ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dulinka2
13. črc 2009

Ahoj Tadelko vítám tě mezi náma.....Budu držet pěsti a přeji, aby ti to čekání utíkalo........ 😎 😎 😎

barabasek
14. črc 2009

Ahoj holky krásný den 🙂
Leni kdy budeš testíkovat?
Tuliku tak jsme se ani nepoznali, když nás bylo tolik a já byla nahoře ☹

lenkacar
14. črc 2009

bar včera 7den byl test nega a bazálka klesá ,vypadá to na pytel...testnu nevim kdy ,spíš mě dostihne dřív mrcha 🙄

lenkacar
14. črc 2009

tak vám povim ,že jsem si opravdu pár dní myslela ,že to vyšlo a tak 3dny mám pocit ,že zřejmě ne ..proto ten test,vim ,že mi napíšete je brzy a tak ,to já všechno vim ,jen popisuju pocity.. 😉

lenkacar
14. črc 2009

ahoj tede zdravím novou duši 😉

barabasek
14. črc 2009

Leni nevěš hlavu 😉 třeba?
Dneska jdu s neteřemi do zoo 🙂 tak snad bude počasí akorát zase žádný velky horko mít nemusím 😎

lenkacar
14. črc 2009

nevěšim neboj ,ani nebrečim ,neni zatim proč ..ale tak se nějak připravuju na nejhorší! 😉

lenkacar
14. črc 2009

tady ráno lilo jak z konve ,tak si tu zoo pěkně užijte 😉

barabasek
14. črc 2009

Déšť snad tady zatím nehrozí je slunečné ráno 🙂

tadelka
14. črc 2009

děkuji všem za hezké přivítání, mám opravdu strach, že se to nepovede, v mrazáčku už žádné nemáme a děsí mě představa podstoupit vše nanovo. V práci už je to taky špatné, nejdřív jsem si musela brát každou chvilku volno a teď jsem zůstala na neschopence. Prostě je to pěknej záhul na psychiku 😖

tadelka
14. črc 2009

holky, mám možná takovou hloupou otázku 😅 , v případě neuspěchu bych měla dostat mršku normálně, nebo je to jiné?

tulik1
14. črc 2009

ahoj holky 🙂
barabasku ja jsem te poznala kdyz jsi tam sedela na te zidlicce, ale hned jsi sla na radu a pak supem nahoru do postylky, tak jsem nemela moznost na tebe ani zamavat ☹

indigo
14. črc 2009

Ahoj kočky!
Leni zatím nic, no uvidíme, pořád je ještě pár dní čas... 😉

Tadelko - ahoj! 😎 Mršku - pokud to nevyjde - dostaneš normálně, cca 14 dní po ovulaci (tudíž po OPU), plus mínus pár dní, nevím jakej máš cyklus... já vždycky při neúspěchu začala krvácet 13. den po ET. Ale jinak mi třináctka nevadí..... 😀 jó, jednou jsem byla na ET v pátek 13., no nevyšlo to, aspoň to mám na co svádět..... 😀 😝

tadelka
14. črc 2009

Indigo, děkuji moc, tak uvidím, ale moc doufám, že mrška nepříjde. Nejhorší je, že nemám žádné pocity, nevím, co si mám myslet ☹ myslím, že nad tím moc přemýšlím

indigo
14. črc 2009

To je úplně normální, že nad tím přemýšlíš, ono se nedá na to nemyslet, ani jedinou minutu, známe to tu všechny... 😝 Dneska jsi teda 11tý den po ET? To už většina testovala, jó zvědavost je mrcha..... 😀 Jsi dobrá, že vydržíš, je to lepší. 😎

tadelka
14. črc 2009

no spíš jsem zbabělá a nemám odvahu, ale abych řekla pravdu, manžel to už devátý den po ET nemohl vydržet a chtěl, abych udělala testík a já mu stále vysvětlovala, že mi doktor říkal, že je to zbytečné, ale on chtěl. Tak jsem se odpoledne vyčůrala na papírek, byl negativní 😒 tak mám strach, ale do pátku se to můlže změnit. Moc v to doufám

indigo
14. črc 2009

To je jasný! Málokdy se sice povede hned první pokus, ale je tu dost holek, co jim to napoprvé vyšlo. Klidně můžeš být mezi nima..... 😎

tadelka
14. črc 2009

jsi hodná, budu doufat 😉 četla jsem u tebe, že čekáte děvčátko 🙂 moc gratuluji.

indigo
14. črc 2009

Díky, jsem zářnej příklad, že v Artu umějí kluky i holky... 😎

tadelka
14. črc 2009

vážně? tys tam byla 2x? povedlo se ti to po kolika pokusech? moc ti to přeju

indigo
14. črc 2009

Já mám za sebou 4 ivf, z. 2. pokusu máme chlapečka a teď ze 4. čekáme slečnu. Chce to nenechat se odradit neúspěchem a jít do toho znovu a znovu. Ale mě už se to teďka kecá..... 😖

tadelka
14. črc 2009

to musel být nádherný pocit 🙂 budeš mít páreček. Už víš, jak budete holčičce říkat?jestli to teda není tajemství

indigo
14. črc 2009

Víme, ale tajemství to zatím je... 😀

tadelka
14. črc 2009

😀 tak držím palečky, ať ti vše dobře dopadne

indigo
14. črc 2009

😎

lenkacar
14. črc 2009

indi nebude to třeba Lenička? ne ,no tak nic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,tade ale jsou to nervy co? já zkusim testnout 10den

indigo
14. črc 2009

Nebude, nebude... 😀 😀 😀

lenkacar
14. črc 2009

hm indi to bude překvápko,tak to bude určo Indie ,po mamince 😉

tadelka
14. črc 2009

lenkacar, držím palce, já nemám odvahu, dnes jsem 11den po ET

dulinka2
14. črc 2009

Ahojky děvčata, tak zítra jdu na kontrolu do ARTu, budu 6 den cyklu, jsem ráda, protože už začínám mít hrozně nafouklé břicho a taky mě pobolívá při sezení a vlastně i při chůzi, tak chci vědět zda je vše OK, zítra mi taky rozepíše další dávky pro stimulku...... Dnes jsem si vyběhávala předoperační, tak snad to bude v pátek vše hotové, abych jim to mohla odnést..........Už ať je to za náma, jsem z toho hrozně nervózní - ale teď už ne příjemně jak jsem psala asi před měsícem...... 😅 😅 😅 Tadelko a Leni doufám, že to bude všechno u vás OK a najdete // já vím, že to říká každý, ale věřím a doufám s váma, alespoň se mi na chvilku povede myslet na něco jiného.....Injekce už si píchám tak nějak v pohodě, ale stejně ta chvilka před tím než se zapíchne je divná....... ☹ ☹ ☹ Ale musím říct, že jsem na sebe hrdá, že to zvládnu....... 😀 😀 😀 No nic ještě chvilku v práci a pofrčím domů, huráá......