ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

allisska
21. pro 2009

mamko a kdy jdeš na kontrolu, dneska? Tak držím pěsti, ať folíci rostou 😉

mladamamka
21. pro 2009

Ahoj alli tak co jak to u tebe vypadá. Já jsem byla na kontrole v sobotu a jdu zítra. V sobotu tam folíci byly, ale nevím kolik byl tam Špička a jen mi ukazoval kolik mají, tak měli kolem 0,84, tak snad to bude dobrý. dneska mám 7 injekci a břicho mám jen nafouklé jinak mě nic nebolí. Jo jinak Leni díky za meil 😀 .

lenkacar
22. pro 2009

není zač 😀 😀 😀 😝 tak jsem furt v opráci ,ted už jsem načesaná a najedená a za chvíli zase mizim..vladís se chystá na nepečenou roládu ..ted se teda ještě chystá v posteli,ale až vstane tak se do toho dá..jo musí mě zastat chlapec v kuchyni ..hubu si ošidit nechce 😀 😀 😀 ,já jsem večer ráda ,že se najim a padnu k telce,jinak práce mě baví a kromě vyřizování reklamací a přesunů zboží papírově ,snad už umim vše ..ale myslim ,že je to jasné ..doted nemám kod ke dveřím ,číslo na kasu atd..myslím ,že jsem tam měla být jako záskok a pohrození ostatním ,at víc makaj ,nebo přijde Lenka a ta je vyšachuje ze hry..no jo no...ale zase si můžu napsat do životopisu ,že umim víc než prodávat rohlíky .. 😉

allisska
22. pro 2009

Já jsem na tom pořád stejně. Mrcha nikde a na test už jsem neměla odvahu. Včera jsem volala do Artu, chtěli abych přijela dneska na krev. Ale já je ukecala až po vánocích, protože takhle si můžu žít aspoň s malinkatou nadějí.... Takže jedu až 28.12

mladamamka
23. pro 2009

Ahoj holky. To je fajn Leni, že se Ti v práci líbí. Já jsem včera byla na kontrole tak folíci jsou dobrý a v pátek jdu na odběr. Říkal Michálek , že jich bude tak 6 na každé straně a popřál mi hezké svátky byl opravdu příjemný. No Alli a kdy jsi měla mít termín MS, ale myslím, že tam šance je když už si tolik dní po ET a mrcha nikde. Moc bych Ti to přála měla by jsi krásné Vánoce a ten nejhezčí dárek. Já už mám hotové skoro všechno stromek salát, polévku tak zítra akorát obalím kapra a hotovo. Tak holky krásný svátky a ať nám všem se splní ten nejkrásnější sen.

barabasek
24. pro 2009

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška... 🙂

lenkacar
24. pro 2009

ahoj holky tak vám přeju krásné svátky vánoční a do roku 2010 jen to nejkrásnější a spousty dobrých zpráv..

barabasek
24. pro 2009

Díky Leni 😉

salute
24. pro 2009

Ježíšku, prosím Tě,
přečti si mé psaní.
Je krátké. Mám k Tobě
jen jedno přání:
Ať jsou všichni v celém roce
takoví, jak na Vánoce!
Ať jsou milí, míň se mračí...
Děkuji Ti. To mi stačí.
~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~ Krásné Vánoce Všem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

allisska
24. pro 2009

Taky přeju všem krásný Vánoce a splnění i těch nejtajnějších snů...

mladamamka
25. pro 2009

Ahoj holky doufám, že jste si všechny užili krásné Vánoce. Já jsem byla dneska na odběru a mám jen 6 vajíček, ale prý kvalitních. A manželova spermie jsou prý také v normálu. Zítra si má volat tak jsem zvědavá. Mám z toho strach. ☹

barabasek
25. pro 2009

mamčo moc držím ať všechny vydrží a budu na tě myslet 😉

lenkacar
25. pro 2009

mamko gratulka veliká

mladamamka
27. pro 2009

Ahoj holky tak se jich oplodnilo 5 a zítra jdu na transfer. Včera jsem tam volala tak doufám, že aspoň 2 do zítřka vydrží. A co vy jak jste na tom.

lenkacar
27. pro 2009

mamčo bude to v pořádku neboj

allisska
27. pro 2009

Mamco,drzim pěsti,ať vydrží všech 5. Já jdu zítra na krev a na ultrazvuk.Zítra budu 38 den cyklu a 25 dní od ET.Mrcha nedorazila,ale moc tomu nevěřím. No zítra se rozhodne...

barabasek
27. pro 2009

ahojky holky moc vám budu zítra držet 😉

barabasek
28. pro 2009

ahoj zdravím po posledním letošním pracovním dnu 😀 😀 😀
mamčo tak kolik ti jich zavedli?

mladamamka
29. pro 2009

Ahoj holky tak nám nakonec zavedli 2 , které nám zbyli. Tak snad se jim bude u mě líbit. A co ty Alli jak jsi dopadla. Jenom poléhávám a nechávám se od manžela rozmazlovat.

barabasek
29. pro 2009

mamčo moc držím 😀 😀 😀 a nech se hýčkat

lenkacar
29. pro 2009

mamčo tak to je super ..jen si užívej obletováníčko..

allisska
29. pro 2009

Mamčo,to je super,ať se u tebe mimískům líbí! Já jsem dopadla blbě. HCG mám negativní a ani na ultrazvuku nic nebylo.Vysadila jsem léky a budu čekat na mrchu.Pokud nepřijde do konce týdne,tak musím na injekci☹ V lednu se musíme objednat do Prahy na imuno a pak se uvidí.Nevíte náhodou,jak dlouhá je v tý Praze čekací doba?

mladamamka
30. pro 2009

Ahoj Alli škoda věřila jsem, že Ti to dopadne dobře. No v té Praze je to na dýl. Myslím tak min. měsíc objednací lhůta a pak čekáš měsíc na výsledky, ale určitě je lepší, že Tě tam poslali. No já jsem nervozní jak sáňky v létě. Manžel mě nikam nepustí. Dneska teda taky nic nedělám, jenom sedím. Manžel už vyžehlil ještě uvaří, je hodnej, ale já jak jsem nervózní tak jsem protivná i na něj. No jo musím to ňák vydržet. Dělala jsem si test skrz pregnyl a ještě ho mám v sobě hodně. Takže musím vydržet aspoň do toho 8 dne. Jenže já jsem hrozná. Moc věřím, že to tentokrát vyjde a když ne tak pomažu do práce.

indigo
31. pro 2009

Ahoj holky, nebyla jsem tu ani nepamatuju, napsala jsem Mamce IP a teď malinko dočítám a koukám, že má v bříšku 2 mrňousky, no to mooooooc držím palce, ať už to KONEČNĚ vyjde!!!!!
Snad se i ostatní sunete ve svém snažení kupředu..... 😎
Přeji vám krásný a úspěšný příští rok, hlavně ty miminka do bříšek!!!!! 😎

tinpet
autor
31. pro 2009

ahojky ženský, po dlouhé odmlce 🙂 Všem přeji do příštího roku plná bříška 🙂 minimálně tohle přání některým z vás dlužím za podporu, kterou jsem u Vás letos měla.

barabasek
31. pro 2009

Ahoj holky také se přidávám k přáním do nového roku 😉 a přeji všem pohodovější celý příští rok 2 😀 1 😀

mladamamka
31. pro 2009

Ahoj holky všem Vám přeju krásný Nový rok a ať se všem splní přání. Tinpet moc TI gratuluju k těhotenství.

mirabela
31. pro 2009

Já po dlouhé pauze také přeji vše nej do nového roku a hlavně splnění těch NEJVĚTŠÍCH snů. 😉

peda
31. pro 2009

Ahoj holky,přeju vám do Nového roku hlavně štěstí,zdraví a konečně ty vytoužené //,co nejvíc radosti a co nejmíň trápení.
Mladámamko,držím pěsti 😵 😵 ať vám vyjde malá panna,nebo dvě k vašemu klučíkovi 😉
Tinpet,gratuluju,to to letí,už 24 týden,to je krása,opatruj se a šetři se.
Leni,často na tebe myslím,kdyby jsi měla někdy cestu do ČB a chuť se sejít,tak bych byla moc ráda.
Co Mili?co je nového????co ten tvůj lícní nervík a manžovo záda?

lenkacar
31. pro 2009

ahoj holčičky já také všem artajdám přeju krásný rok 2010,těhulkám hezká bříška ,maminkám zdravá miminka a snažilkám hezké snažení a brzký výsledek 😉