ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
14. zář 2009

až seženu práci asi budu chtít vypadnout z tohodle maratonu a mluvení a čekání na mimi který nejde ,ještě neni čas ..a bude někdy? kdoví ...zatim musim zapomenout a trochu se srovnat

lenkacar
14. zář 2009

milčo sejdeme se až bude zase aktuální stav na mimi ,ted se nechci o dětech vůbec s nikým bavit ,dostala jsem se do takového divného stavu ,kupovali jsme známým hrazdičku k narození miminka ,oni byli na svatbě nám ,my jim a ona porodila minulý týden a já jsem holky myslela že budu nad tou hrazdičkou zvracet ,úplně se mi vše sevřelo..bylo mi to tak líto ..musela jsem to 2dny rozdejchávat a fakt chci do práce třeba dělat uklízečku to je jedno ,ale prostě zapomenout a nepřehrabovat si v palici proč to nejde,Mili doufám že ses neurazila ,to jsem nechtěla ,vim že sis prožila to samé ..jsi mnohem silnější než já a já vás tady všechny obdivuju 😉

salute
14. zář 2009

Leni neurazila jsem se,kdepak vím na sto procent jak je ti a taky si tady o tom nechci psát..myslela jsem ,že když jsi z Budejk tak ,že by jsme třeba zašly na kávičku atd...vím ,že nechceš mluvit o tom trápení co máš!!Prostě jen tak se sejít a myslím si ,že by jsme našly i jiné a veselá témata ..a tím by se nám udělala lepší nálada...,ale jasan musíš sama vědět..Janině jsem nedavno psala ted budou na dovče ,ale pak se snad sejdeme....silná nejsem vůbec ..ale musíme jít dál 🙂

lenkacar
14. zář 2009

milčo ale já nejsem z budějk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 tak mi pak napiš jak se má a pozdravuj jí

salute
14. zář 2009

aha aha tak to jsem nějak popletla dobrá dobrá budu jí pozdravovat vím jen to ,že se má moc dobře a budou plánovat druhé miminko myslím koncem roku ...

salute
15. zář 2009

Ahojky holky tedy tady je to nějaké mrtvé !!Proč??

petreva
16. zář 2009

Dobré ráno!!
Jak jsou na tom naše píchačky?? Hola?? Co kontroly a folíci???
Ahoj MILI, ty čekáš na mršku, viď a pak už hurá na stimulku?? A co pusina? Je to dobré??

lenkacar
16. zář 2009

ahoj holky ,tak snad se tahle diskuze nenechá padnout jenom kvůli tomu ,že to někomu nevyjde ..že ?!tak koukejte hrnout zprávičky at se tu o všem ví .. 😉

lenkacar
16. zář 2009

holky to neni nakažlivé 😀 😀 😀 😀 😀 bar i allis už musí mít taky nějakou akci už ...

evejka
16. zář 2009

Ahoj holky,moc Vás zdravím...jsem tu nová a potřebovala bych se poptat🙂Jsem čerstvá novomanželka a s mužanem se snažíme o mrňouse a zatím 0% a to víte, třicítka už ťukla na dveře 😀 Chtěla bych se poptat,jak to funguje v Artu...jaké jsou čekací doby na vyšetření,spermiogram atd. Do Artu se dostanete na žádanku od gynekoložky?Jaké máte zkušenosti,poznatky,postřehy...budu ráda za každé info🙂Zatím nepodléhám panice,ale spíš se chci správně nasměrovat,mít dostatek informací a prostoru na to, začít něco dělat.Děkuju moc za každou odpověď... 😉

lenkacar
16. zář 2009

ahojky ,tak žádanka není třeba jen zavoláš přímo do artu na recepci a čekačka tak asi 14dní,mezi 2 a 4 dnem menses berou krev na hormonální profil a manželovi kontrolní sperma ,výsledky se dozvíš při dalším pohovoru kde už se probírá přímo problém a řešení ...pak už se jen nabíraj krve od obou na pohlavní nemoci a dle ultrazvuku a menses se jde do boje ..

lenkacar
16. zář 2009

jinak ještě je mezi lidma mylná informace ,že je to zcela hrazeno zdravotní pojištovnou ,to neni pravda ,pojištovna z velké části přispívá ..a částka se pohybuje různě dle nadstandartu a počtu výkonů,léků a tak ...je to docela dle mého fičák a když je vše v pořádku běží to jak na drátkách .. 😉 v artu jsou příjemní a vstřícní..

salute
16. zář 2009

Ahojky tak jak se máš Leni??Já čekám na tu mršku a pak se uvidí...nevím jak to bude jestli půjdu do akce tak rychle..uvidíme...Evíku pusina už je lepší ,ale stále marodím ...,ale už je to dobrý...

lenkacar
16. zář 2009

mě se milčo dneska mršina rozjíždí ,ale zatim špinim ,to až se rozjede masakr to budu muset hodit nějakej algifen ,po každém ET, KET jsem myslela že umřu ..

lenkacar
16. zář 2009

milčo a furt chodíš na rehabilitace ? a co manžel s tou plotýnkou?

salute
16. zář 2009

Leni ted na rehábka nechodím ...cvičím si sama a masíruji taky.Manža pořád marodí a má zažádáno o důchod ,ale nějak to lehký nebude dneska ty důchody nechcou dávat a uplácet je nebudeme.No mě bylo docela fajn po zákrocích ,ale prd platný..včera jsme si objednali ratanovo-bambusovou sedačku ..ve středu nám jí dovezou je krásná pokusím sem dát obrázek ,jestli to půjde..na další akci se nějak bojím ,nevím uvidíme

lenkacar
16. zář 2009

a bylas i na genetice? nebo jenom imuno

lenkacar
16. zář 2009

a to máte takhle komplet?

salute
16. zář 2009

Byla jsem na imunu ,ale dělali i genetiku..vše v pořádku...prostě neví proč to nejde..asi jsme se netrefili??nebo psychika..nevím

salute
16. zář 2009

nenene jenom tu sedačku a křesla ..stůl máme z masívu a komody taky....

lenkacar
16. zář 2009

na tu genetiku jste měli asi zvláštní žádanku vid ..my máme jít jenom k madarovi

evejka
16. zář 2009

lekacar:Děkuju moc za informace,asi to nebude tak lehké,jak to vypadá ☹ jsi skvělá,jak všemu rozumíš,orientuješ se, moc si toho vážím a děkuju za Tvůj čas 😉

salute
16. zář 2009

napsal mi doporučení Michálek jeli jsme do Prahy a tam jsme vše probrali s docentem,ale i on sám kroutil hlavou a nechápal proč nemáme druhé dítě....přál si ,aby něco našli ,ale nenašli nic co by mělo bránit k otěhotnění a to nás hodně šouplo dolůůůůůůůůůů ,prostě nemůžeme nic dělat snad jenom čekat a věřit ,ale vzhledem k mému věku tomu věření dávám tak dva roky pak už bych ani do mimča nešla....jsme ted sami ve velkém baráku ..kluk se odstěhoval k babičce má tam holku a my jsme tady ,jako cvoci..no musíme jít dál...miminka jsou krásná ,ale pak když je jim najednou 18 let tak tě už nepotřebují ....mám už jiný náhled na všechno

lenkacar
16. zář 2009

není zač ,moc toho nevím,tohle ví všechyn holčiny co tam chodí... a že jich je mraky ...bohužel,tak přeju hodně štěstí přírodně!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
16. zář 2009

milčo dětí neni nikdy dost 😢 😢 😢 😢 😢

salute
16. zář 2009

no to není to máš pravdu ,ale ...je třeba taky někdy si uvědomit ,že když to nejde ani pomocí lékařů,tak prostě nejde..netrápit se ,ale jít dál a potom právě proto to třeba půjde i tou přírodní cestou...znám spoustu holek ,že se jim to stalo až když to oba vzdali ....

lenkacar
16. zář 2009

no jo co jako můžeš ,půjdeš si to švihnout ..já nad tim právě raději nepřemýšlim..

salute
16. zář 2009

tak tak nepřemýšlet....nejde to tak to nejde ..žádný švihnutí ,ale dělat věci které jdou...my cestujeme ,nakupujeme a prostě musíme jít dál....

lenkacar
16. zář 2009

my taky ..ale přišla jsem na to ,že mi to cestování vážně nebaví ..pořád mám v palici podvědomě spoustu věcí ..