ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tadelka
21. říj 2009

tak ti moc držím palce 🙂 já byla taky u dvou kartářek a obě se schodly, že prvně mi to nevýjde, ale druhý pokus bude úspěšný. Do dvou let mám porodit dvě zdravé děti, ale neví, jestli dvě najednou, nebo těsně po sobě, tak jsem fakt moc zvědavá 😀

jaru30
21. říj 2009

díkes, Tobě taky 🙂 já už se musím vrátit domů a tam mi Koník bohužel nefunguje. Zítra odpoledne zase k mámě zajdu a vlezu sem, abych se dozvěděla, jaks dopadla. Tak hned jak přijdeš z Artu, tak písni 🙂 zatím ahoj!!!! 🙂

tadelka
21. říj 2009

jasně, hned až se vrátím od doktora, tak dám vědět 😉 měj se hezky, pa pa 🙂

jaru30
21. říj 2009

jupíííí, už mi to opravili!!!! 😀 😀 😀

tadelka
21. říj 2009

tak to je dobře 😉

jaru30
22. říj 2009

tadelko, tak coooo? 🙂 já už jsem napnutá jak kšandy 😀

tadelka
22. říj 2009

ahoj,tak nevypadá to dobře, mám nízké hcg a nikde žádná dutinka, nebo váček 😢 v pondělí jdu znova, dr.musí vyloučit mimoděložní těhu, jsem z toho špatná 🙄

lenkacar
22. říj 2009

tadel 😕 😕 😕 😕 ☹

lenkacar
22. říj 2009

sakra člověk do porodu nemá vyhráno

tadelka
22. říj 2009

no je to fakt na nervy to čekání i když mi dr říkal, že nemám házet flintu do žita, prý zná hodně žen, které měly taky to samé a dnes mají zdravé děti, no ale já už nějak strácím naději ☹

lenkacar
22. říj 2009

u koho jsi byla?

lenkacar
22. říj 2009

kolik máš hcg?

tadelka
22. říj 2009

dnes tam byl primář a mám 85,6 ☹

lenkacar
22. říj 2009

no to je docela málo ..sakryš .. 😖 ,špička je moc hodnej a možná že bude mít pravdu a bude to nějakej pomalejší průběh vývoje

tadelka
22. říj 2009

uvidíme, ale nějak tomu už nevěřím ☹

lenkacar
22. říj 2009

to se ti nedivim ,ale tadel víš co ..když už se to ted chytlo a kdyby náhodou to nedopadlo dobře ,povede se to příště ..tělo se zachovalo dobře ..jenom to třeba nebylo k tomu ..

tadelka
22. říj 2009

taky si říkám, jestli to nemělo dobře dopadnout, tak ať to radši skončí teď, než později ☹

lenkacar
22. říj 2009

jasně moje řeč ..

tadelka
22. říj 2009

nemaj to ti mužský jednodušší? 🙄 to čekání do pondělka mě zabije

lenkacar
22. říj 2009

tadel některej chlap je citlivej jak ženská ,ten můj by se asi po...z tohodle co prožíváš ..

tadelka
22. říj 2009

no tomu mému to taky není jedno 😒 já už nemám ani chuť k jídlu

lenkacar
22. říj 2009

já tě chápu nejhorší je to čekání a at to pak dopadne dobře ,nebo ne ,určitě se ti uleví ..ty nervy opak povolí a ty se bud budeš radovat a nebo se srovnáš a začneš bojovat nanovo

tadelka
22. říj 2009

přesně tak 😉

lenkacar
22. říj 2009

nejlepší by bylo nad tím moc nepřemýšlet stejně to neovlivníš ..

tadelka
22. říj 2009

já vím, už nevím, jak se zabavit ☹

lenkacar
22. říj 2009

chtělo by to nějakou psycho terapii ,nějak si to promyslet co budeš dělat až to nebude dobré a ono tě to tak potom nevezme a když to bude dobré ,tak budeš mile překvapená

tadelka
22. říj 2009

🙂 to je fakt, ale já jsem už z toho všeho magor a to počasí mi taky nepřidá, trpím depresema na podzim ☹

lenkacar
22. říj 2009

tak to vítej do klubu ,mé druhé jméno je depka hadr 😀 😀 😀

tadelka
22. říj 2009

😀 hned je mi líp, když vím, že nejsem sama

lenkacar
22. říj 2009

já vim ,cizí neštěstí potěší nejvíc 😀 😀 😀 😀