Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

kapunka
29. říj 2008

jsem třetí den po ET a bříško mě bolí jako před ms..je to v pořádku? 😢 díky 😔

pikusa
29. říj 2008

Kapunka,taky jsem měla bolení jako na MS,pořád,až do testu 🙂 tak držím palečky,moc moc 😉

kapunka
autor
29. říj 2008

jej díky, já už viděla černě... 🙂 je to fakt nezvyk...asi se hlídám až moc...možná za to může i ten utrogestan.. a pikusa - kolik si měla Embryí? já mám dvě po PK s AH 🙂

kapunka
autor
29. říj 2008

A měla jsi takhle brzo ještě najaké jiné příznaky? 😵

lucijda
29. říj 2008

kapinka po Et se pozorujeme všechny zbytečně moc, ale neboj bolesti na MS jsem měla také 😉 Dokonce když jsme po ET dorazili domu tak mě chytla křeč, že jsem se sesunula k zemi, ale po chvilce to přešlo.

pikusa
29. říj 2008

Kapunko,já měla jen jedno po 5ti denní kultivaci.Do dvou jsem nemohla,měla jsem hyperstimulační syndrom,tak bolení bylo o to větší.
Jinak příznaky žádné.............prostě nic.A je pravda,že jsem se teda skoro všem příznakům vyhnula,žádné nevolnosti,chutě,..............nic 🙂

kapunka
autor
29. říj 2008

- piku já měla náběh na syndrom...doted mám břicho dvakrát takové jako před stimulací.. 😅

- luci nejhorší to je ráno, když se pořádně vyčůrám to je slušná bolest...ale mám prý ty vaječníky pořád zvětšené. takže kdo ví, čím to je.. 😖

pikusa
29. říj 2008

Kapunka,při OHSS se embrýsci lépe zavrtávají 😀

jmisa
29. říj 2008

Bolesti na mrchu má dost často na triku utrogestan apod.

kapunka
autor
29. říj 2008

piku a to bylo tvoje 1 IVF? 🙂

andra76
29. říj 2008

kapunka já jsem ty bolesti měla taky ,tačali asi tak 4 den od et a byli dost sylné ale pokud jsem si lehla tak to do 10 min přěšlo.měl jsem 12 den po et 782 jednotek hcg.dneska jsem 20 den po et a mám zase šílené bolesti v prvém vaječníku, snad bude všechno jak má být.Na ultrazvuk jdu 6.11.

marinka
29. říj 2008

kapunko, neboj, mě břicho bolelo celou dobu po ET jako na mrchu a ta bolest se stupňovala, když jsem testovala, tak už to byly úplné křeče a vyšlo to 😉

kapunka
autor
29. říj 2008

HOLKY, TAK UŽ JSME DÍKY VÁM 😀 😀 KLIDNĚJŠÍ...

ANDRA - DRŽÍM PALEČKY AT TO VYJDE, KDY JSI MĚLA ET? 😵

kapunka
autor
31. říj 2008

tak dneska zase bolesti jak na mrchu - holky, kdy chodí ta potvora po IVF??? 😠

len
31. říj 2008

Kapunko, klid, já měla bolesti od ET dobrých 14 dní v kuse... MS (pokud by nebyla bloklá Utrogestanem) by dorazila cca 12-16 dní od OPU.

kapunka
autor
31. říj 2008

len díky...je to hrozný, člověk se pořád pozoruje a pak to takhle dopadá... 😒 mám pocit, že cítím ty vaječníky - je fakt že jsme měla před ET mírný hyperstimulační syndrom...tak jestli je to dozvuk..já fakt nevim...a měla jsi nejaké příznaky po ET jako že jo? 🙂 a moc dík za podporu 🙂

len
31. říj 2008

Prakticky jsem měla klasický utrogestanový příznaky - únava a zvětšený prsa, jinak NIC 😉 A to břicho pobolívá ještě teď, jenomže s tím už nic nenadělám, dopadne to, jak to dopadnout má 😉 Prostě to neřeš, takhle nadopovaný hormonama si prostě tělo dělá, co chce, a cokoli prožíváš, může taky cokoli znamenat 😉

kapunka
autor
31. říj 2008

len ted v tom trochu lítám, promin - ty jsi těhu nebo ne? 😉

len
31. říj 2008

No, zatím mám jen // a jsem 18 dní od OPu, tak uvidíme, co přinesou další dny 😉

kveta
31. říj 2008

Kapunka, predmenštruačné bolesti sú naozaj naprosto bežné aj v ranom tehotenstve, takže naozaj si z nich ťažkú hlavu nerob, lebo je to normálne a nič to neznamená.

kapunka
autor
31. říj 2008

len tak držím palečky moc moc moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dávej o sobě vedet!!!! kdyžtak jsme v tématu IVF 28.října..

Květi - dekuju...mě ted povzbudí cokoli..to čekáné je strašný...ted jsme objevila i další příznak čehokoli - zrychlenej tep..už mi hrabe... 🙄

len
31. říj 2008

No to se ti nedivím, že máš zrychlenej tep, když tak plašíš 😀 Hele fakt, já našla // a necítím vůbec nic, tak snad tam vydržej, ale můžeš zvracet od rána do večera a nic to nemusí znamenat 😉

kapunka
autor
31. říj 2008

🙂 no a ted mi zase nic není..ani břicho nic...to jsou teda věci... 😎

pikusa
31. říj 2008

Ahoj kapunko,držím pořád palce 🙂
Bylo to moje 1.IVF ale vlastně stimulace byla už druhá,1.byla stopnuta těsně před odběrem vajíček pro hyperstimulák.

kapunka
autor
31. říj 2008

a piku jaké jsi měla příznaky tak ten 4. 5.6. den po ET???? 😉

pikusa
31. říj 2008

Kapunko,já jsem příznaky neměla žádný,jen prsa,ale to už od stimulace.No a vždy jsem si myslela,ža to dostanu,bolelo mě jako na MS............ne pořád,občas.No já se radeji moc nesledovala,prostě jsem si řekla bud a nebo,nic jiného to stejně báz nemůže.
No a pořád jsem se uklidnovala,že máme hodně mrazáčků...................

kapunka
autor
31. říj 2008

no to já se uklidnuju taky./ máme jich 10/

. 😔 ja mam dnes 4. den meli jsme pk čtyři dny...v bříšku mě občas píchne, nebo taková ta bolest jako před ms...není to nejak moc brzo? 😠

nunca
31. říj 2008

Ahojky, moc vás zdravím, jsem ráda, že někdo založil tohle téma, poněvadž u mě je to tedˇ také aktuální 😉 .
Jsem totiž 9-tý den od transféru 3 zamražených embryjek a zatím je to takové celé zvláštní, od začátku transferu docela silné bolesti podbřišku a prsa ani nemluvím, jsou čím dále horší 😖 (beru totiž taky Utroš, takže hormonální bouře v těle), ale jsem spíše nervozní z toho, že od včerejška ty bolesti nějak rapidně polevily skoro žádné (před tím jako na ms-síla 😖 ) a tedˇ už skoro nic. Mám docela "bobany", jestli to není už v kelu, ale to stejně už nijak neovlivním ☹ .
Všem přeju moc štěstíčka, protože ho tady všechny moc potřebujeme 😉 😉 😉

pikusa
31. říj 2008

Kapunko,4-6 den je ten zahnízdující se 🙂 tak hezky pohlad bříško,at se jim tam líbí.............. 🙂

kapunka
autor
31. říj 2008

ahoj nu - no ja taky jsme jak na trní - chvíli to bolí a pak celej den nic a pak zase jo...jsou to nervy..ale musíme vydržet!!!!!!! ty tady budeš první vedet, jestli // 😀 nebudeš už testovat?? 😎

kapunka
autor
31. říj 2008

piku - když jsme měla OPU 23.10. ET 27.10. s tou PK tak jsme vlastně kterej den? ted v tom mám zmatek..nebo se to prostě počítá od ET? je jedno v jakém stadiu ta embryjka jsou? neměla se u mě zahnizdovat dřív??? 😉 než ted?