ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar zákon schválnosti 😠 tady začalo asi kolem 4 pršet a až dote´d hnusně prší ☹

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar ty hele to by mě sralo taky v poslední době jsem nějak alergická na děti kolem co mě něčím naserou 😠 😀

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 to je něco jinýho když si odnosíš to břicho a porodíš a vidíš to bezbranný mimi a než když vidíš cizího rozmachanýho fakana..nesnášim roztažený smrady ..

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar no jo vidíš to je pravda tam můžeš zakomponovat všechno to díkes 😵 ponožká říkáš jo? 😀 twe 😀 no je vidět, že mám jisté mezery 😠 😀 však to doladíme noo hlavně jako najedeme na systém, že pohádka nebude automaticky ale zejména o víkendech na chalupě a od babi a dědy a u nás občas a za odměnu 😉 😀 takže klasika ....noo a to jí zase naučil manžel, že když s ní nějak jede, tak že jí zpívá 😀 takže to už taky dneska proběho zpěv v autě 😎 😀 ti nevim no takový inovace ze dne na den nemám ráda když na ně nejsem připravená 😀

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 hele jako pohádka je dobrá věc ,horší je jak neusnout dřív jak dítě ..to bývá problém

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar jo což jako to máš recht pravda ..u tvýho ti nevadí hodně věcí a ledacos tolruješ nebo Ti to ani tak nepřijde tako to sousedky chování 😒 ale když vidíš ty fakany cizí co si dovolí dneska k rodičům a oni buď nechtějí nebo nemají zájem s tím něco dělat, tak to je pak na přesdršku 😠

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 ne že u vlastního nevadí ,hlavně si ho tak nevychovam když mi to vadí že jo 😀 😝

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar 😀 taky pravda 😀 nooo já bych taky brala kdyby mi někdo povídal pohádky před spaním 😎 bych usla jak nemluvně 😵

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 no to je pak nejhorší když sama sebe uspíš a dítě pak jako dopoví pohádku za tebe ..jak ten cizí pes jim sežral ten dort a jak potom zvracel že jo a ta ponožka se jako zvrací tuze špatně ,to je logické že .. 😀 😝

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar no něco podobnýho si říkala kámoška taky čoveče a ted jí v 5ti letech posle v pohodě do prdele synátor slovně když mu jen řekně, at nevyšlapává ty kaluže nebo neskáče do řeči když se s někým baví 😖 se chová jak idiot jak se předvádí když se s někým zakecá 😠

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar hele to mi budeš někdy muset tu pohádku převyprávět s tou ponožkou to mě fakt zajímá 😀 😀

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 hm tak to kámoška jen říkala ,ale nevadí jí to tak moc ..mě by to vadilo i od svýho ..

lenkacar
25. dub 2011

@pepek007 ta pohádka je jenom na tvojí fantazii a to samý perníková chaloupka ta je taky gut ..jednou bába nemá zuby a má brejle a dědek hůl pak zase nemaj ..no fakt inovace bez legrace

lenkacar
25. dub 2011

tak mizim do sprchy,tak se hezky vyspinkejte a zítra páček shledáček

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar no mě taky ale jj zjevně to má na salámu 😉

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar noo jasný jako jo jo já vím jen jako jak jsem na to nebyla připravená tak mě to zaskočilo ted už nějakou vyfantazíruju 😉 bába nemá zuby 😀 😀

pepek007
25. dub 2011

@lenkacar pa pa Leni a brou noc a díky a zítra ahůjky 😉

pepek007
26. dub 2011

Bré ránko ženy 😀 dneska musím jen sjet pro barel vody do toho "vodabaru" a jinak nemusim nic tak musim vymyslet co budu celý den dělat ale počasí na prd 😒

macinaz
26. dub 2011

Ahoj holky,u nás pršelo přes noc,ale teď svítí pěkně sluníčko,prdík je stále nemocnej,zánět sice je pryč ale má ošklivý kašel a dost hustou rýmu 😒 samozřejmě že já to chytám také 😲 jinak nic nového není,ale tento týden čekám na výsledky z imuna

macinaz
26. dub 2011

@lenkacar s takovým chováním jsem se ještě nesetkala 😲 ,pokaždé se k nám chovali dobře ale zase v této době se ani nedivím asi je to někdy už musí štvát 😕

pepek007
26. dub 2011

@macinaz nooo tak ať jsou pozitivní v dobrém smyslu Maci! 😵 a jéé klasika jak to má jeden v rodině, tak to maj postupně všichni to taky známe 🙄 alespoň, že ten zánět je pryč 😉 tady už taky začíná svítit oskar 😎 já už mám nakopeno a objeto co bylo třeba takže až malá dokouká pohádku, tak jí dám chrnět a vzhledem k mé dnešní totální lenosti a nezájmu cokoliv dělat, tak asi si dám taky svých 20cet 😀

macinaz
26. dub 2011

@pepek007 děkuji,jé těch 20 bych také potřebovala,prdík už 3den vstává v 6hodin a já jsem totálně na dně,pořebuji nějakou vzpruhu,jet někam nakupovat by mě trošku rozveselilo 🙂

macinaz
26. dub 2011

teď mi psala babí,že přišel dopis z Prahy,tak jsem docela napjatá co se odpoledne dozvím až to přinese,mám docela nervičky 😖 😢

pepek007
26. dub 2011

jsem teď dokecala s holubem na balkoně 😀 hajzli si nám staví hnízdo za klimatizačí a páří se tam takže to tam vrká a je nasráno po celým balkoně tudíž jsem to včera všechno vyházela a důkladně umyla no a dneska zase tak jsem tam vlítla s koštětem, že je hajzli umlátim njn když ta holubice nestihla utéct a já jí chytla do ruky no a tak jsem se těšila až jí zakroutim krkem ale to nešlo 😒 ona se tak bála a to srdíčko jí tak tlouklo jak nestihla vzlítnout noo takže jsem jí dala očuchat psovi pač ta by jí brala jako hračku a těšila se na holuba a kocour se za oknem olizoval už když tam vrkali 😀 ústně jsem holubici pokárala a doufám, že už jí tu neuvidim a následně vypustila a řádně si umla ruce 😉 😀 no kino kdyby mě někdo pozoroval jak rozprávám s holubem njn ale jako nasrali mě 🙄 😀

pepek007
26. dub 2011

@macinaz jj a udělat si dobře to schvaluju a hnedle by bylo líp 😉 😵 tak až přijede manžel, tak předej prcka a šup na nákupy a kafíčka 😉

pepek007
26. dub 2011

@macinaz ty jo tak hnedka pak písni Maci co a jak 😵 😕 😉

pepek007
26. dub 2011

já jdu vařit bramborovou kaši 😉 v Ternu měli krásnou velikonoční sekanou v akci tak jsem jí koupila a to bude ňamka ještě udělám okurkový salát a bude 😝

pepek007
26. dub 2011

a kdepak máme dneska Leni? 😕 😉

lenkacar
26. dub 2011

@pepek007 ty volís měla jsi to natočit na kameru a tutovka bys vyhrála 1 cenu ..rozhovor s holubem 😀 ,no kde jsem ? ani jsem se ráno nestihla oblíct a vyčistit zuby a už přišla martina na drb ..má ruku v dlaze ,no a potom jsem 4krát prala a potom se mi rozbila pračka tak jsem z ní vypouštěla hodinu vodu ,tak mi martina hodinu čuměla na prdel,tak to byl rozhovor jako blázen 😀 😝 ,já svým praním už zničila praček ,je přetěžuju no ..ale jako musí pochopit ,že nebudu prát celou chatu na valše ,že sebou musí holčička drobet mrsknout 🙄

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar twe prdelní rohovor jak vyšitej Leni 😀 ničitelka praček říkáš jo? Pračky jsou na 5 kg tam jako rveš 6 a víc?To taky jde? 😀 jí dáváš kouř 😎