ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
2. črc 2009

Ahoj holky , tak už začínám špinit. ☹ No jo snad to vyjde příště. tak moc držím pěsti Leni a caji.

tulik1
2. črc 2009

ahoj simi, nemam spatne zkusenosti s artem, ale uz mam za sebou 3xIVF a 1xKET a ted jdu na 2xKET a mam takovy pocit, ze pokud by to znovu nevyslo, tak bych chtela zkusit nejakou zmenu ... spis tak kvuli moji psychice nez kvuli ARTu ....

tulik1
2. črc 2009

Tak jsem si našla Pronatal v Praze - objednali mě na 7.9., tak jsem rada ze jsem tam volala takhle dopredu, je to supec, 2 mesice cekaci termin ...
Ale jsem ted klidnejsi, mam "zalozni reseni", kdyby bylo nahodou potreba ..., ale snad to tenkrotat vyjde a bude KETik uspesny, i kdyz posledni dobou jsem o moc holcinach neslysela, kterym to po KETiku vyslo, tak snad my tady tu snuru protrhneme 🙂

indigo
2. črc 2009

Ahoj kočky!

Mamko to je škoda, že zase nic... no tak snad to rozjedou holky. Půjdeš ještě na ket, máš ještě mrazáky? Nebo další ivf? A nezkoušela jsi volat na tu imunologii? Jsou tam fakt dlouhý čekací doby... 😝

Tuliku - ty už bys taky potřebovala uspět, jako sůl! 😖 Klidně pak změnu zkus, jestli ti to aspoň drobátko pomůže psychicky. Kéž by to ale nebylo potřeba..... 😉

mladamamka
2. črc 2009

Ahoj Indi mrazáčky už bohužel nemám, tak pak po té imunologii, počítám až někdy v říjnu tak půjdu do dalšího IVF. Ráno jsem zašpinila samozřejmě test byl negativní a pak celej den nic. Volala jsem do Artu, tam řekli, že ještě prášky vysazovat nemám.

indigo
2. črc 2009

Mamko moc ti budu držet palce... já pokaždý otěhotněla na podzim 😀 ivf v jinou roční dobu byly zbytečný... 😀 😀 😀

Jestli nekrvácíš, tak nevysazuj, ale už je docela čas na //, no nevím.... 😖

allisska
3. črc 2009

Ahoj holky, vůbec teď nějak nestíhám sem chodit. Dneska mě čeká první návštěva Artu, tak jsem na to strašně moc zvědavá 😉

indigo
3. črc 2009

Ahojky!
Tak co, Alis, jak bylo v Artu? První dojmy? 😎
Klika tam zůstala?!? Co? Leni?!?!? 😀 😀 😀

lenkacar
3. črc 2009

čus holky 14mm sliznice a Ket v pondělí v půl 1.klika tam je -- 😉

indigo
3. črc 2009

Leni!!! No upřímně - já čekala zas nějakou podpásovku, v tvůj KET jsem popravdě vůbec nedoufala... tím spíš - HURÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! 😎

lenkacar
3. črc 2009

indi já taky !!!!!!!!!!!!!!!!!zavedem 3 pokud přežijou,od zítra utroš

lenkacar
3. črc 2009

cysty nikde a slíza jako peřina ,snad se do pondělka nic nepodělá ,mám křeče jak na mrchu

mladamamka
3. črc 2009

Ahoj holky. Leni jsem moc ráda, že jdeš na Ket a doufám, že konečně prolomíš tu smůlu. Jinak já jsem zašpinila jen včera ráno a pak nic. Tak si to se mnou zase zahrává. ☹ Včera jsem měla narozeniny a zítra je slavím, ale že jsem těhule tomu fakt nevěřím, tak nevím jestli zítra můžu bumbat nebo ne, ale asi budu.

indigo
3. črc 2009

Leni trojčata bych ti zrovna nepřála..... 😀 Ježiš kéž už by tu někdo hernajs otěhotněl!!!!!!!! 😠 😀

Mamko - to je divný, testuješ ještě nebo jsi to pustila k vodě? Zejtra bych bejt tebou ještě testla a pak se buď opila žalem nebo se ztřískala džusem... 😎 Všechno nejlepší! 😎

lenkacar
3. črc 2009

taky mamčo přijmi gratulku k narozkám 😉

inna12
3. črc 2009

tak načíhávám co ta naše Leni a jéé, mám radost!
gratuluju ke kontrolce a šup do toho! moc držím !!!!!!!!!!!! 😉

papa

lenkacar
3. črc 2009

iinko díky a ty jsi ještě celá?

petreva
4. črc 2009

Ahoj holky!!! MAMKO, taky bych raděj testla...zejm. když jsi jen trochu špinila a už ne..Indi, ty jsi číslo. Máš vždycky takovou výstižnou pozn 😀 každopádně bych ti Mamko přála ztřískat se džusem do němoty 😵
LENI!!!!!! Ženská jedna!!!!To je krása ta tvoje sliznice 😅 mám velkou radost a budem držet všechny palce co tu doma máme!!! Kouknu v pondělí, jak to s vámi vypadá! OBĚ se držte!!

barabasek
4. črc 2009

Dobré ráno holky Leni 🙂 to je super jsi první adept na průlom. Já jdu do ARTu ve středu a pak IUI asi čt nebo pá tak mi tam ještě nech kliku prosím 😀

lenkacar
4. črc 2009

bar ,včera jsem si jí tam pěkně ochmátla a hned jsem si na vás vzpomněla 😀 😀 😀 😀 ,no jsem taky na to zvědavá jak to bude ,po tom utroši zase budu ospalá zvýšil mi to od posledka,tak jedem na chatu a vrátíme se v neděli a v pondělí v půl 11 budu volat na prcky a michálek povídal že dáme 2až 3 dle přežití,že šance na dvojky jsou při Ketu mizivé

lenkacar
4. črc 2009

mamko tak to jsem taky zvědavá ...tak až přijede hned mrknu jak jsi dopadla .. 😉 ,evinko díky jsi moc hodná,tovíš ,že jsme s manželem rádi ,že se vůbec něco děje ..at to dopadne jak chce ,ale nějaká akce a pokus ..jinak jsem to už ani nečekala,že bude něco v pořádku .tak díky za palečky a snad se nic nepohnojí ,víte jak ,u mě neni nic vyloučené ..papa

barabasek
4. črc 2009

Leni tak ať se mimískové chytnou pěkný víkend v pondělí budu na tabe myslet. Také dnes jedeme na chatu a v pondělí zase do práce 😝

mladamamka
4. črc 2009

ahoj holky díky za přání k narozkách. Dneska jsem testla a nic takže mrcha dorazí, ale bůh ví kdy. No jo tak aspoň bude ta dovča.

peda
4. črc 2009

Leníí,mám velikou radost a držím palečky na pondělí 😵 😵

inna12
4. črc 2009

Leni, jojo, ještě celá, ale už bojuju se strachem 😖
je dobře, že dáte 3, pokud to pujde 😉

Mamko, to mě mrzí, že nevyšlo, každopádně byl to pokus, držím pěsti na další!

mějte se hezky a hodně štěstí" 🙂

cipisek007
4. črc 2009

Ahojky holky!

Jsem se šla podívat, co mamča a ona začíná špinit!! Kurník! Co bude dál? Dovča a v září znova IVF?

A Lenčo, tobě megagratulka!! Už by to chtělo konečně nějakou těhuli!! Heleď, co když se ujmou všechny 3?? 😀

mladamamka
4. črc 2009

Ahojky holky nešpiním, ale test je negativní, takže už jsem se smířila s tím, že to nevyšlo.

mladamamka
5. črc 2009

Ahoj holky tak už mrcha dorazila ☹ . Tak do dalšího pokusu půjdu až po té imunologii.

indigo
5. črc 2009

Ahoj mamko, škoda jí, potvory, ale což, hlavně to nevzdat. 😉

simisimi
5. črc 2009

mladamamka: Vsechno nej nej nej k narozkam 🙂 ... to je mi lito ze ti to dopadlo takhle...ale vela sily do dalsiho boje...🙂 musi to raz prist ! mas uz objednanou imuno?

Lenko : hodne stesti, drzim palecky aby ti to vyslo 🙂 a dik za kliku 🙂

Cipi: No tri by byl uz docela zahul, asi bys o tom vedela svoje, ale lepsi 3 nez nic :D...co Leni?

Allisska: Jak to probihalo v artu? meli jset nejake odbery? Kdy si byla, nas to teprve ceka...

Indy: kouakm ze to mas uz za par, to je parada 🙂