Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

kapunka
29. říj 2008

jsem třetí den po ET a bříško mě bolí jako před ms..je to v pořádku? 😢 díky 😔

misula29
28. dub 2017

@katka345 Udělala bych test🙂

katka345
28. dub 2017

Ted myslis jako z moci?

katka345
29. dub 2017

Co kdyz vyjde negativne test?
Dnes uz sem jen ospala vetsi cast den a unavena. Prsa boli vic,hlava se stale točí.. Tak mam i memsi strach at to neni priznak Ms.

absintka19
29. dub 2017

@katka345 kackl, muze to byt tak tehu nebo menzes. Udelej si tehu test z moci a hold pockej na kontrolu z krve.

absintka19
29. dub 2017

@katka345 kdyz vyjde neg.zkus opet za dva dny. Hold muze to vyjit ale nemusi. Dej vedet (tlacitko odpovedet).

tyna87
29. dub 2017

@misula29 tak výsledky dopadly dobře..vše v pořádku..jsem podle utz 13+3...a říkal mi že to vypadá na holku..ale podle mě je stejně ještě brzo..my by jsme chtěly kluka...ale i tak budeme rádi za holčičku..hlavně aby vše bylo v pořádku..to je fajn,teď už se vám to určitě povede...😉😉

katka345
29. dub 2017

Mohl by mi ublizit ted pohlavni styk v pripade ze to je tehu?
Mam za sebou uz 2 tezsi operace spodku a proto zvolene umelko tak mam obavy ze vseho tedka. Behem pristiho tydne mam mít ms. Tak proto se ptam a 5.5 krevní testy.

katka345
29. dub 2017

@absintka19
Dekuji za radu zkusim test zítra udělat

absintka19
30. dub 2017

@katka345 pohl.styk rozhodne v tehu neublizi.

katka345
30. dub 2017

@absintka19
Dekuji za odpoved. Mam trosku ze všecho strach. Zacli mi nevolnosti jen zatim nezvracim naštěstí.

ekkiaa
2. kvě 2017

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám vstupuji do debaty, ale mám pár otázek.. Jsem po odstranění vaječníků už cca 13 let, brali mi je v 15 a teď s přítelem máme za sebou druhý KET a jsem po něm 7 den.První jsem brala strašně vážně a nic jsem nedělala jen ležela a pořád se hlídám.. Teď ba naopak od 4 dne chodím na procházky a pořád něco dělám, jen lehce samozřejmě. Jen mě poslední dobou bolí dost v podbřišku. Mám se víc válet,nebo procházky a klasické uklízení nevadí!? Nevytiram, ani neluxuji to dělá přítel, ale třeba dávání nádobí do myčky a takové věci okolo.. 🙂 jinak tento pokus moc nehrotim, máme teď poslední pokus, protože se nám krásně vyvinuly jen dvě vajíčka a teď mam v sobě už to druhé, tak buď to vyjde a nebo ne.. Děkuji za odpovědi 😝

ekkiaa
2. kvě 2017

@ekkiaa ten poslední smajlík je špatný 😉

raelyn
7. čer 2017

@katka345
@ekkiaa
tak jak to vše dopadlo holky 🙂

katka345
7. čer 2017

@raelyn zitra se rozhodne jestli bude revize nebo se malicky nebude schovavat a bude vse ok. Zatim byl gesvacek prazdny

raelyn
7. čer 2017

@katka345 bude to určitě v pořádku 😉 tak se drž a písni posílám pro štěstí 🍀

katka345
7. čer 2017

@raelyn dekuji. ja doufam ze maly nebude chtit opet hrat na schovku strasne se bojim. Potom vsem co sem si prosla by tohle bylo vysněné a vymodlene miminko nase

raelyn
7. čer 2017

@katka345 no mě to povídej, já jsem po KETu a v po jdu na krev. Snažíme se dlouho cca 9 let a stále nic, tak doufám, že to tentokrát vyjde.

katka345
7. čer 2017

@raelyn jsem po 2velkych operacích spodku docela vazne tak proto jen umelko jina sance nebyla. Tak doufam ze maly bude v pohode

raelyn
7. čer 2017

@katka345 bude ❤

katka345
7. čer 2017

@raelyn kezby kezby🙏

betynka7
12. črc 2017

Ahoj holky ja jsem 13den po letu a test negativní zitra jdu na krev.ale moc uz nedoufam.mam toho uz dost za sebou a tohle je poslední zamrazeny .doufala jsem ze to uz vyjde.

jani39
6. črc 2018

Ahojky děvčata.
Ve stre8 4.7. jsem byla na přenosů 2 embryii. Cca 2 hodiny po zákroku jsem cestou taxíkem domů dostala nepříjemnou pichlavou až bodavou bolest v podbřišku. Po příjezdu jsem si ihned lehla, bolest ustala asi
po hodině a pak už bez obtíží. Doufám že to neni nic vážného, domnivam se ze je to pouze tou cestou ze je vse citlivější po zákroku a drncaním přes Prahu.
Děkuji za odpověď.

stepandrlo
17. kvě 2020

Dobry den, holky, pisete,ze po embryotransferu jsou bolesti a krece v podbrisku mozne, vlozeni probehlo v pondeli, ted 3 dny strasne bolesti jako pred MS a dnes? Vubec nic, zadna bolest,muze to neco znamenat? Nebo to tak skace? Je to normalni? Cetla jsem,ze devcata bud mely bolesti porad, nebo vubec...diiiky moc predem 🙂