ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

salute
16. zář 2009

no já vím ..nás zase jezdit k moříčku baví hodně,už ted koukáme kam poletíme příští rok,ale jasně mimino nám nenahradí nic bohužel

lenkacar
16. zář 2009

to budte rádi nás už nebaví nic ,jsme otrávený alf ultra

barabasek
17. zář 2009

Ahojky stimulka stopnutá folíci nerostli ☹ (nešel nám net tak jsem ani nemohla dát zprávu) kontrola po mrše a pak kontrola a uvidíme co dál

lenkacar
17. zář 2009

bar holka zlatá aspon se ti to nebude počítat..tak to je smůla ,ten art je zakletej

lenkacar
17. zář 2009

bar nám taky co nevidět zdechne pc ,kolikrát ho oživuju i 10minut ,ale jinej je v opravě tak snad se zase prostřídají ..ale vladís řekl ,že to je poslední oprava a pak už na mě kašle .. 😔 🙄 😝 ,bar mě ta stopka asi vzala psychicky nejvíc z toho všeho co bylo potom ..neřikaej že mi jdeš v patách ,to nesmíš!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
17. zář 2009

já tam ani na kontrolu nejedu ,řekla jsem jen at pošlou papíry na imuno a příští rok se uvidí ..

lenkacar
17. zář 2009

tak mizim na pracák,to bude do 12hod. prej ,snad tam neusnu tak papa

allisska
17. zář 2009

Ahoj holky,nějak jsem neměla moc sílu psát. V pondělí jsem byla na OPU-bohužel jen 2 vajíčka.V úterý jsem volala a řekli mi,že se vyvíjí jen 1 embryjko a že mám přijet ve čtvrtek na transfer a kdyby byl nějaký problém,že mi ve středu z Artu zavolají.Včera mi bylo strašně,modlila jsem se,aby mi ten prokletý mobil nezazvonil.Naštěstí ne,takže jsem byla dneska na transferu.Prý mám ukázkový embryjko,ale to ještě nic neznamená. Takže teď budeme čekat...

lenkacar
17. zář 2009

allis tak aspon něco ...znám kolik holek kterým to vyšlo s jedním .. 😉 😉 😉 😉

lenkacar
17. zář 2009

já jich měla 30 a podívej se ,nic .. počtem to taky není 😉

lenkacar
17. zář 2009

kdo ti to tam dával? a ukázali ti to na monitoru?

indigo
17. zář 2009

Ahoj kočky!

Bar to je teda pecháček, škoda tý stimulky... 😒

Leni co ty tu, nemáš bejt ještě na pracáku?!? 😀 A jakpak jsi tam dopadla?

Allis - Leni má pravdu, spoustě holek to vyšlo i s jedním, třeba JÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! 😎 Sice jsem měla vajíček víc, ale na ET zbylo jedno jediný embryjko a to si tu teď vedle mě staví koleje a jezdí po nich s traktorem. A nechápe (spíš nechce chápat, zmetek jeden 😀) že po kolejích jezdí jen vláček. 😀 Tak držíme palce!!! 😎

allisska
17. zář 2009

Holky,díky moc. Leni,dával mi to tam Michalek a na monitoru mi nic neukázal☹

marcelkap
17. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem k vám zase po nějaké době zavítala. Sice vaše pojmy a výrazy jdou ještě tak nějak kolem mě, ale asi už se k vám můžu oficiálně zařadit.
Dneska jsem dostala žádanku a hned se objednala, takže příští středu 23.9. se jdeme poprvé podívat do Artu. Mám z toho docela radost, že se bude něco dít a že nám pomůžou a hlavně jsem na to zvědavá a trochu mám strach, jak to bude probíhat, co se bude dít a tak.

lenkacar
18. zář 2009

marcel tak se konečně něco pohne vpřed..to je moc dobře ..tak at se vám tam moc líbí ..hlavně se neboj zeptat ,mě to pomohlo ,že jsem měla nastudováno dopředu ,pojmy a vše ,že jsem věděla o čem je řeč .. 😉

lenkacar
18. zář 2009

třeba manžel nechápal vůbec nic,prostě se ptej a ptej...a neboj se ,jde o tebe a tvoje mimi ..tak at všemu rozumíš ,co s tebou hodlají dělat ..

salute
18. zář 2009

Ahojky ahojky.tak včera po domluvě s doktorkou ,která mi zatím umělko nedoporučuje po té mé nemoci ..musím bohužel počkat minimálně do jara.Tak nevím zajdu do artu a domluvím se tam.

lenkacar
18. zář 2009

milčo já se už přesvědčila že obvodáci ví o umělku fakt prd ....a i moje gyndařka má velké mezery ,taky bych to konzultovala v car

indigo
18. zář 2009

Hezké ránko!

Marcel no vida, začíná se něco dít, to je dobře! A jak píše Leni - neboj se na nic zaptat. Teď možná ještě netušíš, ale při dalších návštěvách se klidně neboj mít dotazy sepsaný na papírku, protože sice budeš vědět, na co se chcše zeptat, ale v ordinaci si nevzpomeneš ani na polovinu a vzpomeneš si, jen co venku sednete do auta... 😀

Milčo - já bych to taky zkusila přímo v Artu, uvidíš co ti řeknou, ale jestli další čekání, no to je na palici... 😝

indigo
18. zář 2009

Jo holky, Míša skončila v nemocnici s Terezkou, už několik dní má vysoký horečky, průjem a krev ve stolici. Tak je zavřeli na infekčním. Tak držte všechny palečky, ať to není nic vážnýho... 😖 Snad to nedostane i Barborka, včera večer prý taky měla teplotu... 😢

salute
18. zář 2009

jejda jejda chudák Míša a její holčičky!!!Držím vše co mám at je všechno v pořádku.Ach jo...jasan holky já to proberu v Artu to je jasný ,ale byla jsem ted přeci jenom dlouho nemocná -léky hodně denně ,a mám oslabenou imunitu ..uvidíme dám na odborníky v Artu to je jasná věc no a pokud budou mít stejný názor tak počkám ..je to na palici ,ale nedá se nic dělat

lenkacar
18. zář 2009

třeba by se to líp chytlo když máš právě oslabenou tu imunitu..jé chudák Terezka ..malinkej chudáček ,jak děti marodí to je smutný ...

salute
18. zář 2009

Ale Leni nechytlo se to a věř ,že jsme dělali všechno!!!čekáme už hodně dlouho a nic..budeme ekat dál a uvidíme

prda
18. zář 2009

Dobrý večer všem.
V ARTU jsem absolvovala dvakrát IVF,bez úspěchu,nemohla jsem si nikdy na nic stěžovat,přístup všech,teda někdy až na tu recepční byl skvělý,ale po tom druhým neúspěchu jsem si to tam nějak zošklivila,ani jsem pro to neměla konkrétní důvod,ty stavy možná znáte.Přešla jsem do tehdy ještě ISCARE a tam když jsem jim ukázala všechny papíry,všechno si kopíruju,tak se doktor zhrozil,normální hodnota ASLA(to je nějakej zánět v těle) je 200 jednotek,já měla přes 800,že mi vůbec IVF dovolili,prý je tam nulová šance na úspěch,i kdyby se to nakrásně chytlo tak že ten zánět to zaručeně vypudí.Jo peníze jsou peníze,celkem nás to stálo cca 60 tis.Později mi to potvrdil i gynekolog,takže bohužel já už o nich nic moc hezkýho říct nemůžu.Je pravda že mají samozřejmě i úspěchy,ale tohle mi přišlo jako fakt hnusný.

indigo
20. zář 2009

Áááá o víkemdu tu chcíp pes... 😀

Prdo to je teda blbý, že na to v Artu nepřišli, protože jinak si to vysvětlit nedovedu. Že by to dělali jen kvůli penězům... no za prvý jim to nejde do kapsy, to ivf opravdu něco stojí, za druhý nemají o pacientky nouzi, ani o zahraniční, a obzvlášť na těch se napakujou hezky. Však mají jinej ceník pro "nás" a jinej pro skopčáky...

A jak jsi na tom teď, chodíš někam? Povedlo se ti otěhotnět? Nepíšeš kdy se tohle stalo, předpokládám, že nějakou dobu zpátky už to bude...

prda
20. zář 2009

No obávám se že nato museli přijít když to bylo na předoperačním vyšetření 😒 Už jim moc nevěřím,vlastně vůbec,ale tím samozřejmě nechci nikoho zrazovat,sto lidí sto názorů.
Zatím jsem v Pronatalu ale léčím si to Aslo,to je na dlouhý lokte,počítám tak za půl roku nejdřív,ale upřímně,neměla bych teď ani chuť to martýrium podstupovat znovu,chce to čas,až na mě zase přijdou ty pudy 😀

A k těm cenám,nechala jsem si vyjet od VZP péči za loňský rok,tak např.odebrání vajíčka který když už to máš jako samoplátce tak se ty ceny pohybujou myslím tak kolem 12- 15 tis tak ve skutečnosti je cena kolem 300 Kč 😠
Prostě je to kšeft jako každej jinej.
Ale holky nechci Vám sem vnášet blbou náladu 😉

simisimi
20. zář 2009

Ahoj vsem...
to bude prace to docitat...🙂 tak jdu na to :D

lenkacar
20. zář 2009

čus holky vrátila jsem se z dovolenky víkendové a moc jsme si to užili ,prdo věřím ,že tě to moc naštvalo ,i já si někdy řikam jestli je vše jak má být ,ale opravdu si na nikoho stěžovat nemůžu ,asi tak jak to píšeš ty ..samo jsme přemýšleli i o přestupu ..ale čekáme na to imuno a uvidíme ..

simisimi
20. zář 2009

Ahoj Leni...,
kdy mate imuno?

lenkacar
20. zář 2009

26.10 jedem do Podolí