ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. črc 2009

jeden čas byl vyloženě nedostatek co jsembyla já tak měli dost ..třeba maj zas málo

tadelka
21. črc 2009

duli, záleží na tobě, já si ji hned nechala napsat a příště to udělám zas 😉 taky záleží, jakou máš práci

lenkacar
21. črc 2009

tulí a co testuješjá začínám malinkato špinit

tadelka
21. črc 2009

tulíku, s tím počítám, to je jasná věc 😉

tadelka
21. črc 2009

duli, to je tvůj první ?

dulinka2
21. črc 2009

no nic klidného to není, je to stresové, ale mužu si to udělat tak nějak do klidu....uvidím zítra.....to co jsem dostala, je na podporu děložní sliznice a tak tak uvidíme jak to pomůže.....Doufám, že na mě nic nezkouší...... 😅 😅

tadelka
21. črc 2009

duli, držím palečky 🙂 budu na tebe myslet

dulinka2
21. črc 2009

jo jo tadelko to je můj první......a byla to i má první narkóza...... 😅 😅 No bála jsem se, ale celkem to ušlo, ale měla jsem potom hrozné bolesti břicha tak jsem si vyprosila injekci proti bolesti..... 😀 😀 😀 Jsem slabouš....

dulinka2
21. črc 2009

Tadelko děkuji za držení palečků, už chci vědět výsledek, ale na ten si musím počkat....... ☹ ☹

tulik1
21. črc 2009

leni, zatim netestuju. tolik se bojim pripadneho neuspechu, ze radeji netestuju, chci jeste par dni pockat ... minule jsem testila osmej den poprve a nic tam nebylo a od te doby uz to stalo za starou backoru, pak jsem testila jeste desatej a dvanactej a nic, trinactej dorazila ms a ja si "oddychla" protoze uz bylo jasny ze se to nepovedlo, nesnasim to obdobi kdyz si myslis ze nic ale nemas to potvrzeny, tak porad blahove doufas, takze ted chci fakt vydrzet alespon do patka, ale nejradeji az do pondeli, pokud nedorazi ms ...

tadelka
21. črc 2009

duliku, to byla taky moje první i první narkóza, ale zvládla jsem to v poho a bolesti jsem neměla vůbec žádný, až se všichni divili, já byla po narkóze, jako kdybych se vzbudila ráno, úplně v poho

tadelka
21. črc 2009

tulíku, chápu tě, taky už budu testit až po 14dni 😉 člověk se pak zbytečně nestresuje

dulinka2
21. črc 2009

jo jo Tulíku ta nejistota je hrozná, proč se ten výsledek neví hned?????? Ale doufám, že ti to vyjde a ty to tu prorazíš.....

tadelka
21. črc 2009

dulíku, cítím s tebou, zrovna jsem to před pár dněma prožívala to samé, fakt to prožívám s tebou, ale neboj a věř tomu, držím palečky 🙂

dulinka2
21. črc 2009

Tadelko já se taky cítila jako ráno po probuzení, ale měla jsem bolesti břicha asi po tom zákroku, ale teď už je to lepšejší, ikdyž pořád to cítím.....

tadelka
21. črc 2009

duli, já nic necítila, teda když jsem se blbě hýbla, nebo prudce zvedla, tak ano, tak dva dny, ale jinak normál, neboj, bude dobře 🙂

dulinka2
21. črc 2009

Děkuji tadelko, jsem ráda, že vás tu mám, protože najít někoho kdo by tomu všemu mohl rozumnět je fakt těžké.....

tadelka
21. črc 2009

tak to chápu, tyhle stránky, jsou pro mě jedinou útěchou 😉 člověk ví, že mluví s lidma, kterí ví, o čem je řeč 🙂

dulinka2
21. črc 2009

Leni piju jak zjednaná, mám tu lahev s vodou - abych se nemusela pořád zvedat 😎 😎 a doplňuji tekutiny,,,,,,,, To musíš mít teď krásné bydleníčko, když sis tam tak hezky vymalovala..... To je dobře.....

dulinka2
21. črc 2009

jo holky listovku můžu jíst normálně ne???? Já se neptala a nechci něco pokazit........

tadelka
21. črc 2009

duli, já jím vit. normálně, ty můžeš furt 🙂

dulinka2
21. črc 2009

Hned si pro ní jdu....... 🙂

tadelka
21. črc 2009

mě práve bylo řečeno, že vitamíny budu jíst stále i během těhotenství, až budeš těhu, tak pak dostaneš nějaké prenatální tablety

lenkacar
21. črc 2009

to jsem zvědavá kolika z vás novejch se zadaří 😉 😉 😉 😉

tadelka
21. črc 2009

leni, koukej už vypustit tu mršku, ať máš klid a můžeš se těšit na další 🙂

dulinka2
21. črc 2009

Tadelko já už jím vitamíny dlouho ale nezeptala jsem se, zda můžu dál takže v tom budu pěkně pokračovat......Leni tak to nejsi sama kdo je zvědavej!!!!!!! 😉 😉 😉 No nic Jdu zase odpočívat, tak se tu mějte AHOJ

lenkacar
21. črc 2009

jen běž odpočnout

tadelka
21. črc 2009

duli, měj se hezky a držím palečky 🙂

tadelka
21. črc 2009

tak já mizím taky, musím se taky projevit nějak v domácnosti 😀
přeji hezký večer a budu se těšit zítra
pa pa 🙂

lenkacar
22. črc 2009

hezký den všem!!!!!!!!!!