ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

simisimi
9. srp 2009

Ahoj holky 🙂
gratuluju Indy k Michalce, moc krasna holcicka, preji obema hodne zdavicka 😉
ja mela nejak toho moc a za tyden nas caka dovo a pak mozna jeste nejaky tyden ... 🙂 jak tu pisete ono sa v zime nedari nebo co?

lenkacar
9. srp 2009

simi ahojky ..já mám na podzim depky víš ..to je jasný žekdyž ten nahoře chce tak se to povede kdyby byly laviny ..v tom to neni 😉

simisimi
9. srp 2009

🙂 teda ja jsem nejak vyrovnana tak snad to pude jako po masle 🙂

lenkacar
9. srp 2009

to je dobře simi že nejsi rozkolísaná 😉 ,na mě totiž hrozně působí počasí a ted jsem byla tak v poho a vidíš nepovedlo se ..

simisimi
9. srp 2009

neboj...teda doufam ze nas todlenejak objede...ono sa to uricte podari....

simisimi
9. srp 2009

vim ze ak sa edari je to blbe na psychiku ale hodne som cetla ze i ta dela hodne

lenkacar
9. srp 2009

no u nás je to pomalu na rozvod díky IVF tak nevim .. 🙄

everhr
9. srp 2009

Ahoj holky...můžu se zapojit do vaší rozjeté diskuze? S přítelem se snažíme rok o miminko a zatím nic.Minulý týden byl v Artu na spermiogramu a ten mu dopadnul dobře.Já beru 4. měsíc Clostilbegyt a Utrogestan.Měla bych jít k doktorce na kontrolu zas v říjnu, když se nezadaří. Chci se zeptat co bude následovat dál, když přítelovi vyšel spermiogram dobře? Co mě bude čekat za vyšetření? A pošle mě hned do Artu nebo bude zkoušet ještě něco jiného mimo hormonů?evík

lenkacar
9. srp 2009

evi ahoj,my jeli rovnou do artu ...

lenkacar
9. srp 2009

zkoušela jsi mojžíšovku? někomu fakt pomůže ..znám holku co byli na spermiogramu a už měli jít do stimulace a otěhotněla přirozeně..

lenkacar
9. srp 2009

a i tady jsou takové holky..ona tady ta diskuze nějak kolabuje ..

everhr
9. srp 2009

Ahoj Leni...Mojžíšovku jsem zatím nezkoušela, ale už jsem si sehnala kontakt na cvičitelku. Jinka já předpokládám, že když se do října nezadaří, tak že mě doktorka pošle už taky do ARTU co ona semnou,ne? Je mi 32 let tak už není snad na co čekat

cipisek007
9. srp 2009

Leni, manža to pořád nese špatně?

Ever, já být vámi, tak si zkusím zavolat a objednat se do ARTu aniž by vás tam dr. poslala. Berou i bez žádanek od dr 😉 My jí teda měli, ale jsou tu i takový, kteří se objednali na vlastní pěst a už mají miminko 😵

everhr
9. srp 2009

Cipísku - já počkám asi do toho října, protože chodím k doktorce, která má stejnou ordinaci jako Dr. Špička jen se tam střídají.....tak myslím, že mě tam stejně pošle.jednou jsem byla i u Michálka , ale jak jsem zvyklá spíš na doktorky tak jsem přešla k ní.

cipisek007
9. srp 2009

evi, tak to jo 🙂 Já jsem taky byla zvyklá jen na ženský 😀 Od ARTu už mě nic nepřekvapí 🙂 V nemocnici je to taky samej chlap (a i mladý tam jsou 😀)

everhr
10. srp 2009

jé sem asi moc často nikdo nechodí,co? Kde jste , kdo? ☹

allisska
10. srp 2009

Ahoj holky,
Evi podle tvých příspěvků to vypadá, že chodíme ke stejný doktorce 😉

everhr
10. srp 2009

Allisko já chodím k MUDr. Nejedlé v PT

tulik1
10. srp 2009

Ahoj everhr, mohla bys mi prosim pisnout kontakt na tu cvicitelku? zatim se mi to nedari ... diky moc.
Jinak jasne ze vas vsechny zdravim 😉, mam ted supec, tak sem moc neprispivam, ale stiham nakukovat a docitat 🙂

everhr
10. srp 2009

tuliku - Hanka Hořčicová 775 121 878 - psala mi, že má atestaci k výkonu MM

allisska
10. srp 2009

Jj, Evi, taky chodím k ní. Je fajn

everhr
10. srp 2009

Alissku a jsi z PT?

allisska
10. srp 2009

Evi, jsem a Ty?

everhr
10. srp 2009

Taky...tak se možná známe. A Ty už jsi byla v Artu nabo zatím ještě jen bereš něco od Nejedlý?
🙂

allisska
10. srp 2009

Možná se potkáváme 🙂 Mě Nejdelá v květnu operovala a kvůli endometrioze mi museli vzít oba vejcovody, takže jsem pak byla rovnou odeslána do Artu, protože normální otěhotnění u mě nehrozí. Teď bych měla od dalšího cyklu začít s IVF

everhr
10. srp 2009

Tak to já teď mám brát 4. měsíc clostilbegyt a Utrouš, ale na měsíc jsem to vysadila.Prý se potom dělají cysty a já už byla před 11 lety na laparoskopii. Tak teď čekám jestli se zadaří do října a jestli ne tak mě asi už pošle do Artu.Nechci už na nic čekat. A Ty už máš nějaký děti nebo se snažíte o první?

allisska
10. srp 2009

Jo o cystách mi nemluv. To byl prvotní důvod proč mě operovali a nakonec zjistili, že mám endometriozu a vzali mi ty vejcovody. Když jsem byla minulý týden v Artu,tak mi zjistili další cystu, takže mě čeká punkce. Děti žádný nemám, snažíme se o první. Ty už máš nějaký děti?

everhr
10. srp 2009

nemám, ale věk už na ně mám. A brala jsi taky nějaký hormony?

allisska
10. srp 2009

Jo, brala jsem asi 8 měsíců Utrouš

everhr
10. srp 2009

no já už taky pořád přemýšlím jestli tu 3. měsíční dávku dobrat nebo se na to vykašlat....a vypadá to, že se na hormony vyprdnu abuď to do října vyjde nebo ne. A koli je Ti? Jestli můžu vědět....