ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

macinaz
13. dub 2011

@pepek007 jo fotku nemám,admin mi jí vymazala 😠 jinak děkuji za držení palečků,také doufám,že by to mohlo vyjít

baronek
13. dub 2011

@pepek007 já mu koupím nějaké ňamky nebo nanuky, fakt nevím ..... 😀

baronek
13. dub 2011

@macinaz a proč ti jí vymazala???

macinaz
13. dub 2011

@baronek že tam nejsem já,prý tam musí být reálné foto,ale to je jedno

macinaz
13. dub 2011

už zase sněží 😢 😔

baronek
13. dub 2011

už jsem to vymyslela, koupím mu džusy, ty on rád ..... a navíc to není vyhazování peněz, protože si stejně docela často drahé džusy kupuje.....

macinaz
13. dub 2011

@baronek no vidíš a vymyslela jsi to sama 🙂

baronek
13. dub 2011

@macinaz jo ale pěkně jsem se u toho zapotila 😀
Teď jen doufám, že mi přiveze pizzu havaj, protože na tu mám chuť 🙂

macinaz
13. dub 2011

@baronek tak mu to musíš nějak šetrně nahodit,já řeknu že mám chuť na pizzu a už ví kterou 😀 ale to obskakování v těhu je nádherné,docela ti ho závidím 😵

lenkacar
13. dub 2011

@baronek nebo šišku salámu 😵 ,koukám ,že mi zmizuel ten příspěvek co jsem ráno pslaa že jsem testovala 😠

macinaz
13. dub 2011

@lenkacar je to tu dnes nějaký pojebaný,přeskakují tady i zprávy baru jsem odpověděla dřív,než se mě zeptala 😀

pepek007
13. dub 2011

No ono koukám jsou proházený i admini jsou teda jiný neb byli a je jich podstatně míň navíc si kámoška co sem chodí už asi 5 let tak se s holkama přemístily na jinej server pač prej admini prudili a to slyšim snad už asi od 3 člověka 😒 takže nejen že mizí příspěvky a mažou se fotky ale celej koník je nějkej divnej dneska 😖 😀

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 a jak se dneska máš?s tima přesunama holek jinam jsem to taky zaznamenala ..no jenže já jsem tu zvyklá a nikdo mi tu nic nedělá takže já zůstávám

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar jj souhlasím s tebou Leni taky mi to tu vyhovuje a zůstávám a nedělám nic špatného aby měl kdokoliv záminku k vyhození 😉

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar nu normálka právě jsme dojedli a dáváme si 20cet a dumám co budeme dělat manžel je doma s náma takže dumáme společně 😉 😀 a hlavně jsme se rozhodli nechat nakrýt naší fenku takže estli to klapne, tak dneska bude obskočená a kdy klapne obskočení tak bude štěnátko 😵

baronek
13. dub 2011

my jsme se s jednou diskusí taky přesunuli jinam, víc holek tam mělo problém s adminama .... a hodně jim toho smazali, i alba ....

pepek007
13. dub 2011

@baronek no se nedivim Baronku jako dost holek na to nadává právě kvůli tomuhle mno nechápu proč se to děje nebo o co jde ale hlavně, že je tady klid mno 😉

pepek007
13. dub 2011

Mě koník vyhovuje proto jak je přehlednej a moc se tu nenapíše tak se i dobře dočítá a mám tu i pár staroznámých 😉 když mám čas a chuť a náladu tak sem zajdu a ráda pokecám ale rozhodně to neni závislot nebo priorita Nr.1 😀 😀 bejvávalo 😉 a jsou tu fajn holky nějaký nejen tady v tématu 😉

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 tak vy budete těhotný obě 😵

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar no asi možná i jo ale u ní je ta šance 99,9% kdežto u mě je to ve hvězdách mno 😒

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 to nechci slyšet šance je vždycky .. 😵 hele a jako mám teda u čínanů slíbený kávový zrno ,takže .. 😕 😀 😝

tinpet
autor
13. dub 2011

Ahojky, protože jsem až před chvílí dorazila z práce, prosím Leni o zopakování příspěvku o testování 😀 japa dopadla? 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@tinpet ty už chodíš do práce? 😕 no je to maličko silnější a 21.4 jdu na krev a utz

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar jj máš takže další Terezka tady bude 😀 a beda estli to bude HOnzíček to jim můžeš pak vyhlásit válku 😀

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar jj je mno ale jí pes obskočí jednou pak jí necháš překrýt aby jsi měla 100% jistotu mno a jako klapne to když psa na sebe pustí nooo jen nechápu proč co tam nejde u mě 😠 🙄 😀 😀

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 by tě musel nakrejt michálek a překrejt špička ,pak by to možná klaplo

lenkacar
13. dub 2011

ve mě se tak krásně špičáček podloubal ,že z toho snad bude aprílek a vánoční dáreček

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar dle mě to klapne a bude Leni 😉 já jsem taky povánoční dáreček 😵 😀

baronek
13. dub 2011

@lenkacar no jo, tobě by to vážně vyšlo na Vánoce a možná i pod ten stromeček, super 😀