedělání 😉 a nechcete ivf zkusit teďka už Barabášku? 😉

barabasek
4. dub 2011

@pepek007 to je strašně na rychlo a hlavně jedu na služebku nevím jak bych se tam píchala.

pepek007
4. dub 2011

@barabasek jo takhle jasný takto pak jo ... 😉 za IUI nic nedáš buď a nebo ale pravda na to IVF je celkově větší příprava hlavně psychicky 😝