Bez MS bolestí, špinění, test negativní

Ahoj všichni. 🙂
Včera jsem byla 13. DPO a slabě jsem špinila. Večer trochu jasné krve. Bylo mi to divné, MS mám dostat 5.9., hlavně mě u ní vždycky hrozně bolí vaječníky a bedra. A tentokrát nic. Přes noc žádná krev, jen ráno po utření zase ta jasně červená. Po běhu taky trochu na kalhotkách. A teď zase spíš jen to hnědé špinění - absolutně bez MS bolestí. Test negativní. Měl to taky někdo tak? Co si o tom mám myslet? Děkuji! 🙂

speratovalucie
3. zář 2015

Nevynechala jsi antikoncepci? Tím myslím, jestli jsi ji třeba nepřestala brát nebo nezapomněla prášky? Pokud bereš... Jinak nevím.

nejkulatoulinkatejsi
autor
3. zář 2015

Ne, HA neberu už od března - snažíme se o miminko. 🙂

shine2015
3. zář 2015

@nejkulatoulinkatejsi holky já chápu že chcete mimi ale trochu rozumu. Test negativní,tudíž bych zatím nedělala žádné závěry a vypisovat se podrobne o každém spineni na NET a vymyslet tady co to asi může být....nejraději s odpovědi můžeš být těhotná.....já nevím. Trochu přemýšlejte. Chcete být mámy a tohle tady vypisovat.....navíc kde je jistota že je to 13dpo.....prostě pockam a až mi vyjde pozitivní test objednám se k lékaři. Tečka. Byly vedra navíc se dá rozhodit cyklus čímkoliv. ...jídlem,stresem.....stejně musíte vyčkat ....nic jiného nezbývá a nějaké omáčky kolem nemá smysl řešit.
Drzte se. A ať se brzy podaří krásné zdravé mimi.

nejkulatoulinkatejsi
autor
3. zář 2015

Ovulaci vím přesně - ten den mě vždycky hodně bolí buď levý nebo pravý vaječník. Já to nechtěla tak hrotit, bohužel asi nevíš, že kdo se dlouho snaží, moc se pozoruje a chytá se každé naděje a možná jen chce slyšet, že někdo to měl stejně a povedlo se. Já byla jednou darovat vajíčka a když jsem chtěla podruhé, už mě nevzali - prý se moje vajíčko nevyvíjelo dobře. OK, na MOJE těhotenství to určitě vliv mít nebude. My se nějakou dobu snažili, a když se povedlo, přišel potrat. A teď se zase snažíme. Ale jinak máš pravdu. @shine2015

shine2015
3. zář 2015

@nejkulatoulinkatejsi já nejsem proti tobě a vím jak se cítíš a že by jsi rada brzy otěhotněla.....ale to že tu budeš popisovat spineni tím výsledek stejně jiný nebude. A to že té bolí na vaječníku neznamená že k ovulaci došlo. Mě bolelo na vaječníku a už jsem se radovala,že je to ovulace, večer byl sex a pak pozitivní test s následným SP....a později,když mě bolelo na vaječníku,byla jsem naštvaná,že sex neproběhl resp.proběhl o dost později (3dny) a já otěhotněla....a to jsem vůbec nevěřila,že otěhotním....
Někoho bolí vaječníky před ovulaci, někoho během a někoho až po...i když je to divné....nehledě na to,že se může ovulace i během stresu pozastavit,posunout,klidně té může bolet vaječník při ovulaci ale prostě se celý proces zastaví a spustí se později,kdy té vaječník už bolet nemusí.....někoho bolí jak vajíčko roste a folikul se zvětšuje a pak už ne, jiného bolí když praská.....a jak to mas ty to nevím ....
A další věc je ta, je to zvláštní,ale že pokud prozijes silný orgasmus, i ten může spustit ovulaci i dříve než zhruba 12-16.den....a že spermie prostě počká......
A taky že když prozijes silný orgasmus, může dojít k super ovulaci,že se udělá ovulace z druhého vaječníku klidně i 20.den cyklu....to je ale podle mě opravdu hodne výjimečně......
A jsou i případy žen,které otehotnely poslední den MS....prostě spermie pronikly a vydržely a pockaly si na vajíčko.....
Z toho všeho mi vyplývá pouze jedno a to je to co jsem psala dřív. Zaměstnat se i když si myslis,že to nejde.....je to těžké,ale dá se přepnout.....a hlavně mít sex podle chuti a ne z povinnosti bychom plodili dítě.....podle mmě je to jako se vším.....něco moc moc chceme a ono to ne a ne přijít, ať už vztah,prace,situace nebo věc.....a když si reknes že už na to....že už to nechces,tak to přijde......prostě se energie tak nějak uvolní a přijde to.....

Moc ti přejí aby jsi brzy otěhotněla.....a že se jednou vajíčko nevyvijelo dobře, z toho bych závěry nedělala. I když chápu,že nad tím přemýšlís.....já měla SP 2x....a teď čekáme třetí miminko,dvě cacorky nám doma už běhají.....

Drz se a neboj, bude to dobre.

nejkulatoulinkatejsi
autor
3. zář 2015

Dekuju moc za obsáhlou odpověď - treba s tou ovulaci jsem mela za to, ze kdyz me boli ten vajecnik, tak ten den se uvolňuje vajíčko. Nenapadlo me, ze treba muze teprve růst folikul. A to s tim orgasmem jsem nikdy nesslysela. Jsou to zajimave teorie. Dekuju za tvůj cas a preji krasne a hlavne zdrave třeti ditko. @shine2015

shine2015
3. zář 2015

@nejkulatoulinkatejsi nemáš vůbec zač.já ti rozumím....uvidis,bude to dobre.....já jsem po SP prošla diskuzema snad vsema co jsou na netu. ..a hledala jsem proč a kdy znovu otěhotnět a co doktoři. V závěru zbytečně....nebo zbytečně, moc jsem tomu věnovala energie.....zacni doma stěhovat nábytek,zlepšovat bydlení a sportovat ....a opravdu se maximalne zaměstnej a pokud to dokážeš, fakt se oprostit,tak do měsíce max dvou mi budeš psát že jsi tehule 🙂)))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru