ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

allisska
29. dub 2011

@xaxanka Dívat se moc nemůžu, doufám, že mě nikdo nenačape 😖 To já jen tak po očku nakukuju a tvářím se, že makám 🙂

xaxanka
29. dub 2011

@allisska tak by ses vymluvila ze si to proste musela videt........ze bez toho to nejdeee

allisska
29. dub 2011

@xaxanka Tak to by šéf určitě pochopil 😅

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 včera večer jsem na tebe myslela v posteli a vymyslela jsem ,že ušetříme v tom bufáči ,když si dáme každá dvojku tohjo láku z těch utopenců ..sice nás asi odvezou se ztvrdlýma játrama ..ale jako nekup to ..

lenkacar
29. dub 2011

@allisska já si taky myslim že jako chlap by to pochopil ,že jsi nutně musela vidět tu robu co měla na sobě

xaxanka
29. dub 2011

@allisska treba taky potaji nekde kouka.......)

allisska
29. dub 2011

@xaxanka To on určitě někde potají kouká... ale radši ani nechci vědět na co 😀 Svatební róba to ale nejspíš nebude 😀

allisska
29. dub 2011

Jako ty kloubouky, co maj tam ty ženy, ty fakt stojí za to 😀

xaxanka
29. dub 2011

@allisska hm peknyyyy...

lenkacar
29. dub 2011

sasanko měla malý kozičky to viděl každej na jedno kouknutí ,na to nemusel koukat hodinu tam už nic jinýho nevykoukal,jako kamila a její klobrc ,no páni ..

xaxanka
29. dub 2011

@allisska asi cim hroznejsi klobouk tim lepsiiii

xaxanka
29. dub 2011

@lenkacar si mela vzit nejakou push-upku....))))) aby ty chlapy meli na co koukat......

baronek
29. dub 2011

tak já na svatbu kouknu zítra doma a v klidu, Fandík půjde na máj a tam se mi teda rozhodně nechce 🙂
Taky jsem si dneska koupila bylinky a zítra je nasadím a cibuli, hrášek, mrkev a ředkvičky, už se těším 🙂 jen to musím přežít dopoledne v práci ...

lenkacar
29. dub 2011

@baronek a co bříšánek?dneska jsem potkala martinu nosí takovou manžestrovou mini a to bys nepoznala nic ,že je v tom..

lenkacar
29. dub 2011

@xaxanka no radši ne ,ještě by svatým otcům oko sklouzlo kam by nemělo ..ona vypadala klidně ,mě už by nesli na marách,takovejch lidí a všichni čumí a fotí ..

xaxanka
29. dub 2011

@lenkacar no to je fakt klidna......musi si zvykat na hodne lidi

baronek
29. dub 2011

@lenkacar u mně je bříško vidět 😎 jenom jsem za dva měsíce nepřibrala ani deko a ten nízkej tlak k tomu, tak abych někde nepadla ....

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar jako už vypadá k světu to jo ale nelíbí se mi pořád teda nikdy se mi nelíbil celej táta 😎

lenkacar
29. dub 2011

@baronek slíbila jsi terku

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 no je takovej dost mrkvovej a vlasy jako rozárius ,ale už je docela gut ..

baronek
29. dub 2011

@lenkacar já jsem ale zapomnětlivka 🙂

lenkacar
29. dub 2011

@baronek taková jsi na mě ošklivá

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 a počkej jak načáchneme tím putikovým smradem a těma hejhulákama co tam budu s náma ale oni sosat jednoho větráka 😀 tak to já na lák prdim si radši tam koupim tatranku a točenou Kofolu 😀

baronek
29. dub 2011

@lenkacar já se polepším 😀

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar twe myslet na Pepíčka před spaním to se dělá? 😠 A já pak nemám škytat 😝

baronek
29. dub 2011

@pepek007 mňam točená kofola, ale teď mi nějak nedělá dobře, ani točená zmrzka ....

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar nemastnej neslanej mno ...ale ten by ti pračku nespravoval Leni 😀

lenkacar
29. dub 2011

@baronek tak to bude tim točením..že se to z toho točí žaludek..

pepek007
29. dub 2011

baronek na nás prdí s Terezkou ☹

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 no von jako vladís taky ne a neni to žádnej priinc z pohádky ,z wildou má společnou akorát tu plešku