ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
2. kvě 2011

vůbec ne důchodci ,mladej soudce a domovník..málem jsem ohluchla stál vedle mě .. a ta baba ve výtahu měla klaustrofobii nebo co ,řvala ,,já to nevydržim ,já se zbláznim ,,a rvala furt někam ruce ,hlavu ,my furt na ní at to tam nedává, že se to může rozjet ..ježiši zlatě doma na gauči 🙄 žijem tady se samejma bláznama nebo co,ostuda musel přijet opravíř a celá schůze skončila a my jak debilové furt v tom výtahu a to jsme jako na protest odešli dřív

xanadu
2. kvě 2011

@lenkacar tak to byl pak dokonalej zákon schválnosti 😉 🙂 no jo ale všude je něco 😒 hlavně že jste už v pohodě doma s nohama nahoře 😉

lenkacar
3. kvě 2011

přeji pěkné upršené dopoledne 😒 celou nioc mě bolely záda jak jsem tam stála jako pitomec na tý schůzi a pak v tom výtahu ..

macinaz
3. kvě 2011

ahojky to je ale ošklivé počasí,vůbec nic se mi nechce 🙄
@xanadu vítám novou tvářičku a děkujeme za povzbuzení k brzkému uzdravení 😉 🙂

baronek
3. kvě 2011

@lenkacar tak si dneska zalehni s knížkou a odpočívej 😀
u nás taky prší a já včera zasázela i hrášek, mrkev, ředkvičky, tak doufám, že mi to ty semínka nevyplaví 😝
@xanadu a ty taky chodíš do Artu? nebo se tam teprve chystáš?

baronek
3. kvě 2011

@macinaz tak nic nedělej 😎
Já mám uzávěrku měsíce, ale už to tak neprožívám jako vždycky, stejně to za mě nikdo neudělá a musím říct, že pracovní nasazení mám na bodě nula 🙂

macinaz
3. kvě 2011

@baronek čekám až trošku přestane,musím vynést odpadky,kdybych teď vylezla tak už se nemusím koupat 😀 😀

baronek
3. kvě 2011

@macinaz odpadky strč za dveře a vyneseš je dodatečně 😀

macinaz
3. kvě 2011

@baronek teda nevím co by na to řekli sousedi,zase by byli pomulvy 😕 😒

baronek
3. kvě 2011

@macinaz no jo, zase ti sousedi 😝

baixy
3. kvě 2011

Čauky, tak mi dneska přišly těhotenský lacláče a noční košile pro těhotné, tak jsem to ozkoušela a dobrý 🙂 Doposud jsem rozepínala knoflík, ale už to nešlo 😀
Doktorka se ptala, jestli cítím pohyby, tak jsem řekla jen takový vlnění a jakoby ťukání....ale nevím, ještě si budu muset na kopance počkat. Baronku necítíš už taky něco????
Leni schvaluji znovu plnohodnotný sex.... 😵

baronek
3. kvě 2011

@baixy já si taky jedny těhu kalhoty koupila, ale jenom jsem je zkoušela, teď mi taky ještě stačí moje kalhoty 😀 ale k večeru mě už začínají tlačit 😝
Já ještě nic necítím, to myslím, že je ještě brzy ..... ale už se na to moc a moc těším 😀
A jak ti je kočko?

baixy
3. kvě 2011

@baronek No je mi dobře, nezvracím, občas se mi ještě udělá špatně, ale bez zvracení....Břicho vyrostlo, prsa ani nemluvím.....Břicho mě třeba bolí jeden den a pak 3 dny vůbec, asi se to tam natahuje.....
Koukám na netu na přebalovací komody a nějakou skříň na věci...postýlku budu mít od ségry. Nabídka je velká, nedokážu se rozhodnout, ale ještě je čas. A kočárek no to nevím, jak si vyberu z 1000000 typů 😝 Co ty????

baronek
3. kvě 2011

@baixy já teď zrovna řeším taky přebalovací komodu 😀 ale potřebuju nějakou větší, protože nemáme žádnou skříňku pro mimi, tak to spojíme. Všude jsou ale komody s hloubkou max. 45 cm a já bych chtěla těch 80 😀 dneska se jdu domluvit do jednoho obchodu s nábytkem, prý by to udělali na zakázku, ale zase nechci moc drahou 😅
Na kočárky jsem už koukala, ale na obrázku to není ono, potřebovala bych to vidět v reálu, hlavně potřebuju kočár do terénu, tak si to chci vyzkoušet 😉

baixy
3. kvě 2011

@baronek No mě se hodně líbí tahle, právě proto, že je hluboká a má vedle podložky na přebalování místo na krémy atd. Vážně o ní uvažuju. http://www.vyroba-nabytku.eu/prebalovaci-pulty/...

Já taky potřebuju pořádný kočár, jednak rodím na zimu a jednak bydlíme uprostře lesů luk a polí 😀

baronek
3. kvě 2011

@baixy ta je moc hezká, ale já bych potřebovala tak 1,30 dlouhou a takovou jsem nikde nenašla 😝 asi neumím hledat 😠

baixy
3. kvě 2011

@baronek Aha, no to je možná lepší si koupit takovou širokou komodu a na to přebalovací nástavec, to se dá. Ale jestli ti to udělají na zakázku, tak dobrý. Jen kolik za to budou chtít.....

baronek
3. kvě 2011

@baixy jenže já nenašla takhle hlubokou komodu, já jsem na to hledání mamlas, takže nejdřív zjistím, kolik by to stálo a pak budu rozmýšlet a hledat dál 🙂

lenkacar
3. kvě 2011

@baronek jdu do fachy za chvíli ,ale objednala jsem se na zítra k doktorce a začnu honit ty záda ,tohle neni k tomu ..nikde nemůžu vydržet jak mi bolí záda ..

baronek
3. kvě 2011

@lenkacar tak to ti předepíše asi nějaké rehabilitace, to bych si taky nechala líbit 😀 U nás pořád prší, takže lidi nechodí, tak snad k tobě někdo přijde 😀 pa pa

lenkacar
3. kvě 2011

@baronek at tam radši nikdo neleze mínim si to tam odploužit,úplně je mi zle od žaludku jak mě to bere ..fuj tajbl..

baronek
3. kvě 2011

@lenkacar tak to spíš ať jsou lidi, třeba to rozhýbeš 😉 a nebudeš na to tolik myslet.
Tomu věřím, že je to nepříjemné ....

lenkacar
3. kvě 2011

@baronek asi to začnu honit na důchod ..nikde nevydržim..je to hnus .. 😔 možná že i kvůli tomu nejde to mimino ,že mám hnutý záda

lenkacar
3. kvě 2011

byla tu martina ukázala fotečku

baronek
3. kvě 2011

@lenkacar chtěla bys zkusit invalidní důchod??? Teď to hodně zpřísnili, takže jestli ti to vyjde, tak to bude fajn. Moje mamka má taky problémy s levým ramenem a kloubama na prstech u rukou a invalidní nedostala a taky nemůže nic dělat. Naštěstí tenhle měsíc jde už žádat o předčasnej důchod 🙂

lenkacar
3. kvě 2011

@baronek já nevim baronku 5let s tim bojuju a i mám diagnozu a asi je na čase s tim marodit a ne jen hekat doma ..

baronek
3. kvě 2011

@lenkacar tak uvidíme zítra, co s tebou doktor podnikne a jak tě bude kurýrovat 😎

lenkacar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
provence
3. kvě 2011

Ahojky, 27.4. v 9:11 se nám narodila holčička. Vážila 2900g.

inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz