ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
19. dub 2011

@barabasek takže včera to bylo v Artu jak na běžícím páse a doufám, že se Michálek snažil 😀
Tak včera se ke zvracení přidal ještě průjem, takže jsem šla z práce dřív, sice jen o dvě hodiny, ale pomohlo to. Teď mám dietu, protože se musím dát do čtvrtka do kupy, protože jedeme na to Slovensko ....
Myslela jsem, že na průjem a nevolnosti je dobrá cola, ale dneska mě sestřička vyvedla z omylu, protože ta mi zvracení právě vyvolává a má se pít po lžičkách v malých dávkách, takže dneska čistá voda a banány a dojdu si někam na vývar 😝

@macinaz Tak to je nemilé, ale i doma je fajn a sluníčko si ještě užijete 🙂

baronek
19. dub 2011

holky, tak jsem už jak chodící lékárna, včera jsem brala černé uhlí a dneska mi sestřička poradila rennie a ty ovocný jsou teda moc dobrý, tak snad to zabere 🙂

pepek007
19. dub 2011

@baronek tak vítej v klubu 😀 já se svým Prednisonem a listovkou taky válím 😀 😀 noo Terezka dává pěkně zabrat jen co je pravda ale ono to pomine 😉 dietka neni nikdy na škodu a věřim tomu, že do čt budeš pěkně v cajku abyste mohli odjet 😉

baronek
19. dub 2011

@pepek007 s manželem jsme se dohodli, že když nebudu v cajku, tak se nikam nepojede, ale taky půjdu marodit a ať to v práci klidně beze mě bouchne .... takže čtvrtek rozhodne 🙂

pepek007
19. dub 2011

@baronek no a to už jsem ti říkala kdy Baronku že si máš dát oraz a být hezky doma v klídku 😉 já to jedine schvaluju i to jak jste se dohodly 😉

baixy
19. dub 2011

Baronku, nechci tě strašit, ale zvracení a průjem mě provázely pěkných pár týdnů. Tebe to sice potkalo až ted, ale nevim, jestli něco na ten průjem zabere, bývá to způsobené hormonální nerovností a odezní to samo. Máš to fakt srandovně přeházené 😀 O tom průjmu jsem s doktorkou nemluvila, přečetla jsem si to na netu a fakt jen čekala, až to odezní. Ted mám spíš opačnej problém, tak jsem si koupila čípky....
Kde je Leni......něco mi uniklo?

baixy
19. dub 2011

@barabasek Držim palce, jedna holčina z Artu má po IUI dokonce dvojčátka (jednovaječná) 😉

baronek
19. dub 2011

@baixy ježiš a já myslela, že je to střevní chřipka 😠
Leni se určitě co nevidět ukáže ....

baixy
19. dub 2011

@baronek No to jsem si taky první den myslela a furt jsem přemýšlela, co jsem snědla nebo co to je. Když jsem šla ten den počtvrté a druhý den zase a pak zase tak jsem si to přečetla a bylo....Na Slovensko můžeš, ale vezmi si raději hlavně na cestu pěkných pár rolí 😀 😀

macinaz
19. dub 2011

ahojda,tak jsme dorazily od dr. a dostali jsme mastičku,musíme oči mazat 5x denně to bude teda ohromný boj ☹ vůbec se na to netěším,ale dovolila nám chodit ven,ale musí mít sluneční brýličky ,tak se snad nepřipojí teplota,no zatím jí neměl a netrpí na ně,jinak je dnes nádherně počítám i s tím že to také dostanu 😒

pepek007
19. dub 2011

@macinaz noo Maci tak to je v rámci možností dobrý ne?Mazání sice asi bude mazec ale ven můžete s brejličkama 😉 😵 říkáš ideální den na MS jo? 😀 u nás v ČB řádí spála čoveče už to byl i v Tv a speciálně školka tady u nás už 2 kamarádek prckové jí měli a jeden čeká na potvrzení 😒

baronek
19. dub 2011

@pepek007 tady ve školce taky řádí spála ....

@macinaz hlavně, že můžete ven 🙂

pepek007
19. dub 2011

@baronek to je mazec s tou spálou koukám je taky všude 😠 ☹

baronek
19. dub 2011

@pepek007 já si pamatuju, že když jsem byla malá, tak jsem s ní ležela i v nemocnici, ale teď už můžeš být doma, tak je to lepší ....

pepek007
19. dub 2011

@baronek no já jako nebýt to tady v okolí tak bych ani neveděla, že ještě řádí takže jsem musela vlez na net a naštudovat příznaky vůbec 😕 ty jo no alespoň že se s ní dá být doma! 😖

macinaz
19. dub 2011

@pepek007 néé MS jsem měla dostat v neděli a zase nic,myslela jsem ten zánět,že to chytím od prcka ale MS by už také mohla dorazit,sice se netěším ani nechci zase dlouho čekat,za chvilku razíme venčit a naproti babí ,spálu máme ve školce docela často,ale malej jí díky bohu ještě nedostal

baronek
19. dub 2011

@macinaz zatím vám stačí zánět spojivek ....užijte si to venku 😀

pepek007
19. dub 2011

@macinaz jj přesně tak nemusíte mít taky všechno - nechte něco ostatním Maci nehamoňte to 😀 joo tak s Ms to mám taky trachen rozhozený ...první vysazení po Ha o 5 dnů pozdějc, druhý o 10 dnů dříve a třetí o den spoždení tak jsem zvědavá jaká bude dubnová ms 😀

baronek
19. dub 2011

@pepek007 ta nebude už žádná 😀 meze jsou už teplý, tak je jděte rychle vyzkoušet 🙂

pepek007
19. dub 2011

@baronek nooo jako bych to zas nepřeháněla s těma teplejma mezema jako tady v ČB možná ale na chalupě jako nic moc docela dost mokrý jsou a do otho fičí vítr takže je to akorát tak na ofouknutí prdky 😀 😀

macinaz
19. dub 2011

tak malej má teplotu,ale má jí jenom zvýšenou 37,5 zítra jsem se měla zeptat,jak to dopadlo s tou prací,no budu ho muset vzít sebou 😕 doufám,že se mu to kvůli tomu nezhorší 😒 je to jenom kousek tak snad ne

macinaz
19. dub 2011

co je s naší Leni,doufám že je vpoho,je mi jí líto jestli jí to nevyšlo 😢

pepek007
19. dub 2011

@macinaz Maci tak dej pak hnedka vedět ju? 😉 stále držíme palečky 😵 jj neboj Leni se určitě již brzy ukáže 😉

baronek
20. dub 2011

Dobré ráno děvčátka, tak dneska jsem vstávala už v šest hodin, páč jsem měla nějakou práci pro obec v rámci mé kronikářské činnosti a musím říct, že tohle je nad rámec mých povinností a snad to někdo ocení 🙂
Dneska mi je dalko líp, takže večer se hezky zabalíme a zítra vyjedeme na dovču 😀 hurá 🙂

pepek007
20. dub 2011

@baronek tak to je dobře, že už je ti parádně super 😵 jen tak dál.... 😎 no čoveče to asi ocení až další generace Baronku s tou kronikou 😀

baronek
20. dub 2011

@pepek007 doufám, že už někdo dřív a hlavně mi pořád nedali smlouvu a dělám zadarmo 😀 ale zatím jsem nenapsala ani řádek, dnešní činnost byla první a hlavně mimo kroniku 😎

pepek007
20. dub 2011

@baronek noo dneska dělá zadarmo málokdo Baronku 😀 to je třeba zaurgovat podepsání aby byl pořádek 😉 ale každej nějak musí začít přeci ne? 😉

baronek
20. dub 2011

@pepek007 to je pravda, do zastupitelstva mě nezvolili, tak se na obec musím nějak dostat, né???? (to je názor většiny lidí od nás ....)

macinaz
20. dub 2011

@pepek007 tak prozatím s tou prací to je 60 na 40,jedna organizace povolila,ale kraj se k tomu vyjádří až někdy během prázdnin,prý jestli na to budou finance 😒 tak nevím jak to dopadne,doufám že dobře

pepek007
20. dub 2011

@macinaz no tak to vypadá docela dost nadějne ně? 😵 😵