ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
15. črc 2009

chtěla jsem se zeptat až přijde mamčajak se objednávala na imuno ,to sama nebo přes car..

lenkacar
15. črc 2009

aby nebyli v car nasraný že jednam na vlastní pěst ...

dulinka2
15. črc 2009

Ahojky holky, tak jsem byla v ARTu na každé straně je 5-6 vajíček (nevím jestli je to hodně nebo málo) , taky jsem dostala ke Gonalu Cetrotide a tak ještě budu píchat do stehna, z toho mám obavy už teď to jak to budu muset míchat a to vyměňování jehel a prostě všechno...... v sobotu jdu na kontrolu znovu a odběr prý vypadá na po-st příští týden, ale přesný termín mi řekne v sobotu. Holky už je to tady, začínám se bát..........

mladamamka
15. črc 2009

Ahoj holky. Já chodím Vás jen dočítat. Jinak Leni držím palce třeba to vyjde. Já jdu do Artu zítra tak Ti pak písnu co mi řekli, že chci udělat tu imunologii. S caji nevím co je už jsem jí pár krát psala, ale neodepsala od té kontroly co měla jít, tak doufám, že je v pořádku. Jinak ostatním holkám taky držím palečky ať konečně někdo tady protrhne tu smůlu. V druhé diskuzi tam přibývaj samé těhule a tady pořád to štěstíčko se někde schovává.

mladamamka
15. črc 2009

Duli myslím, že počet folíků máš dobrý spíš záleží jak jsou veliký.

dulinka2
15. črc 2009

Mamko Michálek říkal, že jsou tak akorád, takže by to mělo být v pořádku, jeden je tedy dominantnější, ale prý nám neuteče..... 😀 😀 uvidím v tu sobotu co nám řeknou.........

lenkacar
15. črc 2009

duli já myslim že je to akorát ,když je jich moc je top naprd jenom zdravotní komplikace 😉

mladamamka
15. črc 2009

Uvidíš bude to dobrý. Já teď jsem na mimčo přestala myslet. I když každej den mi sem chodí sestra s malou a ten můj se nad ní rozplívá a včera mi řekl, že je mu to hrozně líto, že to druhý nejde.

lenkacar
15. črc 2009

mamčo co můžem dělat ..nic 😉

lenkacar
15. črc 2009

určo mi napišco na to v car že sis to objednala sama

mladamamka
15. črc 2009

Leni já jsem si to ještě neobjednala. Bez papíru z caru nemůžeš. Leni a jak to vypadá s tebou?

lenkacar
15. črc 2009

aha já myslela že jo ...mamčo nevypadá to dobře ..ms zatim neni ,ale brzy dojde ..

dulinka2
15. črc 2009

holky teď jsem se dočetla, že když se píchá ta do toho stehna, že se musí potom co jí píchnu do stehna opatrně povytáhnout ten píst stříkačky a když se objeví krev, že se to musí vyhodit,,,,, dělali jste to tak???? v návodu je taky že se to má píchat do břicha, ale říkali mi do stehna, tak já nevím.....

dulinka2
15. črc 2009

Tak jsem si zaplašila a raději zavolala do ARTu tak jsem zase o něco chytřejší......... 😀 😀

lenkacar
15. črc 2009

duli lepší stokrát zavolat než nevědět ...nevim z jiných diskuzí píchaj do břicha ,nevim proč my do stehna ..možná je to šetrnější

indigo
15. črc 2009

Duli já píchala do stehna. Tedy nechávala jsem si píchat, bylo to při pvním pokusu a byla jsem pos**** až za ušima a každej den si jezdila na injekce do Artu..... 😀
Jo a bude to pekelně svědit, připav se na to, já si pak to stehno mohla rozdrbat do kve, výbonej je na to fenistil gel, poradila mi to sestra přímo v Artu. 😎

dulinka2
15. črc 2009

To máš Leni pravdu,,,,,,, nevím proč szehno třeba je v něm méně těch cévek, které by se mohly napíchnout, já nevím......Jo Indi říkali mi to tak jsem na to zvědavá, fenistil doma mám a led na chlazení kdyžtak taky..... Netušila jsem, že ještě budu ten roztok připravovat, takové alchymie....... No večer uvidím jak mi to půjde, píchám si to kvůli práci až ve 21:00 - takže ikdybych sebe víc chtěla v ARTu mi nepomůžou..... 😅 😅

lenkacar
15. črc 2009

duli svědí to tak 10min. pak už je to dobrý ...

tadelka
15. črc 2009

ahoj všem, přeji hezké odpoledne 🙂

mladamamka
15. črc 2009

Ahoj holky. Leni spadlo mi to. Leni třeba to ještě bude dobrý. Věř tomu. Já uvidím zítra co mi řeknou. Holky nejdete zítra ňáká do Artu taky?

dulinka2
15. črc 2009

Mamko já ne já tam byla dneska...... 😉 Holky kolik jste měly při stymulce folíků????

mladamamka
15. črc 2009

duli mě jich odebrali 15 z toho bylo 11 vajíček a 10 se jich oplodnilo a 4 přežily kultivaci.

tulik1
15. črc 2009

ahoj holky, tak jsem tu mela na navsteve mamcu, bylo to super, hezky mi to odpoledne uteklo, jdu si vas docist 🙂

dulinka2
15. črc 2009

no ona švagrová říkala, že jich měla vždy minimálně 20, tak mě dost rozhodila, tak snad se nám z toho něco vyvine, to je hrozný jak člověk pořád na něco čeká......... ☹ ☹ ☹ čeká na to až se začne něco dít, až se začne něco dít, tak čeká na to jak to dopadne, kolik jich bude, jak se oplodní, jak se zavedou, jak se uchytí......... dnes to na mě nějak padá, už ať je to zamnou.....

mladamamka
15. črc 2009

duli na mě to taky padá. u nás jsou všichni těhotný co mají stejně staré děckko jako já. Tak mě to mrzí, že to všem tak jde. Ale já si mám co nejmíň stěžovat.

dulinka2
15. črc 2009

mamko to bude všechno dobrý, já pořád říkám, že už se to všechno musí obrátit a musí to začí vycházet i nám, vždyť to není už možný...... Kolem mě je taky spousta těhotných - švagrová, dvě kolegině z práce, sestřenice, sousedka, no je toho hodně, no a já budu čekat jak dopadneme........

dulinka2
15. črc 2009

No nic za chvilku mi padla a já konečně půjdu z práce domů........ Jo holky kolik vám zaváděli oplodněných vajíček?????

indigo
15. črc 2009

Duli - 20 (a to ještě minimálně) už je docela hodně. Ideál - a to ti řekne i Špička nebo Michálek - je tak 12-15. Pak už čím víc, tím trpí kvalita a hrozí hyperstimulační syndrom.
Já měla 2x13, pak jednou 10 a 17. Tedy vajíček, kolik bylo folíků si nepamatuju... ale ani vyšší počet folíků nebo vajíček ti nezaručí větší šanci na úspěch. Mě zbylo vždycky sotva na transfer, nikdy nic do mrazáku. A jsou holky, co maj třeba jen 4 folíky, z toho 4 vajíčka a z niich 4 kvalitní embria, 2 zavedou a ještě 2 zamrazí. Záleží na kvalitě vajec a i spermií. 😉

indigo
15. črc 2009

Tak ještě jedna odpověď 😀 zaváděli mi 2, pak 1, pak 2 a naposled 3. 😎 Určitě si nech doporučit embrioložkou, ale konečný rozhodnutí je samozřejmě na vás, kolik si jich necháte zavést. Taky záleží kolik jich vůbec budete mít... 😎

mladamamka
15. črc 2009

na ET 2 a na Ket taky 2