ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
16. črc 2009

no jo tade to je držák a ne jako já .. 😉 flintu do žita ..

lenkacar
16. črc 2009

pedí jste hodné ...všechny a jsem ráda ,že vás mám ,moc mi to pomáhá bojovat dál ,sama bych se z toho zbláznila

lenkacar
16. črc 2009

snažim se zaměstnat..je mi zatim dobře ,ale ten šok přijde ,vim to ...až bude vše hotové a budu zírat do prázdna ...

lenkacar
16. črc 2009

taky je doma manžel tak je to taky jiné...příští týden jdu na pracák taky jsem zvědavá na nabídky

mladamamka
17. črc 2009

Ahoj holky. Leni uvidíš třeba to ještě vyjde. Jinak jak jsem včera byla v Artu tak jsem na Michálka vybalila, že chci imunologii a pak tu histeroskopii atd. Tak na mě koukal a říkal, že u mě nevidí žádnej problém, ale že mi to teda napíše. Tak jsem volala do Plzně tam mají dovolenou a bůh ví kdy by mě objednali, tak jsem si zavolala do Prahy a taky strašně dlouhá objednací lhůta. Objednali mě až na 24. září. Až budu mít výsledky z imuna tak mám jít do Artu ještě mi jednou udělají testy na to FSH protože říkal, že se mu ta hodnota nezdá. Protože ženský co mají vysokou hodnotu toho FSH mají prý tak jedno až dvě vajíčka a já jich měla celkem dost. Jinak holky držím ostatním moc palce.

tadelka
17. črc 2009

ahojky snažilky, tak jsem dnes 14den testila, bohužel byla tam jen / ☹ tak teď budu zase čekat, až to dostanu 😒 . Poraďte mi prosím, do ARTu si mám zavolat až po mršce?
Tak si to budu muset na podzim vše zopáknout 😢

tulik1
17. črc 2009

dobre ranko holky 🙂

tadelko, to je mi tak strasne lito, byla jsem si celkem jista, ze kdyz trinactej den furt nic, tak ze to vyslo ☹ . Do ARTu jsem si ja volala u neuspesnyho pokusu az kdyz jsem dostala ms a objednala jsem se na den az po jejim skonceni. Tak se pekne drz a udelej si nejakou jinou radustku.

leni je pravda, ze ja bych to asi bez mk taky snasela mnohem hur, kdyz se tady tak vzajemne podporujeme, tak mam vzdycky pocit, ze ted uz to ale opravdu vyjde a kdyz ne tak pak urcite atd ... je to super ze se holky mame 🙂

mamko to je fakt, ty lhuty jsou priserny, ale co se da delat, ja mam pocit ze cely IVF je nekonecny dlouhy cekani, ale to vsechny zname 😉

jdu se na chvilku natahnout, nedelam nic jineho nez spim a jim, no to budu zase vypadat 🙂

tadelka
17. črc 2009

tuliku, tak ti držím palečky, ať se ti konečně zadaří 🙂

hedi
17. črc 2009

Ahoj holky,jdu vás dočíst co je nového.

lenkacar
17. črc 2009

tade jo až po mrše do artu ..já to furt nemám ,ale už aby to přišlo ..

lenkacar
17. črc 2009

no to mi řekl michálek taky ,ale já to budu požadovat také

dulinka2
17. črc 2009

Ahojky děvčata...... tak jsem myslela, že budou nějaké lepší zprávy než to co tu čtu..... 🙄 🙄 🙄 Takže ještě Tulik tak doufám, že alespoň tobě to vyjde,,,,,,,, 😖 😖
Taky jsem ráda, že jsem vás tu oběvila, přeci jen sdílená starost je poloviční starost,,,,,,,, 😉 😉 a co si budem povídat manža je fajn, ale holky jsou holky a kór když mají společné téma......

tadelka
17. črc 2009

tak to jsem zvědavá, kdy mrška dorazí, už bych to taky měla ráda zasebou 😒
lenkacarko, příště nám to určo výjde 😉

indigo
17. črc 2009

Nakukuju a koukám, že nemám k čemu gratulovat... ☹ No nic holky, život jde dál, miminko čeká snad na další metě. 😉

lenkacar
17. črc 2009

jasně že čeká 😉 😉 😉 😉

tulik1
17. črc 2009

teda tady je venku takovej duson, neco to asi prinese, manza sel rychle posekat zahradku, tak doufam ze to stihne 🙂

lenkacar
17. črc 2009

tuli a my předěláváme pokoj ted jsem si byla převlíct i kalhotky ..jsem vyřízená ...to je nápad v takovým vedru 🙄

tulik1
17. črc 2009

hele holky, pokud se nam to povedlo, tak uz je to jasny, ne? zahnizdujou se do ctyr dnu, je to tak?

tulik1
17. črc 2009

no jo leni, ale zase to budes mit krasny a to za to stoji preci jee jee jee 🙂
ja tady mam pred sebou vzornik barev, budeme malovat loznici, mame ji deset let modrou a uz se mi to fakt nelibi ... manza ma ted ctrnact dni dovcu, takze budeme taky zvelebovat bydlenicko, uz se tesim 🙂

cipisek007
17. črc 2009

ahojky holky!

Tak já se těšila, že budeme mít několik červencových těhulí a ono to vypadá dost bledě ☹ ☹

To je mi líto, ty jo, příště to už musí vyjít 😖

hedi
18. črc 2009

Mamko hodnoty FSH je to co mám já a na co mi v artu nepřišli.
Pokud jsou vysoký tak je to snížená funkce štítný žlázy.
Endokrinoložka mi řekla, že bych neotěhotněla ani náhodou
s tima hodnotama co mám.

mladamamka
18. črc 2009

Ahoj holky. Hedi mám vysokou hodnotu toho FSH a co s tím budou u Tebe dělat?

mladamamka
18. črc 2009

Hedi teď o tom FSH čtu na netu a tam píšou, že je to jako kdyby už jsi šla do menopauzy. a mělo by se Ti tvořit málo vajíček, tak proto to nechápu když já jich měla dost. Michálek říkal, že je to taky divný proto mi to budou dělat znovu až přijdu z výsledkama s imuna. Fakt už jsem z toho jelen.

lenkacar
18. črc 2009

mě jednou michálek řekl ,že se s tim moc dělat nedá .. 😒 když jde ženská do přechodu ,no nevim když měla ta 70letá baba dítě co?

lenkacar
18. črc 2009

holky nesmutněte ,ono se jednou povede..a co ta milča už má to imuno?

mladamamka
18. črc 2009

a co ty Leni zkoušela jsi ještě jednou testík třeba se tam aspoň jeden uchytil

lenkacar
18. črc 2009

mamčřo dneska ráno test nega ..na krev nejdu ,sice mrcha neni ještě ,ale to mi drží ten utroš mám je po 2 třikrát denně je to znát

mladamamka
18. črc 2009

já jsem je měla taky 3 krát 2 a dostala jsem to 13 den po Ket. Ty jsi dneska jestli počítám dobře 12 den, ale utrouš určitě nevysazuj. Jak psala tady ta jedna holčina tak 2 čárky tam měla až 18 den po ET.

lenkacar
18. črc 2009

měla jsem chut ho dneska vysadit ,ale dala jsem ho ..mamčo to je jedna z milionu .. 😉

mladamamka
18. črc 2009

Já vím Leni, ale život jde dál. Tak půjdem obě dvě na tu imunologii a třeba tam něco zjistí, ale to čekání je fakt hrozný.